Avea Tl Yükledim Gelmedi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Anında gider Fax yalan söylemişler.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı
    enesshn18 bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Fax içinde şu siteyi kullanabilirsin :

https://www.hellofax.com/

Dünyada milletin kullanmayı bıraktığı teknolojiyi hala kullanıyoruz.

Birde bundan sonra bakiye yüklerken kendi bankan üstünden yükle. Bankalar daha ilgili.

fax gönderin dedi müşteri temsilcisi gönderdim şimdi bu siteden aradım tekrar yarın bu saatlerde arayın bize 24 saat içinde ulaşır dedi kapattık. pek anlamıyorum açıkcası bu fax işinden. ilk faxı gönderin diyen kız gönderin bizi arayıp bilgilendirin demişti bu da 24 saat sonra tekrar arayın dedi. doğru mu acaba 24 saatte mi gidiyor bu fax denilen şey

Fax anında gider seni keklemişler

kanka dalga geçiyorlar o zman benimle :D dekontta tl yüklediğim numara yazmıyor diye tl yüklemeyeceklermiş kavgaya kalacaz :D en para ile tl yüklemiştim

En paranin musteri hizmetlerini ara de böyle böyle ispat edemiyorum lutfen bana aveaya gonderdigimde kendi numarama kontor yukledigimi gösteren bi belge verir misiniz diye rica et birazda zorla tamamdir

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Anında gider Fax yalan söylemişler.

dekontta tl yüklediğim numara yazmıyor hocam en para ile yüklemiştim tl yi bu sefer de numara yok diye yüklemiyorlarmış tl yi bilemeyiz hangi numara diyor. en parayı aradım iadesini isteyin kabul etmezlerse bizi arayın tekrar dilekçe yazıp iade talep edelim dedi

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

Boyle birsey olabilir mi. Yazili olarak talep et dekontla. Cevap vermezlerse git suc duyurusunda bulun dolandiricilik bu, btkya sikayet et

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    alicem bunu yazdı

Boyle birsey olabilir mi. Yazili olarak talep et dekontla. Cevap vermezlerse git suc duyurusunda bulun dolandiricilik bu, btkya sikayet et

kendilerinin olsun hocam aman boşverdim artık, diğer dünyada hesaplaşırız

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Böyle işlemleri banka nın Online işlemlerinden yap bir daha hacım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Böyle işlemleri banka nın Online işlemlerinden yap bir daha hacım

dersimi aldım :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı
    Kaptan bunu yazdı
    interfector bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

her işin bir azar işiteni vardır. bu bizde de böyledir iş iyi olur bir yeri eksik olur gelir bana patlar diğer işlerde de böyledir bu da oyunun kuralı yapacak bir şey yok ;)

Yok yav ? Götünden uydurup kendince herkes tarafından uygulandığını sandığın şey, aslında sadece senin götünden uydurulmuş; sen ve senin gibi birkaç şizofren tarafından kullanılıyor. 

Bizim dünyamızda böyle bir kural yok. Her işin bir azar işiteni değil kötü yapılan işin azar işiteni olur.

Her işin niye azar işiteni olmak zorunda olsun ki adam işini düzgün yapıyorsa ? Ha dangalak herif ?

Burada müşteri temsilcisinin suçu yok. Olsa bile suçlu olduğunu azarlamadan belirtmek ve kendini beyefendi gibi ifade edebilmek önce düzgün bir aile eğitimi daha sonra güzel bir dil bilgisi ve kelime haznesi gerektirir. 

O müşteri temsilcisi kazandığı paraya muhtaç olmasa içinden annene ve sülalene ettiği küfürleri yüzüne de söylerdi. Bundan emin olabilirsin.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Hocam yapacağın sey basit enparadan çekmişsin sanırım gir online islemlere dekont gönder de dekontu Avea iletişim e mail at sorunu hallederler. Olmadi harcama itiraz formu doldur

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    Kaptan bunu yazdı
    interfector bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

her işin bir azar işiteni vardır. bu bizde de böyledir iş iyi olur bir yeri eksik olur gelir bana patlar diğer işlerde de böyledir bu da oyunun kuralı yapacak bir şey yok ;)

Yok yav ? Götünden uydurup kendince herkes tarafından uygulandığını sandığın şey, aslında sadece senin götünden uydurulmuş; sen ve senin gibi birkaç şizofren tarafından kullanılıyor. 

Bizim dünyamızda böyle bir kural yok. Her işin bir azar işiteni değil kötü yapılan işin azar işiteni olur.

Her işin niye azar işiteni olmak zorunda olsun ki adam işini düzgün yapıyorsa ? Ha dangalak herif ?

Burada müşteri temsilcisinin suçu yok. Olsa bile suçlu olduğunu azarlamadan belirtmek ve kendini beyefendi gibi ifade edebilmek önce düzgün bir aile eğitimi daha sonra güzel bir dil bilgisi ve kelime haznesi gerektirir. 

O müşteri temsilcisi kazandığı paraya muhtaç olmasa içinden annene ve sülalene ettiği küfürleri yüzüne de söylerdi. Bundan emin olabilirsin.

ne diyon la sen değişik ? konuyu uplayıp ortamı germe otur oturduğun yerde adam akıllı benim dünyam seni ilgilendirmez şimdi sie go!

s.tiğimin trolü

GoldenWorld tarafından 15/Eki/15 11:52 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 5395 Toplam Mesaj: 60
tl