folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Atıl Vaziyette Ddr2 2Gb 800 Mhz Rami Olan Varmı

Atıl Vaziyette Ddr2 2Gb 800 Mhz Rami Olan Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

o floppy kablosunun ucu nereye gidiyor :D ayrıca pc açılırken kaç tane beep sesi veriyor? bu önemli sorunu o beep sesleri veriyor.

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    KasiRGamsi bunu yazdı

anakart fanida kasa nin fanida çalişiyor hocam, şimdi pc açildi, pc den yaziyorum ama o kablo takılınca açilmiyor pc 

Hocam o kablo floppy diyecektim ama anakarttan cikti deyince tum gorunumu at dedim....

Baslat->Calistira gir hoca sonra oraya "msinfo32" yaz ve entera bas

Orada Anakartin modelini yaziyor onu bi yazsana veya o ekranin tam ekran goruntusunu bi at hocam.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Bütün parçaları, işlemci hariç, takılıları söküp tekrar tak. Ram bacaklarını ve yuvalarını temizle. Floppy varsa onu kasadan komple sök, sökemezsen hiçbir şey takma floppy. 

Errare Humanum Est
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı
    KasiRGamsi bunu yazdı

anakart fanida kasa nin fanida çalişiyor hocam, şimdi pc açildi, pc den yaziyorum ama o kablo takılınca açilmiyor pc 

Hocam o kablo floppy diyecektim ama anakarttan cikti deyince tum gorunumu at dedim....

Baslat->Calistira gir hoca sonra oraya "msinfo32" yaz ve entera bas

Orada Anakartin modelini yaziyor onu bi yazsana veya o ekranin tam ekran goruntusunu bi at hocam.

edit

üstteki fotolarda model görünüyor.

dcpromo tarafından 20/Kas/17 16:51 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Cyber bunu yazdı

O elindeki floppy power kablosu, onu anakarta taktiysan o anakart ölmüştür muhtemelen.

Şimdi gordum acilmis pc , sakin takma birdaha onu anakarta :)

Ben de eniştenin bilgisayarında "denedim" bozulmuyo :D

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

G31M-ES2L modeli 

tek ramle çalişir hale geldi :)

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

Atıl vaziyette ddr2 2gb 800 mhz rami olup hayrına vermek isteyen varsa sevinirim.

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

up

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    KasiRGamsi bunu yazdı

Atıl vaziyette ddr2 2gb 800 mhz rami olup hayrına vermek isteyen varsa sevinirim.

Veren cikmazsa ramlerin fiyatlari 50 tlden basliyor.Ama durumun varsa bir pc topla derim böyle eski pcler adamin deli eder.

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek
    TheColtfire bunu yazdı
    KasiRGamsi bunu yazdı

Veren cikmazsa ramlerin fiyatlari 50 tlden basliyor.Ama durumun varsa bir pc topla derim böyle eski pcler adamin deli eder.

n11 de 40 falan diyorda bakalim hocam de yeni pc işi zor gözüküyor :)

Toplam Hit: 3880 Toplam Mesaj: 23
pc