folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Askere Gidecekler , Sonuçlar Açıklandı , Bir Kaç Sorum Olacak

Askere Gidecekler , Sonuçlar Açıklandı , Bir Kaç Sorum Olacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı

burada askerlik yapanlar varmı genelde sürgün yeri deniyormuş, ulan daha askere gitmeden sürgün yedik amk :D 

Bende 2009 da lüleburgaz'da yaptım.O bölge için öyle söylerler ama cok ciddiye alma derim.Her tür adamı geliyor ama normal'i de geliyor.Bir tutam akıllı bir tutam deli kıvamı tutturuyorlar

:D:D anladım hocam peki burada acemliği yapan genelde nerelere düşüyor bilgin varmı 

Hocam ben oraya usta birliğinden gittim o açıdan bir şey diyemiyorum.Ben İstanbul'Da acemiliği yaptım sonra lüleburgaz'a geçtim

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    Https bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

Şimdiden hepinize Allah kolaylık versin arkadaşlar. @ReyiZ e özelden yazmıştım size de buradan yazayım dikkat etmeniz gerekenleri gitmeden eksiklerinizi tamamlayın.

Eski telefona askercell tak, sim kartını da arka cebine koyarsın girmeden hemen önce kimse anlamaz.

Giderken yanında bol bol iç çamaşırı, siyah çorap hatta katı el sabunu ve kağıt havlu, ıslak mendil götür. Mümkünse decathlondan al iç çamaşırlarını çok rahat edersin.

Hırsızlığa karşı 2-3 kademeli şifreli+anahtarlı küçük dolap kilidi al çünkü sadece anahtarlı olanlar çabuk açılıyor veya anahtarlar birbirine uyuyor.

Orada ilk kıyafetleri alırken dikkat et botunu tam numara al ayağına otursun bol gelmesin yoksa 1 ay acı çekersin.

İlk günler silik ezik tip izlenimi ver yani ne yapacaksan saman altından su yürüterek yap. Sivil hattan kimseye bahsetme yoksa herkes birbirine söyler en sonunda tepene binerler.

Hergün sakal traşı olacağın için akşamdan ol yatmadan önce. Sabaha kadar uzadığı belli olmasın diye mach3 gibi kaliteli traş bıçağı kullan yanına da 4lü yedek başlık al çünkü maksimum 15 gün kurtarır bir başlık.

Ranzanı mümkünse alt yataktan kıyıda köşede kalan yerlerde seç. Gece uykum çok ağır ranzadan düşerim geçmişte çok düştüm vs diye yalan uydur. Üst yatakların kontrolü daha kolay oluyor :)

Genelde ziraat bankası kartı kullanılıyor kışlalarda mümkünse gitmeden ziraat kart çıkar ve yanında her zaman 50-60 tl yi geçmeyecek şekilde nakit bulundur, hırsız çok.

Hocam 48-49 numara bot bulunuyor mu?

bulunuyor ama kayıt için erken git akşamı bekleme yoksa numara kalmıyor küçük veya büyük veriyorlar. ayağına olmayan botla eben ağlar

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
Toplam Hit: 4094 Toplam Mesaj: 43
askerlik askerlik sonuçları