folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aşk"I İstemek

Aşk"I İstemek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucy
    lucy's avatar
    Dişi
    Aşk yalandır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

lucy bunu yazdı:

Aşk yalandır.

Sen ne kadar gerçeksin ki ??

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

LadyRenegade bunu yazdı:

a$k istioz ;b

Olay kapanmıştır.. En kısa zamanda yeniden eklecektir..

Su tatile bi gidip geliyim...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    ir2 bunu yazdı:

abi bak beni bi sen anladın bu tahribatın pis ipne gaknem adminleri :) konuşmaya aldılar beni silioz geyik aşk bölümlerini die dedim bura platformdu hani hack sitesi deildi biz fakrlıyız şöleyiz böleyiz gözünün yaşına bakmadan sildiler güzelim konuları ipnetorlar başlarındada rene wardı şimdi hemen evet evet dio :)

aşk geri gelmeli hatta geyik de geri gelmeli geyiği bitiremezsiniz sadece adamlar Genel bölümüne yazar bu sefer genel konulaurn boku çıkar

Seni yalancı ipne... Benmi dedim aşkı silelim die? Forumun kalitesini geyik düşürüo dien babamdı demi? işte beyler işte koskoca tahribat nası lamer adminlerin ellerinde... :(

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek

lucy bunu yazdı:

Aşk yalandır.

Sen öle san..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    forumun kalitesi düşmüo bence herşey olmadı tahribat sadece hack konularının paylaşıldığı bir forum deil bence aşk da olsun gereksiz konularda olsun olsun ki ziyaretçi çoğalsın herkez kendi tarafında takılır

Zimbabwe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enigma
    Enigma's avatar
    Erkek
    NowalgiN bunu yazdı:

lucy bunu yazdı:

Aşk yalandır.

Sen ne kadar gerçeksin ki ??

kim gerçekki ortalıkta aşıklar kol geziyo a.q

OLSAYDI BU İŞLERİN AYARI İSMET PAŞA SİKERDİ CELAL BAYARI.!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

lucy bunu yazdı:

Aşk yalandır.

benim gibi birinin bunu demesi doğalda, bir kızdan duyunca bunu şaşırdım aynen katılıyorum...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    bilsem bu kadar hit yapacağını topağı açtırmak için caneri beklemezdim...

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

Gerçek aşk yalan değildir. Sahte aşklar acıçektirir insana

Bu durumlarda DAMAR HITS

+ Cengiz Kurtoğlu  + Ümit Besen  + Ismail YK  + Ferdi Tayfur  + Muazzez Ersoy 

gibi şarkıcılarin şarkılari adama iyi geliyo

Uyari: Fakat aşık değilseniz dinlemeyin aşırı dozda damardan gidebilirsiniz

Toplam Hit: 4501 Toplam Mesaj: 29