Avatar(Kesinlikle İzlemenizi Öneriyorum)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

Dos_Attach bunu yazdı:
    -----------------------------

nolanded bunu yazdı:

xpand 3d ile izlenmesi tavsiye ediliyor, reald 3d'den bile iyiymiş avatar filminde.

expend yazıyordu taktığım gözlüğün üzerinde nedir ne değildir bilemem ama bi boka benzemiyor film verdiğim paraya acıdığım 2012 den sonra 2. film oldu kendileri 

3d felan dedik gittik bi bok yok abi gözlüğü çıkarınca vallah daha güzel görünüyordu gözlüğü takıyorum bulanık görüntü netleşiyor başkada bişey olmuyor bide abarta abarta söyleyenler yokmu allahım yarabbim sanki filmin içindesin falan filan gıcık aldım abi ya 

ben de reald 3d ile seyrettim ama nedense 3d beni tatmin etmedi, ben daha farklı bekliyordum adamlar yanına kadar geliyor falan, ama millet ballandıra ballandıra anlatınca gidip izliyim dedim, demek ki milletin 3d'den beklentisi böyleymiş ki hoşlarına gitti, fakat film çok güzeldi konusu falan harikaydı sadece 3d beni tatmin etmedi bu yüzden bir de xpand 3d ile mi seyretsem diyorum.

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

lan

gözlüklü olanlar naptı salonda, gözlüğü mü cıkardı yoksa bu 3d gözlüğü normal gözlüğün üstüne takılabiliyor mu ?

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:

lan

gözlüklü olanlar naptı salonda, gözlüğü mü cıkardı yoksa bu 3d gözlüğü normal gözlüğün üstüne takılabiliyor mu ?

Gözlüğün üstüne takılabiliyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

Kutengri bunu yazdı:

SyspioniC bunu yazdı:

lan

hay ağzını yiyim hoca cok saol ya :)

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:

Kutengri bunu yazdı:

SyspioniC bunu yazdı:

lan

hay ağzını yiyim hoca cok saol ya :)

Gözlük gözlük üstüne taktım biraz rahatsız edici olyuor ama bir süre sonra alışıyosun . =)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

3D filmleri daha gerçekçi bir üç boyut hissi yaşamak ve en iyi seyir keyfi için RealdD 3D olarak izlemeli. Buna rağmen 2D filmler için yüksek kaliteli ve devasa boyutlarda perdelere sahip IMAX tercih edilmeli.

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

nolanded bunu yazdı:

Dos_Attach bunu yazdı:

nolanded bunu yazdı:

xpand 3d ile izlenmesi tavsiye ediliyor, reald 3d'den bile iyiymiş avatar filminde.

expend yazıyordu taktığım gözlüğün üzerinde nedir ne değildir bilemem ama bi boka benzemiyor film verdiğim paraya acıdığım 2012 den sonra 2. film oldu kendileri 

3d felan dedik gittik bi bok yok abi gözlüğü çıkarınca vallah daha güzel görünüyordu gözlüğü takıyorum bulanık görüntü netleşiyor başkada bişey olmuyor bide abarta abarta söyleyenler yokmu allahım yarabbim sanki filmin içindesin falan filan gıcık aldım abi ya 

ben de reald 3d ile seyrettim ama nedense 3d beni tatmin etmedi, ben daha farklı bekliyordum adamlar yanına kadar geliyor falan, ama millet ballandıra ballandıra anlatınca gidip izliyim dedim, demek ki milletin 3d'den beklentisi böyleymiş ki hoşlarına gitti, fakat film çok güzeldi konusu falan harikaydı sadece 3d beni tatmin etmedi bu yüzden bir de xpand 3d ile mi seyretsem diyorum.

abi benim gözlüğün üzerinde dediğim gibi xpand yazıyordu ortasında bi cam vardı camı kapayınca görüntü felanda değişiyordu yani heralde xpand 3 d seyrettim ben, velhasılkelam diyeceğim şu ki xpand maxpand hikaye amk 720p çıksın indir izle keyfine diyecek yok benim için 3d bitmiştir filmde uyudum ya valla kafamı koydum uyudum gözlüğü takıyorum kapkaranlık çıkarıyorum mükemmel renkler var bumudur yani 3d kalsın abi ben almayayım sinirlerimi bozdu zaten, gözümünde içine etti... 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

Dos_Attach bunu yazdı:

... 

abi benim gözlüğün üzerinde dediğim gibi xpand yazıyordu ortasında bi cam vardı camı kapayınca görüntü felanda değişiyordu yani heralde xpand 3 d seyrettim ben, velhasılkelam diyeceğim şu ki xpand maxpand hikaye amk 720p çıksın indir izle keyfine diyecek yok benim için 3d bitmiştir filmde uyudum ya valla kafamı koydum uyudum gözlüğü takıyorum kapkaranlık çıkarıyorum mükemmel renkler var bumudur yani 3d kalsın abi ben almayayım sinirlerimi bozdu zaten, gözümünde içine etti... 

antikky boşuna 3D işi tırt  dememiş yani?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:

Dos_Attach bunu yazdı:

... 

antikky boşuna 3D işi tırt  dememiş yani?

valla gerçekten tırt abi en azından benim görüşüm bu, güzelim filmin içine etti bıraktı o gözlük başkada bi işe yaramadı. 17" monitörümden high definition seyretsem filmden kat kat fazla zevk alırdım o kadar diyim.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
Toplam Hit: 11380 Toplam Mesaj: 90