folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Askere Gidecekler , Sonuçlar Açıklandı , Bir Kaç Sorum Olacak

Askere Gidecekler , Sonuçlar Açıklandı , Bir Kaç Sorum Olacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Hocalar an itibariyle sonuçlar açıklandı , Askere gidecek müritler nereye düştünüz.

4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL./KEŞAN

düştüm ben niye buraya düştüm bilmiyorum :D.d burada yapan var mı bilgi verecek :))

ReyiZ tarafından 28/May/20 23:15 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hayırlı tezkereler

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

Hayırlı tezkereler

hocam bir şey soracağım, sadece burası çıktı 6 ay burada mı yapacağım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darcconner
    darcconner's avatar
    Erkek

Kafayı yiyecem az kaldı. Bedelli ücreti yatırdım bazı problemlerden dolayı bu sene gidemeyeceğim diye e devlette 31/12/2020 tarihe kadar bir ilişiğim yok yazdı bedelli müracatı olarak gözüktü. Şimdi sınıflandırılmışım temmuz 2020 de normal 6 ay olarak gideceğim gözüküyor anlam veremedim gece gece. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    darcconner bunu yazdı

Kafayı yiyecem az kaldı. Bedelli ücreti yatırdım bazı problemlerden dolayı bu sene gidemeyeceğim diye e devlette 31/12/2020 tarihe kadar bir ilişiğim yok yazdı bedelli müracatı olarak gözüktü. Şimdi sınıflandırılmışım temmuz 2020 de normal 6 ay olarak gideceğim gözüküyor anlam veremedim gece gece. 

Aynısı başıma gelmişti. Sistemde askerlik yerleri önceden işleniyor ama sonradan açıklanıyor. Demek ki sen yerin işlendikten sonra parayı yatırmışsın. 2021'e kadar askerlikle işin yok. Şuan çıkan sonucu boşver.

Zaten askerlik şubesi sana mühürlü belge vermiş olması gerek bununla ilgili. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı
    LhaNeT bunu yazdı

Hayırlı tezkereler

hocam bir şey soracağım, sadece burası çıktı 6 ay burada mı yapacağım.

Subay arkadaşımın asker kaçağı olarak göründüğü sistemde neyin ne olacağı hiç belli olmaz :)

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

burada askerlik yapanlar varmı genelde sürgün yeri deniyormuş, ulan daha askere gitmeden sürgün yedik amk :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

askerlik ne ki bu saatten sonra benmi yapayım amk :D dedenizi bastonuyla cepheyemi sürmeye calsııyorsunuz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darcconner
    darcconner's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    darcconner bunu yazdı

Aynısı başıma gelmişti. Sistemde askerlik yerleri önceden işleniyor ama sonradan açıklanıyor. Demek ki sen yerin işlendikten sonra parayı yatırmışsın. 2021'e kadar askerlikle işin yok. Şuan çıkan sonucu boşver.

Zaten askerlik şubesi sana mühürlü belge vermiş olması gerek bununla ilgili. 

Hocam bütün işlemleri e devlet üzerinden yaptım ben elimde sadece parayı yatırdığıma dair dekont var. Norlamde tecil tarihim 31 aralık 2019 da doluyordu. Şubeye gittim şubat celbi kapandığı için mayısa verdiler. Bana demiştiki parayı yatırırsan bu süreye kadar bedelli olur. Ama o bedelli yapmak istiyor musunuzu hayır seçmişti e devlet üzerinde sonradan gördüm. Daha sonra bende 18 Martta tercih işlemlerini yeniden yaptım bedelliyi de evet seçtim bana şu süreye kadar para yatırman gerekiyor yazısı geldi sistem üzerinde ekrana. 29/04/2020 tarihe kadar bir ilişiğim yoktu belgede. bende 20 Nisanda bedelli ücretini ziraat internet bankacılığından yatırdım. Aradım şubeyi gelmem gerekiyor mu dedim yok dediler. Sonra durum belgesi de bir iki gün içinde bedelli müracı olarak 31/12/2020 olarak güncellendi. Şimdi baktığımda böyle bir şey yok. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı

burada askerlik yapanlar varmı genelde sürgün yeri deniyormuş, ulan daha askere gitmeden sürgün yedik amk :D 

Bende 2009 da lüleburgaz'da yaptım.O bölge için öyle söylerler ama cok ciddiye alma derim.Her tür adamı geliyor ama normal'i de geliyor.Bir tutam akıllı bir tutam deli kıvamı tutturuyorlar

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı

Bende 2009 da lüleburgaz'da yaptım.O bölge için öyle söylerler ama cok ciddiye alma derim.Her tür adamı geliyor ama normal'i de geliyor.Bir tutam akıllı bir tutam deli kıvamı tutturuyorlar

:D:D anladım hocam peki burada acemliği yapan genelde nerelere düşüyor bilgin varmı 

Toplam Hit: 4086 Toplam Mesaj: 43
askerlik askerlik sonuçları