folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Arkadaşlar Mutlaka Okuyun. Yahudi İçkiyi Kaçırınca Türkiye İçin Bakın Neler Söyledi

Arkadaşlar Mutlaka Okuyun. Yahudi İçkiyi Kaçırınca Türkiye İçin Bakın Neler Söyledi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek

Turkiyenin patronlarI museviler mi?

Cem Hakko, Cumhuriyet Devri $apka Devrimi sonrasI $apka magazalarI ile zengin olan musevi asIllI i$adamI Vitali Hakkonun ogludur. Alem dergisinin gecesine katIlan Cem Hakko ickiyi fazla kacIrInca bakIn dogrularI nasIl konu$tu:

"22 temmuzdan sonra neler olacagInI goreceksiniz, bizi azInlIk gorenler bu ulkedeki patronlarIn kim oldugunu ogrenecekler.
    Cem Uzan dahi uc sene once elimi operdi $imdi bizden oy istiyor. Amerika ne derse o olur, biz ulkenin musevi vatanda$larI olarak patronuz. Siz i$cisiniz. Vakko olarak da hepinizi biz giydiriyoruz, bayIla bayIla, ovune ovune Vakkodan giyiniyorsunuz. Çukurova Grubuna da reklam veriyoruz, bu gece de benim paramla oluyor, sinirlendirmeyin beni keserim reklamlarI."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

Alkol işte şişede durdugu gibi durmuyo :)

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    LYCRa yavas be abi
    ayrıca harbiden bu adamlar türkiyeyi harbiden gizliden gizliye yönetiolar aq para onlarda ticaret zekası onlarda

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedKit
    RedKit's avatar
    Erkek
    lycra hocam yavaş gel.bilioz bunların ne olduklarını sinirlenme

her horoz kendi çöplüğünde denizli horozu her yerde öter
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek

nu_metal şöyle bir durum var..

3 kişi var görünen.. tayyip erdoğan, cem uzan, aydın doğan

tayyip erdoğan siyasetle uğraşan musanın oğlu, barzaninin kardeşi

cem uzan rum kökenli hortum zengini, medya patronu aydın doğan muhalifi,

aydın doğan ise şu günlerde medya tekeli olduğunu  perçinleyen günüşhane ili kelkit ilçesi doğumlu, koç holding zengin ettiği bir kişidir.

Bu 3 kişiden 2 si (aydın doğan, tayyip erdoğan) ittifak yapıp cem uzanı saf dışı bıraktılar çünkü siyasette cem uzan tayyipin karşısında, medyada ise aydın doğanın karşısındaydı. aydın doğan ve tayyip el ele vererek önce medyadan sonra da yine medyayı kullanarak siyasetten vurdular. 

O YÜZDEN SATILMIŞ MEDYADA BÖYLE HABERLERİ BULAMAZSINIZ 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Sağlam kaynak varmı dai.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek

abi kaynaklar çok sağlam.. bunlar bizim lobimizden gelen mesajlar ve yayınlanmıyor medyada.. ondan paylaşıyorum sizinle

bu haber: 2007-06-27, Yeni $afaktan

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    LYCRa bunu yazdı:
    -----------------------------

aydın doğan ise şu günlerde medya tekeli olduğunu  perçinleyen günüşhane ili kelkit ilçesi doğumlu, koç holding zengin ettiği bir kişidir.

Bu 3 kişiden 2 si (aydın doğan, tayyip erdoğan) ittifak yapıp cem uzanı saf dışı bıraktılar çünkü siyasette cem uzan tayyipin karşısında, medyada ise aydın doğanın karşısındaydı. aydın doğan ve tayyip el ele vererek önce medyadan sonra da yine medyayı kullanarak siyasetten vurdular. 

cidden cok dogru düsünmüssün
    ben yavas ol die sey için dedim aq 2 dakka on konu acttın yavas ol motoru sogut die

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

ya bu yahudilerin soyunu ırkını kanını sikeyim... filistinde neler yaptılar. orospu çocukları harbiden dünyayı yönetiyolar. çok kuvvetli lobileri var.

hatta bir kaç makalede okuduğum kadarı ile dünyanın farklı şehirlerinde bulunan yahudiler o ülkeye ait olarak raporlar hazırlayıp mossad ile paylaşıyormuş. bir diğer olaylarıda sanırsam bu amerikanın downjones borsasında her üç kişiden biri yahudi. Türkiye'de de bunların uzantıarı çok fazla masonlar falan var hepsi yahudi uşağı.

artı olarak eğer bu piçin dedikleri ispatlanırsa ve tv lerde yayınlanırsa (ki sanmıyorum özel tv lerde masonların elinde) bu piçi memleketden siktir edip kovmayan hükümetinde a.q 

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek
    LYCRa bunu yazdı:

yuh abi bu kadar güzel açıklanamazdı . süper yazmışın ki yazdığında yalan değil doğru . aydın doğan 1 numaralı bir akp ci .

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek
    cuk oturmuş

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
Toplam Hit: 3483 Toplam Mesaj: 31