Avea Özel Tarifeler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Teknosa olayi fenaymis ha. Yuzde 50 indirimim de var benim 1 yil faturama, ben su 89 liralik olani alsam mi ki telefon alma durumum da var su ara.

Olay kesin mi peki ?

Edit: elemana guvenemedim niyeyse, avea yada teksona dan olayi teyit ettirme durumumuz var mi ? Eleman avea yada internette bu kampanya yok gibisinden konusmusda. Avea neden kendisi yapmiyo bu isi reklam vs. Ile duyurarak :/

Hocam Avea yapıyor arada , özellıkle TEKNOSA ile ortaklaşa ise olabilir , daha önce İŞBANKASI çalışanlarına yapmıstı , 30 mu 35 mı bı tarıfe vardı sanrım , taahhut verıp ona gecen ısbankası calısanlarına hedıye cekı falan verıyordu bayagı çaplı bişey :)

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı
    JuMaN bunu yazdı
    HeYeT bunu yazdı

Hiçbiri işime gelmedi amk.  5000Sms 500dk  2 gb int. 28  Tl  verıorm.  Hesapladm hiçbiri tutmuyor.

Hocam 1 taahattür verirsen 23 tl avea

yeni gelenleremi mevcutlaramaı hocam.

Hattını taşıyanlara vardı galiba istersen yine bi avea bayisine sormanda fayda var.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı
    HeYeT bunu yazdı
    JuMaN bunu yazdı
    HeYeT bunu yazdı

Hiçbiri işime gelmedi amk.  5000Sms 500dk  2 gb int. 28  Tl  verıorm.  Hesapladm hiçbiri tutmuyor.

Hocam 1 taahattür verirsen 23 tl avea

yeni gelenleremi mevcutlaramaı hocam.

Hattını taşıyanlara vardı galiba istersen yine bi avea bayisine sormanda fayda var.

sanmıyorum ben avealıydım geçiş yapmadıgım için 25 lira verıyorum tahhütde yok

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    Ayrı ayrı zamanlarda avea dan hepsi faturalı 1 data birde ses hattı aldım. Aman diyim dumanla haberleşin ama avea da faturalı birşey heleki taahhütlü birşey almayın. Aman diyim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

1000dk 1000 sms 4gb net, grup içi 5400 dk  taahhütlü 28 lira. 

interneti da telefonun çektiği yerde gayet iyi. 400 500le indirdiğim oluyo.

ha evde çekm,yo telefon pek, avea değil hiç biri çekmiyo ama dışarda gayet iyi avea:)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

1000dk 1000 sms 4gb net, grup içi 5400 dk  taahhütlü 28 lira. 

interneti da telefonun çektiği yerde gayet iyi. 400 500le indirdiğim oluyo.

ha evde çekm,yo telefon pek, avea değil hiç biri çekmiyo ama dışarda gayet iyi avea:)

Emniyet tarifeleri çok iyi. Ancak Avea genelinde şöyle bir sorun var, yoğun olan yerde, mesela Ankarada kızılay meydanında istanbulda taksimde,eminönünde interneti çalışmıyor. Bazen hat komple çalışmıyor ancak yoğun bölgelerde internet 3G bağlantısında bile maks. 2-3 kbps hızı aşamıyor :)

imza.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Şirket hattım,

Heryöne 5.000 dk

Avealılarla sınırsız

4 GB internet

1000 sms

60 TL

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼