ASKIMA SARKI YAZDIM NASIL OLMUS?????

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PcKoPaT-
    _PcKoPaT-'s avatar
    Erkek
    Bence hatunlara bişiyler yazp söylersen sende emin olup bu beni gerçekten seviyo diye düşnüyodur. Neşen yerindeyse güzel şiyler yazabilirsin. Bunlardan önce tabiki kızın hangi dilden hoşlandığını bilmen lazım. Sevgi dilleri diye şiy var. Beş sevgi dilinde birisidir. Herharde senin hatun SEVGİ SÖZCÜKLERİNDEN hoşlanıyo. Bu sözlerden hiç bıkmayacak. Eğer sevgi dili SEVİG SÖZCÜKLERİ ise...

Göte Giren Şemsiye Açılmaz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PiS_ZAGOR
    PiS_ZAGOR's avatar
    Erkek
    WALLA HATUNLAR GUZEL SOZDEN HOSLANIYODA SOZDE GUZEL CIKMIO BE KARDESIM 19 YILDIR BI DAMDA DIYE BILDIM bence sozle mözle alakası yok bu olayın senı sevıyorum desen yeter bıde benden kopya bebeğim diyin çokkk hoslarına gıdıyo... Bİ DENEYİn işe yaramazsa gelşn beni

KAYBEDEN SİZ OLACAKSINIZ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uchak
    uchak's avatar
    Erkek
    bu kardeşi forumdan banlamak için hangi komutları kullanıyorduk
    üeheüheüheüeheüheüheüehüeh

HEPİMİZ ÖLÜCEZ!!! http://www.pardus.org.tr
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PiS_ZAGOR
    PiS_ZAGOR's avatar
    Erkek
    eheheh hişşşş kıymayın bana avrupaya acılcam bu sarkıyla sızden yorum almaya calısıyorum sanırım hepiniz beyendınız saolun sızı unutmıycam ımzalı foto yollarım

KAYBEDEN SİZ OLACAKSINIZ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek
    banada banada.

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    zannımca arkadasın cıddı problemlerı var

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aPaCHeE
    aPaCHeE's avatar
    Erkek
    kardeş bi alemsin walla sakın bunu kız arkıan okuma benden sölemesi

"DEsigner Lan lawuk şekil olmuşsun 2 günde zuahahhaha Şunu Bİl ki Zikimize kadaRsın ahuauhauhauh sen önce ADMİN değil Adam OL ADam !! ondan sonra GEl...!!!!şimdi uz@@@@@ banlamassan a.q sağlam at ki bidaha senin gibi rezilelrin arasına giripte adamlığımızdan olmuyalım DÜNKÜ BOKLAR ..!!" "banlamazsan a.q." ne demek.. hemen...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PiS_ZAGOR
    PiS_ZAGOR's avatar
    Erkek
    BUNE YA sarkımı beyenmedınız halbukı ben bu sarkıyı yazarken ne hayaller kurmustum butun hayallerımı bu olayın ustune kurmustum ama bana destek vermedınız kaset cıkartamadım sızın yuzunuzdendunyanın bana bı faydası yok artık ıntıhar etmek ıstıyorummmmmmmmmmm(NoT); pişşttt bana bakın ıntıhar edecem bahanesıye basını cagırayım o arada şarkıyı patlatırım wallahı bıllahı bı anda sohret olurum tamamdır yaaaben bunu nasıl dusunmm tamam ark.lar kıza mıza soglemıyorum bu sarkıyı yoksa götüme kor falla tekmeyı sakatmısın dıe neyse bu ıntıhr bahanesı kafama yattı bunun uzerınde dusuneyım yaptıgım planı yazcambu planla parayı kırarım bekleyin mukemmel planımla gelıyorummm.......

KAYBEDEN SİZ OLACAKSINIZ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delen
    delen's avatar
    Erkek
    smoke sezgisana aşık oldu galiba bune yawww yakında
    verir sana be garanti bu sana bol yemeler kardeş
    cumartesi sezgiyi al beke gidiyoz birilerini çatlatmaya hehehhehehehehhehehehehehhehe

delen_Jr
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PiS_ZAGOR
    PiS_ZAGOR's avatar
    Erkek
    aman baba yawas catlatında kırılmasın baba kızı goturuon galıba biz sarkılarla ugrasalım sen işi bitir bile taktiği bizede verde ben sarkının devamını dusunurken ozan olacam walla

KAYBEDEN SİZ OLACAKSINIZ
Toplam Hit: 13689 Toplam Mesaj: 68