folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder ATT'lerin Sorumsuz Olma Sorunsalı

ATT'lerin Sorumsuz Olma Sorunsalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yıllardır güzel ülkemde yaptığım gözlemlerde, dayak yiyen kesimlerin genel olarak bunu hakettiğini görüyorum, özellikle de sağlık sektöründe çalışanların..

Birilerinin çıkıp yok efendim nasıl böyle şeyler söylersin gibi gereksiz sözlerini sklemedim, sklememde. Ben 1 yaşındaki yeğenimi 39.5 ateşte elimizde hastaneye götürüp, yardım isteyince, sırayı bekleyin önünüzde 30 kişi var diye bir doktor tarafından uyarılıyorsam, o adamın anasını severim arkadaş !

Kardeş, şikayet etsende hiç bi halt olmuyor, döveceksin, ağzını burnunu kıracaksın ki senden sonraki insanlara bu cümleyi kurma girişiminde bulunduğunde yediği dayak aklına gelip, susmasını öğrenecek..

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    cache bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı

attler 6 yıl okumuyor hocam çoğu 2 yıllık mezunu :D 

2 yılını sikiyim hocam onun :)

tarikatsapiii gelir şimdi bi galaylar merek etme :)

Annemde şöyle durum olmuştu hastane bize yaklaşık 100 metre mesafede yani bakınca hastane bahçesini görüyorum annem kilolu dizi kıtırt etti öyle yattı kaldı babamla ikimizin kaldırıp götermesi mümkün değil sedye vb bişi lazım

aradım 112 yi (bu arada bende ses kaydı alıyorum) tarif ettim aradan 20 dk geçti gelen giden yok yürüyerek hastane 3 dk 112 istasyonuda orda tekrar aradım biraz daha kapa üslupla gelecek beyfendi bekleyin felan dedi

40 dk sonunda geldi personel tanıdıktı Allahtan serkan normal 112 acil hastaya gitti bizi yönlendirdiler ben evden kalktım gelirkende hemşireyi alıp öyle geldim deyince ses çıkarmadım artık

zaten sonra platin felan takıldı şimdi çok iyi çok şükür ama 112 ye Allah düşürmesin

Burdan şunu anlayacağız Özel sağlık sigortanız olsun medline veya anlaşmalı özel hastane ambulansı gelsin :) (konut sigortalarındada mevcut) :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    cache bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı

attler 6 yıl okumuyor hocam çoğu 2 yıllık mezunu :D 

2 yılını sikiyim hocam onun :)

tarikatsapiii gelir şimdi bi galaylar merek etme :)

Annemde şöyle durum olmuştu hastane bize yaklaşık 100 metre mesafede yani bakınca hastane bahçesini görüyorum annem kilolu dizi kıtırt etti öyle yattı kaldı babamla ikimizin kaldırıp götermesi mümkün değil sedye vb bişi lazım

aradım 112 yi (bu arada bende ses kaydı alıyorum) tarif ettim aradan 20 dk geçti gelen giden yok yürüyerek hastane 3 dk 112 istasyonuda orda tekrar aradım biraz daha kapa üslupla gelecek beyfendi bekleyin felan dedi

40 dk sonunda geldi personel tanıdıktı Allahtan serkan normal 112 acil hastaya gitti bizi yönlendirdiler ben evden kalktım gelirkende hemşireyi alıp öyle geldim deyince ses çıkarmadım artık

zaten sonra platin felan takıldı şimdi çok iyi çok şükür ama 112 ye Allah düşürmesin

Burdan şunu anlayacağız Özel sağlık sigortanız olsun medline veya anlaşmalı özel hastane ambulansı gelsin :) (konut sigortalarındada mevcut) :)

Post içinde ürün yerleştirme yapılabilir :) Sigorta işine devam ediyorsan bi görüşelim hocam, 112'nin amk, Sizede geçmiş olsun :) 

Adamlar 5 dakikada geldi falan ama yaptıkları hareket hoşuma gitmedi. Tamam istasyona dönmeleri için belirli bi dakikaları var ama bu kadar da olmaz. 

#ÇareŞiddet

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

şikayetle birşey olmuyor bunuda bildiklerinden dolayı umurlarında değil

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Isparta il sağlık müdürlüğüne aşağılayıcı bi mail gönderdim bakalım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    cache bunu yazdı

onlarda kafasını masanın altına sokmuştur artık :)

bimerden yaz hocam bakanlıktan itibaren kurum kurum dolaşsın yazın

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    cache bunu yazdı

onlarda kafasını masanın altına sokmuştur artık :)

bimerden yaz hocam bakanlıktan itibaren kurum kurum dolaşsın yazın

Oraya da iyi bi dille yazmak lazım hocam hiç uğraşasım yok şuan :) Sigorta işiyle uğraşıyorsan bi görüşelim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

olayın aslını astarını bilmeden sallayıp durmuşsunuz.. son 4 senedir akp iktidarı tarafından sağlık sistemi taşeronlaştırıldı.. hastanelerin en önemli birimlerinden biri olan radyolojide bile en basitinden röntgende ilkokul 3 terk adam çalıştırıldığını gördüm ben.. geçen sene att gibi hayati bir birimde de taşeronlaştırma başladı.. tomografi gibi ingilterede suan kritik durumlar haric kullanımı yasak olan bir birimde bile hiçbir bilgisi olmayan adamlar çalıştırılıyor.. en basitinden 400 akciger grafisinden alınabilecek radyasyon sadece 1 tomografi çekiminde alınabiliyor.. artık varsın gerisini siz düşünün.. sağlıkçıyım ama mesleğimi yapmıyorum.. benim gibi milyonlarcası var.. ortalık iktidar yandaşı taşeronlara bırakıldı.. o sana küfredende muhtemelen ambulans şoförüdür.. att öyle birşey yapmaz.. ambulans şoförleride taşeron firma tarafından tayin ediliyor.. ne de olsa arkam sağlam diyip sağa, sola sataşıyorlar.. nerden mi biliyorum çünkü çok kez şahitlik ettim bu olaylara..

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eskibirmerve
    Eskibirmerve's avatar
    Dişi

Geçmiş olsun. BİMER, SABİM, HBBS gibi başvuru mercileri var. Bence heryere şikayet etmelisin. Bir sağlık çalışanı olarak hiç hoşuma gitmeyen hareketlerdir. Maalesef heryerde kendi bilmez insanlar var.

Hata yapmadan nasıl öğrenebilirdim zaten.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    21li bunu yazdı

olayın aslını astarını bilmeden sallayıp durmuşsunuz.. son 4 senedir akp iktidarı tarafından sağlık sistemi taşeronlaştırıldı.. hastanelerin en önemli birimlerinden biri olan radyolojide bile en basitinden röntgende ilkokul 3 terk adam çalıştırıldığını gördüm ben.. geçen sene att gibi hayati bir birimde de taşeronlaştırma başladı.. tomografi gibi ingilterede suan kritik durumlar haric kullanımı yasak olan bir birimde bile hiçbir bilgisi olmayan adamlar çalıştırılıyor.. en basitinden 400 akciger grafisinden alınabilecek radyasyon sadece 1 tomografi çekiminde alınabiliyor.. artık varsın gerisini siz düşünün.. sağlıkçıyım ama mesleğimi yapmıyorum.. benim gibi milyonlarcası var.. ortalık iktidar yandaşı taşeronlara bırakıldı.. o sana küfredende muhtemelen ambulans şoförüdür.. att öyle birşey yapmaz.. ambulans şoförleride taşeron firma tarafından tayin ediliyor.. ne de olsa arkam sağlam diyip sağa, sola sataşıyorlar.. nerden mi biliyorum çünkü çok kez şahitlik ettim bu olaylara..

katılıyorum, muhtemeldir ki ambulance şoförüdür o. sağlıkçılarla pek ilgisi olmayabilir.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
Toplam Hit: 3276 Toplam Mesaj: 33
orospu çocuğu