Avea Tl Yükledim Gelmedi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

1 saat önce 20 tl yükledim kendi sitesinden aveanın tl gelmedi, müşteri hizmetlerini aradım işlem görünmüyor diyor. 

Ne yapmalıyım? 

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

kredi kartı dekontunu bul online işlemlerden  , bi bak önce para hesabından çekilmemiş olabilir.

para ön provizyonda değil de direk çekildiyse hesabından dekont ile birlikte müşteri hizmetlerine ulaş 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

kredi kartı dekontunu bul online işlemlerden  , bi bak önce para hesabından çekilmemiş olabilir.

para ön provizyonda değil de direk çekildiyse hesabından dekont ile birlikte müşteri hizmetlerine ulaş 

Para çekilmiş, diyorum anlatıyorum derdimi bana bundan önce ki tl yüklediğim tarihi söylüyor bu işlem görünmüyor diyo kıza patladım en son yüzüne kapattım 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

kredi kartı hangi bankanınsa orayı ara.

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

sorunlu hocam sistemleri adamların neyi iyiki bunların bende geçen  yukledim 10 saat sonra falan gelmişti 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Kredi kartından işlem yaptıysan bankayı ara yada Avea ya paranın çekildiğini ama tl gelmediğini mail at hatta twitterden yaz anında dönerler. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    GoldenWorld bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Para çekilmiş, diyorum anlatıyorum derdimi bana bundan önce ki tl yüklediğim tarihi söylüyor bu işlem görünmüyor diyo kıza patladım en son yüzüne kapattım 

Niye geriliyosun ki müşteri hizmetlerindeki çalışana. Yok sanki senin yüklediğin tl yi kendi hesabına aktarmış. Bankada sorun vardır avea sistemleri arızalanmıştır var oğlu vardır. Aradığın kişiye bağırmak işlemleri hızlandırmıyor. Aksine çağrı merkezlerinde çalışan bir arkadaşımın söylediği şey. Böyle müşterilerin işlerini uzatabildikçe uzatıyorlar. İnsan olmayı dene belki çözüm olur.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Avea da sorun var 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    interfector bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Niye geriliyosun ki müşteri hizmetlerindeki çalışana. Yok sanki senin yüklediğin tl yi kendi hesabına aktarmış. Bankada sorun vardır avea sistemleri arızalanmıştır var oğlu vardır. Aradığın kişiye bağırmak işlemleri hızlandırmıyor. Aksine çağrı merkezlerinde çalışan bir arkadaşımın söylediği şey. Böyle müşterilerin işlerini uzatabildikçe uzatıyorlar. İnsan olmayı dene belki çözüm olur.

Çok  zevklidir  o müşteri  bağırır  tehdit  eder söver ya onun işini en uzun kaç günde yapılacaksa o kadar sürede yapardım çok zevkli oluyor. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Gusul şart gusul

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    Kaptan bunu yazdı
    interfector bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Çok  zevklidir  o müşteri  bağırır  tehdit  eder söver ya onun işini en uzun kaç günde yapılacaksa o kadar sürede yapardım çok zevkli oluyor. 

her işin bir azar işiteni vardır. bu bizde de böyledir iş iyi olur bir yeri eksik olur gelir bana patlar diğer işlerde de böyledir bu da oyunun kuralı yapacak bir şey yok ;)

Toplam Hit: 5432 Toplam Mesaj: 60
tl