folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Atatürkün Manevi Koızı 5.000 Ytl Alıor :S Yuhhhhh

Atatürkün Manevi Koızı 5.000 Ytl Alıor :S Yuhhhhh

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    RuDe_BoY bunu yazdı:

caos13tr bunu yazdı:

kim hoca o kadın.tam bi açıkla sana zahmet.nerelerde geziyo falan.

öle bi konuştun ki sanki kiralık katil gibi :D söle nerde gezio vurup gelim :P

Zuhahahahahahahahah  Harbiden haklısın kardeşim herif öyle bi konuştu ki a.k.   

Fuck this world if they cant understand me!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    blackhacker bunu yazdı:

hadi alalım aşşağa!

adresini verin!

Puhahahahahahha 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    DkN_JaN bunu yazdı:

VisualBoy bunu yazdı:

1- azap adlı arkadaşımızı günah keçisi ilan edermiş gibi bir haliniz var, o Atatürk e bir şey dememiş ; Şehitlerimiz olmasaydı Atatürk, Atatürk olmasaydı Şehitlerimiz bir işe yaramazdı, Atatürk vatan uğruna ölümü göze almamış adamlar ile ne yapa bilirdiki.----- 2- Atatürk'ün kızına aylık 2000 Ytl neden yetmesin? 5000 ytl den daha az maaş alanlar ite-puşt a mı muhtaç?----- 3- Koç ailesine nolmuş? adamlar almanyadan yahudi leri taşıyarak paranın kulpuna vurmuş, bunun neyi kötü , adam kafayı açlıştırmış.----- sonuç olarak milli gelirin düşük olduğu bir devlette yaşıyoruz, 5000 ytl bazılarımız için çok büyük bir miktar.

ya arkadaslar anlatamıyorum galiba japonca mı solemem gerekiyor birkez daha soyluyorum ta ki siz anlayana kadar siz 5milyarın tasasına düşüceginize devletten hortumlanan trilyonların peşine düşün,suanda devletten trilyonlar hortumlayan bakanların peşine düşün bu trilyonlar sizin cebinizden cıkıyor anlamıyormusunuz bir yerde 5milyar obur yerde trilyonlarca para siz 5milyarın pesinden kosun sonrada 5milyar buyuk miktar diyin o devletten hortumlanan kattrilyonlar bugun yerine konulsa turkiyede ekonomik sıkıntı diye birsey kalmaz halkımız sefaletten kurtulur ama suc halkta o trilyonların pesinden kosucagına Atamızın kızının 5milyarının peşinden kosuyo

yaa Ata'mızın kıznın aldıı para sorun deil burda kardesm bnm cok bilgm olmamakla beraber arkadasların söledii kadryla konsutum burda sölenen kızının Ata'mıza layık olmayıp barlar diskolarda fink atması..yani eger Atatürk'ün izinden gidiosa tabiki feda olsun 5mlyar..

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

5 milyarın peşine düşeceğine yok trilyonları yiyenlerin peşine düşün demiş bi arkadaş ona sözüm şudr

cin olmadan adam çarpılmaz !

önce böyle şeyleri düzeltmeliyizki sıra onlara da gelsin

5 milyar kim maaş alıyomuş maaş emeğe karşılık verilir kim alıyosa açalım davayı

Zimbabwe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek

öyle yada böyle atatürkün kızı gibi gördüğü biri aldığı para çokda abartılmaması gereken bir para diskoda yiyo diyenelrede gülerim kadın kaç yaşında ne diskosu

http://tr.wikipedia.org/wiki/%C3%9Clk%C3%BC_Adatepe

http://www.radyofm.com/40ulkuadatepe.php

hadi gidin dava açın atatürkün kızı oalrak görülen kişiye

You think the game is over ? It has just begun ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek

bu arada alın size kapak

Atatürk'ün vasiyetinde yer alan tercih doğrultusunda manevi kızı Ülkü ile ilgili olarak şimdiye kadar CHP yöneticilerinin gerekenleri yaptıklarını kaydeden Baykal, Ülkü Adatepe'ye net 5 Milyar TL maaş ödendiğini belirtti. Baykal, Anayasa Mahkemesi Başkanı'nın 3.5, Yargıtay Başkanı'nın ise 3 milyar lira maaş aldığına dikkati çekerek, ''Ülkenin içinde bulunduğu şartlar ortadadır. Bu konuda bir yanlışlık, haksızlık olduğu kanısında değiliz. Görevimizi yapıyoruz. En iyi şekilde Atatürk'ün vasiyetini uygulama gayreti içindeyiz'' dedi.

http://72.14.207.104/search?q=cache:zKUsza_8yGcJ:www.tv8.com.tr/scripts/news/detail.asp%3FNewsID%3D56936%26page%3Ddetail%26type%3Dnews+manevi+k%C4%B1z%C4%B1+5+milyar&hl=tr&gl=tr&ct=clnk&cd=3

You think the game is over ? It has just begun ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

atatürk niye böyle saçma bir vasiyet veriyor ki ? iyi ozaman bende atatürkün akrabası olayım ne güzel çalışmama gerek yok o kadar işsiz insan ortada gezerken 1 tane kadın 5 ailenin parasını yesin

ne güzel türkiyem bee

Zimbabwe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    ya harbiden denyosunuz lan kadın gelmiş 65 yasına ne diskosu amuahahaha birsey daha harbi kafanız basmıyo diyorum size gidin sizin cebinizden cıkan trilyonların pesinden kosun hala 5milyar diosunuz ya aklım almıyo bu yuzden bu hallere geldiniz iste hala goz yumuyosunuz sizin paralarınızla trilyoner olanlara

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m3rt
    m3rt's avatar
    Erkek

Allah kimseyi kara cahil etmesin diyerek başlıyorum sözlerime. Atatürk'ün manevi kızı tikky hayatı yaşıyo demiş bi arkadaş. Tebrik ediyor hayatında başarılar diliyorum ve mümkünse fazla oksijen tüketmesin diyorum. Yazık çünkü...

65-70 yaşında kadın nası tikky hayatı yaşasın güzel kardeşim. Sen ne diyosun..

Biz piç miyiz demiş birisi. Bakanların piçleri pardon çocukları trilyonları götürürken başbakalnlığın önüne çıkıp söylemesi lazım bu sözü.

Demirelin yeğeni milyar dolarlar götürmüş de Ata'nın kızına milyar tl verilmiş çok mu?

Büyük düşünün büyük işlerle uğraın arkadaşlarım..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    m3rt bunu yazdı:

Allah kimseyi kara cahil etmesin diyerek başlıyorum sözlerime. Atatürk'ün manevi kızı tikky hayatı yaşıyo demiş bi arkadaş. Tebrik ediyor hayatında başarılar diliyorum ve mümkünse fazla oksijen tüketmesin diyorum. Yazık çünkü...

65-70 yaşında kadın nası tikky hayatı yaşasın güzel kardeşim. Sen ne diyosun..

Biz piç miyiz demiş birisi. Bakanların piçleri pardon çocukları trilyonları götürürken başbakalnlığın önüne çıkıp söylemesi lazım bu sözü.

Demirelin yeğeni milyar dolarlar götürmüş de Ata'nın kızına milyar tl verilmiş çok mu?

Büyük düşünün büyük işlerle uğraın arkadaşlarım..

KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE ŞİDDETLE KATILIYORUM SEVGİLİ KARDEŞİMİN SÖZLERİNE.....!

HA BU ARADA ŞUNUDA EKLİYİM KARDEŞİM NEDİR ŞU TİKKY LAFI YAAA YOK TİKKY TAKILIYO YOK BİLMEM NE LAN OLUM ÇIKARIN HAYATINIZDAN ŞU BOŞ LAFLARI AYRICA KİMSE KALKIP BEN TİKKYİM DEMEZ, ZATEN ONU DİYENDE EZİKTİR, TİKKY BİR LAKAB VEYA İSİM DEĞİLDİR TİKKY SADECE SOSYETİK KESİM ÖĞRENCİLERDİR ONLARDA SAYILIDIR ZATEN, HER ÜSTÜNE SİKİMDEN BİR BARBIR GEÇİREN TİKKY OLSA TÜRKİYENİN YARISI  GÖRMEMİŞ KAYNARDI......!!!!!

Toplam Hit: 7794 Toplam Mesaj: 55