folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aşk"I İstemek

Aşk"I İstemek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Burada onca zaman kendimizi açtığımız, dertlerimizi ya da coşkumuzu paylaştığımız, kendimizi en yalın hâlimizle dostlarımıza anlattığımız Aşk Bölümü geri gelmeli...

Kimi zaman elimize geçen, kimi zamansa kendi terimizle yazdığımız  yazıları,  şiirleri paylaştığımız alabildiğine romantik alabildiğine delikanlı olduğumuz, alabildiğine küskün, alabildiğine kırgın, alabildiğine tutkulu, alabildiğine kıskanç hallerimizde kendimizi en iyi anlattığımız yer geri gelmeli...

Klasik hack sitelerinin forumları gibi tek bir amaca yönelen bir forum değil Tahribat Forum.

Burası hepimizin kendini anlattığı yer...

Eski fotoğraflara bakar gibi, eski aşklarımızı anlattığımız o sayfalara bakmak hepimizin hakkı. Bu hakka el koymamalısınız!...

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek

Bir yer olmalıydı; kendimizi anlattığımız,

Bir yer olmalıydı; dertlerimizi paylaştığımız,

Bir yer olmalıydı; maskeleri çıkarttığımız,

Bir yer olmalıydı; bizi anlayanların olduğunu bildiğimiz,

Bir yer olmalıydı; sadece kendimiz olduğumuz,

Bir yer olmalıydı; edebiyat parçaladığımız,

Bir yer olmalıydı; aşkı gördüğümüz...

Biz o yeri yeniden istiyoruz...

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Bende istiorum abü :) yapın anketinizi eğer coğalırsanız 15 gün sonra geldiğimde ekleyim :D

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Aha bunlarda sair olmus:)

yeni imajimiza ters düsüo die sildiydik ama istek coksa acariz elbet

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

aman bana ne zugurt olayı abı ask mesk bana gelmez...

(ama evlısın dıyenler olcak o ayrı mesele derım bende)

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

aşk güzeldir :D Yeni imaja dediğiniz gibi belki uymuyacak ama bu kadar yetenekli bu kadar içten adam varken açılmasın lasım..

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Swordun kompozisyon derslerinde boş kağıt verip aşk bölümüne uzun uzun yazılar yazdığı zamanı çok iyi hatırlıyorum :)

Bencede açılsın...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ben ıstemem ask mesk ama ısteyenler var yapın artık ey şeyhler admınler bıseler

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

ben de ben de ben de...

(((:

Criminal abim katılıyorum...

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Criminal bunu yazdı:

Burada onca zaman kendimizi açtığımız, dertlerimizi ya da coşkumuzu paylaştığımız, kendimizi en yalın hâlimizle dostlarımıza anlattığımız Aşk Bölümü geri gelmeli...

Kimi zaman elimize geçen, kimi zamansa kendi terimizle yazdığımız  yazıları,  şiirleri paylaştığımız alabildiğine romantik alabildiğine delikanlı olduğumuz, alabildiğine küskün, alabildiğine kırgın, alabildiğine tutkulu, alabildiğine kıskanç hallerimizde kendimizi en iyi anlattığımız yer geri gelmeli...

Klasik hack sitelerinin forumları gibi tek bir amaca yönelen bir forum değil Tahribat Forum.

Burası hepimizin kendini anlattığı yer...

Eski fotoğraflara bakar gibi, eski aşklarımızı anlattığımız o sayfalara bakmak hepimizin hakkı. Bu hakka el koymamalısınız!...

abi bak beni bi sen anladın bu tahribatın pis ipne gaknem adminleri :) konuşmaya aldılar beni silioz geyik aşk bölümlerini die dedim bura platformdu hani hack sitesi deildi biz fakrlıyız şöleyiz böleyiz gözünün yaşına bakmadan sildiler güzelim konuları ipnetorlar başlarındada rene wardı şimdi hemen evet evet dio :)

aşk geri gelmeli hatta geyik de geri gelmeli geyiği bitiremezsiniz sadece adamlar Genel bölümüne yazar bu sefer genel konulaurn boku çıkar

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

heheehe

rene evet der tabi.. aşık adam heh..

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
Toplam Hit: 4506 Toplam Mesaj: 29