folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Atari Salonları(Hikayeler,Favoriler,Mekanlar)

Atari Salonları(Hikayeler,Favoriler,Mekanlar)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    Çocukluğumuzun vazgeçilmez mekanı olan atari salonları birçoklarının en güzel anılarındandır.Ninja turtles,captain commando,final fight,street fighter 2,5 benim favorilerimdi.Okuldan kaçıp giderdik.babaya yakalanmak ayrı bir terane.Sonra telle jeton yuvasına dokundurup kredi çekme olayı süperdi.en sevdiğim oyun aynı zamanda en uyuz olduğum final fight(haggard'dı)hiç unutmam 15 jeton almıştım.yine bitirememiştim.pazar günleri sıra kavgası olurdu.eğer okul çocuğuysanız ezilen,dayak yiyen,sıradan kovulan hep siz olmuşsunuzdur.Şu anda bakırköy civarında bu nostaljik mekanlardan ayakta duran var mıdır acep?varsa bir gidip görmek isterim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Mustafa adammıdır asıl adı farklı olsada ateri solanu jorgunuyla o oyunnun adı hep mustafa olmustur.Birde devam ediyim mi abiciler vardı gidenler bilirler.Var olanlarıda yerlerini internet kafacilere kaptırdı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek
    mustafa favorimdi soul edge vardı bide önüme kimse çıkamazdı çift kılıcı olan bi adam vardı adını şu an hatırlayamıyorum bazen de salonda dolaşırdık mal mal ondan bundan sigara otlanırdık bazen de kredi unutanlar oluyodu çat basıp oynuyoduk hemen sigarayı da joystick in yanına koyardık :) vay bee ne günlerdi...

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    dreampark87 bunu yazdı:
    -----------------------------
    mustafa favorimdi soul edge vardı bide önüme kimse çıkamazdı çift kılıcı olan bi adam vardı adını şu an hatırlayamıyorum bazen de salonda dolaşırdık mal mal ondan bundan sigara otlanırdık bazen de kredi unutanlar oluyodu çat basıp oynuyoduk hemen sigarayı da joystick in yanına koyardık :) vay bee ne günlerdi...

ne sigaraymış arkadaş ya:D 

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Mustafa daha doğrusu Cadillacs & Dinosours hala oynarım :D Mortal Kombat, Tekken, KoF, SF, Bloody Roar, Rival Schools, Marvel vs. Capcom, Karı Soymaca :D off. Eski ufak 5 binliraları tren raylarına dizerdik tren üstünden geçitikten sonra kazır alırdık sahte jeton. Arkadaşın biri saloncuya yaklanıp ağız burun dayak yedikten sonra bırakmıştık yapmayı :D

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek

9 yaşıma kadar 3-5 dekarlık etrafı tellerle çevrili bi lojmanda büyüdüğüm için semtimiz değiştikten sonra girebilmiştim ateri olaylarına (:

pek fazla hatırladığım oyun yok. tekken'i birde etrafı uçurum olan bir kara parçasında dövüşülen oyunu hatırlıyorum (:

birde ilkokuldan beridir görüştüğüm bir arkadaşımın oalyını anlatıyım. arkadaş bir gün ateri salonun sahibiyle tartışıyo.. sonra bizimki eve gidip polise ihbar yapıyo küçük yaşta çocukları salona alıyo diye (: sonra bizimki ateri salonun 100 metre yukarısındaki internet cafeye gidiyo.. polisler bu arada transitle ateriye damlıyolar ne kadar çoluk çocuk ateri salonun sahibi warsa topluyolar..ee gelmişken internet kafeye bakmamak olur mu? (: internet cafeyede de ne kadar adam war topluyolar tabi onlar arasında bnm arkadaşda oluyo ve kendini ihbar eden adam olarak tarihe geçiyo (:

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek
    tekkenle kopuyodum bende :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Bi oyun vardı yürüyordunuz adam dövüyordunuz falan böyle uzun boylu garip giyimli bir karakterimiz vardı,ormanda falan gdiyiorduk o oyunun adı ne?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    Bi oyun vardı yürüyordunuz adam dövüyordunuz falan böyle uzun boylu garip giyimli bir karakterimiz vardı,ormanda falan gdiyiorduk o oyunun adı ne?

Hroahroa. Yaptığın tarif bütün ilerlemeli arcade oyunlarına uyuyor olm. Biraz daha ayrıntı ver :D

Edit. Bu olabilir mi? http://img.gkblogger.com/blog/imgdb/000/000/063/578_3.jpg

while (1<2)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

tabii ki Mortal Kombat 2 oynardım paso :) diğer arkadaşlar diğer oyunlarda da takılırdı ama ben sadece MK 2 oynardım. İnternet alemine başlamamın sebebi de MK oyunudur. Acayip severdim, delisiydim, sapığıydım. Yine öyleyim. Sonra hakkında daha çok şey istedim. Sonra gittiğim bi kafe vardı baktım PlayStation için mk trilogy var. O oyunu oynadım daha da sevdim mkyi. Bağımlısı oldum. Sabah 11 akşam 9. Bazen kapatana kadar. Sonra yanıp tutuşurken internette daha çok şey bulursun belki dedi bi abi. İnternete girdim hiç bişe bilmiyom. Bi linke tıklayınca açılmasını beklemeden "açılmıyo sanırım" diyip başka bi linke tıklardım. Türksel ve Telsimin sitelerine girer çıkardım :) sonra öyle öyle öğrendik.

:|

...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:

Hroahroa. Yaptığın tarif bütün ilerlemeli arcade oyunlarına uyuyor olm. Biraz daha ayrıntı ver :D

Edit. Bu olabilir mi? http://img.gkblogger.com/blog/imgdb/000/000/063/578_3.jpg

Yok hoca ya böyle kılıçlı mılıçlı adamlar.
Toplam Hit: 6794 Toplam Mesaj: 47