folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Atari Salonları(Hikayeler,Favoriler,Mekanlar)

Atari Salonları(Hikayeler,Favoriler,Mekanlar)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreammaker
    dreammaker's avatar
    Erkek
    vay beeeee bursa da oturanlar bilir kombi miydi neydi heykelde büyük ateri oyunu vardı :| her gittiğimde oynardım mahalle de vardı bi kaç tane polis ve baba korkusuyla oyun oynardım :| bi ara çok fena sarip cebimdeki bütün parayı oraya yatırdığımı biliyorum :| bende mortal kombat,metal slug,snowbross,mustafa paso bunları oynardım :| ne günlerdi beeeeeeeee
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------
    KrypT bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:
    Bi oyun vardı yürüyordunuz adam dövüyordunuz falan böyle uzun boylu garip giyimli bir karakterimiz vardı,ormanda falan gdiyiorduk o oyunun adı ne?

Hroahroa. Yaptığın tarif bütün ilerlemeli arcade oyunlarına uyuyor olm. Biraz daha ayrıntı ver :D

Edit. Bu olabilir mi? http://img.gkblogger.com/blog/imgdb/000/000/063/578_3.jpg

Yok hoca ya böyle kılıçlı mılıçlı adamlar.

SHINOBI OLMASIN O )))))))))))))

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

ya vay be mustafa yı bnde unutmadım daha ilk öğrendiğim zamanı hatırlarım o oyunu ya sonra tekken falan oynardık vay be bide şovalyeli bişey vardı

bnm gittiğim yer hala açık Ankara Demetevler de Cemre parkında bilen bilir =)

geçen de kızılay fantasyland e gittim kardşeimle bi girdik parayı bitirip ancak çıkabildik ya burayıda bilen bilir ankaranın en kral salonlarından biri galiba =)

edit: şovalyeli dediğim soul edge idi galiba bi arkadaş sölemiş ismini ama emin değilim =) 

Zugzwang
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek

hocam bizim buradada vardı bende gidip oynardım metal slug , mortal combat , tekken filan hatta bizim bir arkadaş kafayı bozmuştu tekken le gece adamlar salonu kapatıyorlar bizimki salonun kuytu bir kenarında saklanıyo adamlar görmüyorlar kafeyi kapatıp gidiyorlar cafe kapanınca bizimki hemen solugu çerez bölümünde alıyor 9-10 paket cips çerez 5-10 tane cola çekiyor hemen atarinin başıan sabaha kadar oynuyor tabi sabah yedigi dayak yüzünde 1 hafta okula gelmemişti o ayrrı D

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lastsoldier
    Lastsoldier's avatar
    Erkek

10 yasındaykene street fighter de garuda ile combo yapmayi ogrenmek icin bayram harclıgımla aldigim 30 jetonu yutturmusdum

nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MoMoSH
    MoMoSH's avatar
    Erkek
    su karı soymacanın adı neydi yaa.. Hey gidi anasını satiyim..
    simit paramızı da oraya verirdik. snowbros,karı soymaca,tekken,mortal kombat,metal slug..ah ahh şimdi ne tadı var ne tuzu aq..

MADEM Ki ERMENiSiN, iSTEMEDEN VERMELiSiN :) puhhah
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gunduz
    Gunduz's avatar
    Erkek

Atari salonu siverekte olanlar kesin bilir ;) Kalenin altında bizimki vardi:-P 

unutulmayan sabit oyunlarıda street fighter martal kombat HAGAR bide mustapha ( mustafa ) daha sonradan da tecno neo-geo oyunları felancıktı ama herkesin bildigi 4 5 oyun onlardi:-))) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Gunduz bunu yazdı:

Atari salonu siverekte olanlar kesin bilir ;) Kalenin altında bizimki vardi:-P 

unutulmayan sabit oyunlarıda street fighter martal kombat HAGAR bide mustapha ( mustafa ) daha sonradan da tecno neo-geo oyunları felancıktı ama herkesin bildigi 4 5 oyun onlardi:-))) 

Bilsem gelirdim hocam ya:| Daha önce yazmıyosun bunu beleşe gelmeyelim diye dimi:C

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Ya ibnenin biri vardı tek jetonla final fighti bitiriyordu ya siz gördünüz mü ole bi olay?

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:
    Ya ibnenin biri vardı tek jetonla final fighti bitiriyordu ya siz gördünüz mü ole bi olay?

Yok daha neler :| Kesin bir hile, bir şeyler yapıyordur diyeceğim ama hiç duymadım Final Fight hile :|

while (1<2)
Toplam Hit: 6779 Toplam Mesaj: 47