Avea Özel Tarifeler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Donanımhaber'de tesadüfen geldim. Gayet uygun fiyatlar. Teknosa hediye çekli olanlar şukelaymış. Yalnız 2 sene taahhüt istiyorlar. 

http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=91487944#asagigit

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bence süper avea sınırsız her yöne 1200 26tl süper.

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Teknosa olayi fenaymis ha. Yuzde 50 indirimim de var benim 1 yil faturama, ben su 89 liralik olani alsam mi ki telefon alma durumum da var su ara.

Olay kesin mi peki ?

Edit: elemana guvenemedim niyeyse, avea yada teksona dan olayi teyit ettirme durumumuz var mi ? Eleman avea yada internette bu kampanya yok gibisinden konusmusda. Avea neden kendisi yapmiyo bu isi reklam vs. Ile duyurarak :/

NoToLeRaNcE tarafından 06/May/14 16:43 tarihinde düzenlenmiştir

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

woops SüperFırsat 23tl 
    500dk heryöne 5,000 sms her yöne , 2gb internet.

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Premium.
    h2so4
    h2so4's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Teknosa olayi fenaymis ha. Yuzde 50 indirimim de var benim 1 yil faturama, ben su 89 liralik olani alsam mi ki telefon alma durumum da var su ara.

Olay kesin mi peki ?

Edit: elemana guvenemedim niyeyse, avea yada teksona dan olayi teyit ettirme durumumuz var mi ? Eleman avea yada internette bu kampanya yok gibisinden konusmusda. Avea neden kendisi yapmiyo bu isi reklam vs. Ile duyurarak :/

hacı 3600 dakika her yöne değil sabit hatlara dikkat et 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    h2so4 bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Olay kesin mi peki ?

hacı 3600 dakika her yöne değil sabit hatlara dikkat et 

Hea onu simdi gordum mobilden girdigimden yazilar silik biraz.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Hiçbiri işime gelmedi amk.  5000Sms 500dk  2 gb int. 28  Tl  verıorm.  Hesapladm hiçbiri tutmuyor.

matematik24.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı

Hiçbiri işime gelmedi amk.  5000Sms 500dk  2 gb int. 28  Tl  verıorm.  Hesapladm hiçbiri tutmuyor.

Hocam 1 taahattür verirsen 23 tl avea

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı
    HeYeT bunu yazdı

Hocam 1 taahattür verirsen 23 tl avea

yeni gelenleremi mevcutlaramaı hocam.

matematik24.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek

Avea'nın interneti berbat bunu bilerek başvurun :) sonra başınızı çok vurursunuz..

Hakankaya tarafından 06/May/14 17:58 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Hakankaya bunu yazdı

Avea'nın interneti berbat bunu bilerek başvurun :) sonra başınızı çok vurursunuz..

Ne kadar ekmek o kadar köfte.Çekim gücü bulunduğun yere göre değişir hocam.Avea'da 30 megabit hız görebilen bile var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1884 Toplam Mesaj: 18