folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder AŞK! PARA! Ticaret! Reklam! Sosyal Medya! Devrim Yaratacak Sistem !

AŞK! PARA! Ticaret! Reklam! Sosyal Medya! Devrim Yaratacak Sistem !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

programın dibi bu ya hasta oldum buna :D:D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çizik kalsın bakalım düşünecem aklıma yattı gibi...

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Param olsa alip sitedeki muridlere sapiklik kazik vs gibi girisimlered bulunmus olan verdikleri numaralari bu sistemde yayar amme hizmeti yapardim cokda mukemmel olurdu :D

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

Param olsa alip sitedeki muridlere sapiklik kazik vs gibi girisimlered bulunmus olan verdikleri numaralari bu sistemde yayar amme hizmeti yapardim cokda mukemmel olurdu :D

+124

Ben de taş gibi hatun profili açtıktan sonra para koparmaya yönelik yaratıcı bir mesaj atardım. Programın adını abaza avcısı olarak değiştirmek zorunda kalırdınız. Şaka şaka dolandırıcılığa karşıyım :)

Yalnız programın programı kodlayan arkadaşa bağı var gözüküyor, yani bağımsız değil güvenlik açısından ve hukuki açıdan sıkıntı çıkabilir kullananlar dikkat etsin.

Ayrıca siteden ban yeme olasılığınız her zaman var (Reklam, üye kasma vb amaçlar için)

Çakma kız profiliyse sıkıntı yok :P

AnaMuhalefet tarafından 07/Şub/15 15:55 tarihinde düzenlenmiştir

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek

Bu siteleri kullanan varmı diye soran arkadaşlara hitaben :)

İstanbul.net'in 5 milyon üyesi var ve oldukça aktif bir site ankara.net vs'de öyle

yonjanın 1 milyon üyesi var.

Mantıklı kullanan çok kişi var kız profili açıp ürün satan bile var.

yani en basidi mrb yazıp 500 kıza yollayınca 100 tanesi geri dönüyor emin olun :) manita yapmak için vs 1'e bir.

yada örneğin bi video izletecez kız profili açıp ikna edici çekici bir text yazıp linkle beraber atınca güzel dönüşler oluyor :)

Forever sistemine üye kazandıran bile var

ne biliyim ufkunuz genişse bir çok dalda kullanılabilir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

Gıcık olduğun birinin numarasını kız profili ile dağıtıncada fena şeyler oluyor kurtuluşu yok :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Hocam peki kendi söküğünü dikebildin mi, yani ekmek yedin mi sen bundan :D.d

ReyiZ tarafından 07/Şub/15 22:56 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı

Hocam peki kendi söküğünü dikebildin mi, yani ekmek yedin sen bundan :D.d

Tabiki.
    ben farklı bir alanda kullanıyorum.

önü açık bir sistem sonuçta büyük bir kitleye iletişimi sağlayabiliyorsunuz.

Bayan profili ile abazalar üstünden iyi şeyler yapıyorum diyelim :)

affiliate (ortaklık sistemleri) üzerinden'de güzel şeyler oluyor :)

dediğim gibi ufkunuz genişse bir çok şey yapılabilir.

Renard tarafından 07/Şub/15 22:54 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek

Hocam, eğer programın yazarı sen isen, ilk öncelikle tebrik ederim. Ve bir sorum var her arkadaşlık sitesine böyle mesaj yollayabiliyor musunuz yoksa yonja ya da diğer sitelerin db lerinden üyelere ait olan kolonları çekerek mi mesaj atıyorsunuz. Mantığı nedir yani programın, mesela herhangi bir arkadaşlık sitesinden çekebilir misiniz ?

Birde devrim yaratacak demişsin de, ben öyle devrim felan sezmedim. Ama gayet başarılı ve güzel program.

Nova Vida !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek
    tereke34 bunu yazdı

Hocam, eğer programın yazarı sen isen, ilk öncelikle tebrik ederim. Ve bir sorum var her arkadaşlık sitesine böyle mesaj yollayabiliyor musunuz yoksa yonja ya da diğer sitelerin db lerinden üyelere ait olan kolonları çekerek mi mesaj atıyorsunuz. Mantığı nedir yani programın, mesela herhangi bir arkadaşlık sitesinden çekebilir misiniz ?

Birde devrim yaratacak demişsin de, ben öyle devrim felan sezmedim. Ama gayet başarılı ve güzel program.

Evet hocam istek üzerine herhangi bir arkadaşlık sitesine yazabilirim. (Site fark etmez) mantığını açık etmenin anlamı yok şimdi :)
    yorumunuz için teşekküler.

Toplam Hit: 5696 Toplam Mesaj: 43