ASKIMA SARKI YAZDIM NASIL OLMUS?????

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PiS_ZAGOR
    PiS_ZAGOR's avatar
    Erkek
    aha MÜŞTERİ CIKTI YAFFF SENDEDE BIRAZ TIP BOZUKLUGU VAR SANKIM BOLE SAKATA BENZION BEN SANA SARKI FILAN SATMAM YAWS AHA BAK TIPIN BÖLE IH IHHH SATMIYOM BEN SANA HEM SENIN ASKIN OLMAZKI SEN SAPSIN KIM BAKARKI SANA satmıom ulan sana

KAYBEDEN SİZ OLACAKSINIZ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    sap senin karındır lan!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PiS_ZAGOR
    PiS_ZAGOR's avatar
    Erkek
    caNIM YA SENI COK SEVIYORUM BEN BITANEM SENDEN SAP BILE OLMAZ ODUNSUN ODUNBENIM KARIM OLSAN BILE BU BOLE KARDESIM HERKEZ KABUL ETSIN SENI COK SEVIYORUM ASKISI

KAYBEDEN SİZ OLACAKSINIZ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    ulan forumda baari yılışma domuz:)))ben de seni sefiom ama burası evimiz diil:))ulu orta bööle ayıp olcak millete:))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PiS_ZAGOR
    PiS_ZAGOR's avatar
    Erkek
    EHEHHE OLMAZ BEN FORM FILAN DINLEMEM SEVISCEM BURDADA SEVISCEM KARISMAYIN ÜLENNNN BEBEGIM BENIM SEN CANIMSIN BENIM WALLA BOLE SAKASINA KAVGA EDERKEN BIGUN ENINLE KAISACAZ AMA HADI BAKALIM BU ARADA GELMEME AZ KALDI AMA SENI 2 HAFTA GORMICEM KATI GORMUCEM HALA O SOZUN KULAKLAIMDA CINLIGI YANI (delikleri olmasa bakmassın dedın ya) BAKACAZMI BAKMICAZMI GORCEZ ÖL BENSIZLIKTEN SEVISMICEM YEMIN EDIYORUM SEVISMICEM BASKALARIYLA SEVISCEM GLCEM SADECE SENINLE MUHABBET EDECEZ SEN EVAYLA UGRASIRSIN:) ALTINI TEMILE BEN KARI KI GOTUREYIMSENİN VUCUDUNA DOKUNURSAM 2 HAFTA AHA BÖLE OLAM SEVMİOM ULAN SENI YINE SINILENDIM SEVMIOM GIT BASKISANLA EVLEN BEA SEVMIOM ISTE

KAYBEDEN SİZ OLACAKSINIZ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    aŞka baq be :)

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PiS_ZAGOR
    PiS_ZAGOR's avatar
    Erkek
    No_MeRCy sorma baba bızım askımız bıraz enterasan:)) bız doverek sevısenlerdenız severken öldürecez bırbırımızıde bu ölmezkı benden ayrılmamak ıcın kurtulamıom sundan bi bırakacagını bılsem walla öldürecem ama cıkkkkbırakmaz bıraz garıp biridaha dogrusu askımız garıp kavga dıyoz ama ayrılamıyoz:)

KAYBEDEN SİZ OLACAKSINIZ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    ulan tööbe yarabbiii taam da millet de cidden senden çocuum var falan sancak yaa:)))
    bu arada bana ne gelmezsen gelme yanıma ben de .....tabi ben kimseye dokunamam...domuz sanki ben senin benden başkasını midenin kaldırmıcaanı bilmiomhadi sıkıyosa git başkasına:))))yavrusum benim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PiS_ZAGOR
    PiS_ZAGOR's avatar
    Erkek
    AAA DEMEK COCUGUMUZ YOK TAMAM TAMAM BENDE BASKASINDAN YAPARIM HERKEZE SOLESENE COCUGU ALDIRDIGINI NIYE SAKLIYOSUNKI AYRICA NERDEN BILION MIDEMIN DIGER KIZLARI KALDIRMADIGINI SEN GELDE BI GECE SENIN YANINDADA YAPAYIM BAKALIM KALKIYOMU KALKMIYOMU midem heheh SENI COK SEVIOM BEN YA HEMDE KOCAMAN COK SEVIYOM SOZE BAK:))) MUCKKKKKKK SEN BENIM BITANECIK BEBEGIMSIN

KAYBEDEN SİZ OLACAKSINIZ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PiS_ZAGOR
    PiS_ZAGOR's avatar
    Erkek
    HERKEZ DUYSUN HELLOWEEN COCUK ALDIRDI SAKLAMASANA KIZIM SAKLIYACAKSAK NIYE YAPTIK DEMI SENI COK SEIYORUM

KAYBEDEN SİZ OLACAKSINIZ
Toplam Hit: 13688 Toplam Mesaj: 68