folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aşırı Terleme Sorunu

Aşırı Terleme Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

hoca elini fazla kullanıyorsun ondandır. Az şey yap. Bide az su iç, belki çok su içtiğin için vücudun durmadan dışarı su atmaya çalışıyor. Bide şişmansan zayıflamaya çalış.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

Tengri bunu yazdı:
    -----------------------------

hoca elini fazla kullanıyorsun ondandır. Az şey yap. Bide az su iç, belki çok su içtiğin için vücudun durmadan dışarı su atmaya çalışıyor. Bide şişmansan zayıflamaya çalış.

hocam, az su içince daha beter oluyor onuda denedim :|

çok şükür öyle şişman falan değilim hocam gayet fit bi kardeşinizim / buluşmalara gelenler bilir :D

aşırı tuz vs de tüketmiyorum yediğime içtiğime aşırı derecede dikkat ederim.

ne olacak böyle halim hiç bilmiyorum.

@ hacktorx

hocam aynısını yukarıda yazdım, daha kötü oluyorum.

@ Memento_mori

hocam aynen senin bahsettiğini serdar kuzuoğluda anlatmış.

ilk iznimde gerekli olan testleri yaptıracağım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

suyu sakın azaltmayın 

size tavsiyem koşun sürekli terleyin

ben kosu bandına cıkıp banyo yaparmıscasına terliyorum

inanın gün içinde daha az terliyorum

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

DestinatioN bunu yazdı:

suyu sakın azaltmayın 

size tavsiyem koşun sürekli terleyin

ben kosu bandına cıkıp banyo yaparmıscasına terliyorum

inanın gün içinde daha az terliyorum

abi ben terden kurtulma hesabındayım, hele spor vs yaparken uh tahmin bile edemezsin.

gerçi geçirdiğim kazadan sonra pek spora da eğilimim kalmadı..

şu ızdıraptan en kısa sürede kurtulmalıyım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

gitmediğim cildiyeci kalmadı. birçok röntgen çekildim.

ve bulunduğum durumun sağlık açısından hiçbir problem oluşturmadığını söylediler. Bu tip vakaların 10.000de 1 kişide görüldüğü söylendi. Diğer 10.000'lik dilimde de sen varsın kanka :D

Hani herkes çok terliyorum der ama ben çok terlemekten kastettiğini ÇOK İYİ anlıyorum :D bu terlemek değil havuza girip çıkmak gibi birşey.

hepsi boktan boktan tedavi yöntemleri söyledi hiçbiri işe yaramadı ancaaaakkk geçen yaz gittiğim bir doktor vardı ki elleri öpülesi kadın valla. İNANILMAZ,HEMEEEN ETKİ GÖSTEREN,UYGUN FİYATLI ama biraz acı veren bir ilaç verdi.. İlaç biraz fazla etki gösteriyor, bir damla ter çıkmıyor :D kupkuru bir cilt ile, yazın kavurucu sıcaklarında dilediğin gibi koşup eğleniyor, güneşin altında saatlerce yürüyor, insanlarla sarılıp öpüşebiliyorsun bu ilaçla........

Neyse bu kadar açıklama yeter... Karakterimin bir kopyası olan sahibine çeken biricik köpeğim oyun oynamak istiyor... Biraz onla güreşicem... sanırım açıklama yeterli olmuştur kanka :D :D:D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

valla sabahları kalkıp mekik felan cekıom

sonra direk banda cıkıp baya bi terliyorum ama o kadar terliyorumki

ter saydam değilde tuzlu su gibi beyazımsı akıyor artık

gün içinde gene terliyorum ama o kadar fazla değil

destination@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

aynı sorun bende de var ama benim ki sadece ellerimde oluyor. soğuk bir terleme oluyor.

doktora gitmedim ama bir yerde okumuştum ergenlik hormonlarından oluyormuş ve yanlış hatırlamıyorsam karaciğer yetmezliğinde de avuç içleri soğuk bir şekilde terlermiş.

doktora gitmedim hayırlısı. 

Allah Türktür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

DeaD_BY bunu yazdı:

gitmediğim cildiyeci kalmadı. birçok röntgen çekildim.

ve bulunduğum durumun sağlık açısından hiçbir problem oluşturmadığını söylediler. Bu tip vakaların 10.000de 1 kişide görüldüğü söylendi. Diğer 10.000'lik dilimde de sen varsın kanka :D

Hani herkes çok terliyorum der ama ben çok terlemekten kastettiğini ÇOK İYİ anlıyorum :D bu terlemek değil havuza girip çıkmak gibi birşey.

hepsi boktan boktan tedavi yöntemleri söyledi hiçbiri işe yaramadı ancaaaakkk geçen yaz gittiğim bir doktor vardı ki elleri öpülesi kadın valla. İNANILMAZ,HEMEEEN ETKİ GÖSTEREN,UYGUN FİYATLI ama biraz acı veren bir ilaç verdi.. İlaç biraz fazla etki gösteriyor, bir damla ter çıkmıyor :D kupkuru bir cilt ile, yazın kavurucu sıcaklarında dilediğin gibi koşup eğleniyor, güneşin altında saatlerce yürüyor, insanlarla sarılıp öpüşebiliyorsun bu ilaçla........

Neyse bu kadar açıklama yeter... Karakterimin bir kopyası olan sahibine çeken biricik köpeğim oyun oynamak istiyor... Biraz onla güreşicem... sanırım açıklama yeterli olmuştur kanka :D :D:D

hocam o ilacın ismini cismini ver araştıralım.

( köpeğe iyi davran, dediklerimi oda dışında yap hayvanın piskolojisini.. :D )

@ DestinatioN

aşırı terleme, daha sonra çok ciddi problemlere yol açabiliyor hocam, koşu bandında çıkınca usain bold gibi koşma sakin ve aralıklarla sporunu sürdür.

indikten sonra nefes egzersizleri yap mutlaka.

@ ershn

aşırı içki de tüketmiyorum hani diyeceğim ciğerlerde bi sıkıntı var ama bu küçüklükten bu yana var.

ergenlik mevzusunu bayağı oldu aşalı.

benim asıl merak ettiğim forumdan aynı derdi yaşamış olup, cerrahi bir müdahale geçiren var mı ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Hacı sen leş gibi kokarsın şimdi :D 7/24 :D

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

arkadaşlar herkez bendede var felan diyorda sizdekide bu şekildemi ? bendeki böyle

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
Toplam Hit: 9478 Toplam Mesaj: 92