folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Arkadaşlar Mutlaka Okuyun. Yahudi İçkiyi Kaçırınca Türkiye İçin Bakın Neler Söyledi

Arkadaşlar Mutlaka Okuyun. Yahudi İçkiyi Kaçırınca Türkiye İçin Bakın Neler Söyledi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------
    Öyle deme bluetulips çok sever yahudileri,aydın doğanı falan.tayyibi arkadan destekliyo ya.
    Beraber ihaleye bile girmişlerdir : )

Lycra rahat ol canım senin yolladığın haberlere inananlar var :) Sizin lobiden servise devam... Ulusal kanaL rULLZ :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    En azından sizin o.ç kanallara inananlar yok
    STV rulz  :D gizem kapıları :D sırlı dünyalar :D bluetulipsli rüyalar :D
    tayyibi düşünmekten parmağı yalama olanlar düşünsün : )
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    En azından sizin o.ç kanallara inananlar yok
    STV rulz  :D gizem kapıları :D sırlı dünyalar :D bluetulipsli rüyalar :D
    tayyibi düşünmekten parmağı yalama olanlar düşünsün : )

Lan sana küfür etmeme gerek yok değmezsin amk cahilin tekisin. :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    Bluetulips akp ye laf atmadım ben yahudilere söyledim.. sen tam bi yahudi sempazitanısın
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek

Lan Türkiye'nin %46sı yahudiymiş bunlar azınlık filan değil aq

Ben diyorum Yahudinin dediğine bak çıkmış bana yalancısını diyor aq. Ben yalancıysam yahudilerin dünya patronu olduğu yalan mı!

Arkadaşlar bluetulips ne taraftarı olduğu bellidir. akp, barzani, abd tipi olumsuz haberlere atlayıp hemen "yalandır" damgası vuran arkadşımız yahudi gerçeklerine de yalan diyor.

Blutulips gerçeklerini yuarıdaki yerlerde görebilirsiniz 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek

Ayrıca kanal 7 nin de çizgisi bellidir. Kanal 7 ulusalcı çizgi medyasındandır deyip de kendini küçük düşürme aq

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

LYCRa bunu yazdı:
    Bluetulips akp ye laf atmadım ben yahudilere söyledim.. sen tam bi yahudi sempazitanısın
    Akp'den banane!

Amk yalan haber yayınlıosun paso millete bok atıyosun sonrada ben yahudi sempatizanı oluyorum öylemi? :D

Yahudilerden nefret ederim ama iftiracılardan daha çok nefret ederim böyle bil !

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    bLuetuLips bunu yazdı:

LYCRa bunu yazdı:
    Akp'den banane!

Amk yalan haber yayınlıosun paso millete bok atıyosun sonrada ben yahudi sempatizanı oluyorum öylemi? :D

Yahudilerden nefret ederim ama iftiracılardan daha çok nefret ederim böyle bil !

kime bok atmışım hele onu bi söyle! tayyipe mi bok attım? yahudi adam içince neler söylediğini yazmışım. yahudileri savunmasam atalamazdın aq.. mason seni 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek

Arkadaşlar başlığı değişebilseydim her Türk geni okusun derdim ancak olmuyor. Belki de firefox izin vermiyordur. Herneyse... Bu konu benim Türk arkadaşlarımı, Türk olduğunu bilen, öyle hisseden, vatanın bekası ve iyiliğini ilgilendiren arkadaşlar. Diğerleri lütfen kapı dışarı çıksın. Ha bu konu hakko ailesi ve yahudi yandaşları, masonları  ilgilendirir.. dediklerimizden başka alternatif yazı gelirse ben ve arkadaşlarım 2. gruba dahil ederiz ve ına göre cevap veririrz. Şimdi çıkmam gerek.. Doğruları ve gerçekleri göremeyenler de kendilerinden utansınlar.. Yazıklar olsun ki benim dedemin miras bıraktığı vatanın ekmeğini yiyor ve 2 gün sonra bunların mahvettiği vatanıeminim ben ve arkadaşlarım ölerek kurtaracağız ancak miras bıraktığımız insanlar 2. tip insanlar olacaktır. Sağduyulu ve kanında Türk kanı akan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

ASLA VE ASLA BUNLARDAN KORKMAYIN! UNUTMAYIN Kİ BİZİM DAMARLARIMIZDA ASİL TÜRK KANI AKIYOR! BİR OLALIM İKİ OLALIM BİZ OLALIM, KENDİMİZDEN EMİN OLALIM.

ATASINA, SİMGESİNE İT DİYENLERDEN OLMAYALIM!

TÜRKE KAFATASÇI DİYEN, ŞEHİDE KELLE, ÇOCUK KATİLİNE "SAYIN" DİYEN ADAMLARIN İZİNDEN GİTMEYELİM!

BU VATAN BİZİM! BOP BAŞKANLARININ DEĞİL! 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek
    yahudiler, karakteristik özellikleri gereği tarih boyunca içinde bulundukları her toplumda benzer konumlar elde etmişlerdir. yahudi olmayan insanlarla evlenmeyi günah sayan inanışları gereği günümzde bile en safkan toplumlardan biri olmayı başarabildiklerinden, en karakteristik özellikleri olan ticaret erbaplığını da tabii ki kaybetmemişlerdir.

yani efendim, bu kadar didaktik gitmenin de gereği yok, bunlar her zaman aynı boku yemişlerdir ve her zaman da icabına bakan biri çıkmıştır. (ramses, romalılar, ispanyollar, hitler, vs...) her dahil oldukları toplumda eninde sonunda parayı ele geçirip patron olarak, doymak bilmez açgözlülükleriyle o toplumun ekonomisini kontrolleri altına almışlardır. oyunu kuralına göre oynuyor ve patron olmayı hak ediyor gibi görünmelerine rağmen her zaman asabi bir lider çıkmış ve "eeeeh, skerim lan soyunuzu" diyip hak hukuk tanımadan bunlara bir güzel girişmiştir. bu böyledir tarih yazar bunu. yarın öbürgün innnşşşşaaalllllaaaahhh şöyle Hitler’in Türk versiyonu Şaron’un Müslüman versiyonu çıkar da tarihi tekerrür eder…

haa bunlar akıllanacak mıdır? nerdeee? yine dünya'nın kanını emmeye devam edeceklerdir. her ne kadar, bugün onlar "bu sefer yırttık amına koyiim, bütün dünya'yı da kendimize benzettik en sonunda" deseler de tarih tekerrürden ibarettir ve bunlar hayatta durulmayıp en sonunda kendi başlarını yakacak kadar kurtlu bir millettir.

lakin kendisini patron olarak görüp yüksek görenler 1505 yılında osmanlıdan ispanyadan kaçmak için altına sıça sıça yardım istemiştir.

yıkılma sakın !
Toplam Hit: 4309 Toplam Mesaj: 31