Avea Türk Telekom Oluyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Karışıklık olacak şimdi. Düşünsenize :

- Hattın ne ?

- Türk Telekom

http://www.hurriyet.com.tr/avea-ve-ttnet-tarih-oluyor-40012214

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek

Haberiniz ola ttnet avea hattı olanlara indirim yapıyor net alırken

## http://www.youtube.com/watch?v=grmCuaV_zxc bir kum tanesinde dünyayı görmek ve vahşi bir çiçekte cenneti görmek, sonsuzluğu avuçlarında tut ölümsüzlüğüyse bir saat içinde
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

hemen hemen tamamı yabancı olan firmalar birleşse ne olacak ? bi faydası olacakmıki

sınırsız sınırlı internet son bulacakmı

sabit hat larda konuşmasanda 15-20 tl ücret bitecekmi

yalın internet alın telefon derdinden kurtulun diyor yalın inernetinde neydüğü belirsiz 10-15 lira masrafıvar sözde telefon para sı ödemiyorsun. 

gibi durumlar düzelecekse tamam ha yok sadece onların ödeyeceği vergi düşüp bizden alacağı artacaksa . .............

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Adı mobil olacak Avea ismi o kötü imajı ile tarih oluyor 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

vay arkadaş vodafone' dan nefret edip turkcell' e geçtim. Hattı kapatırken bile adamlar kelime oyunu yapıyordu, yok faturasıza alınmasını onaylıyor musunuz gibilerinden. Küfrede küfrede kapattırdım (tahaütümden vazgeçtim).

Bileydim avea ya geçerdim :(

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hattı ilk aldığımda Aria idi sonra Avea oldu şimdide Türk telekom mu olacak  

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Demek ki devlet büüyüklerimiz Türk sözcüğünden vazgeçmicek. 

Türkiyenin en çok kazanan iki şirketinin adında Türk var Türkcell ve Türk telekom.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tüm şirketler sizi sikmeye meyillidir. Müşteri olarak bizim yapacağımız daha az sikenleri kullanmak. Avea 4g ihalesinde iyi ücret vermişti sebebi anlaşıldı. Adamlar tüketicinin kafasındaki Avea çekmez imajını silmek istiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Avea'da zaten %50 ye yakın Türk telekom 'un hissesi vardı taa aycell'den gelen.

Kalan hisseleride satın aldılar heralde.

3G deki kotalar çekilecek gibi değil. Şu an 15 GB 59 TL 3g avea kullanıyorum daha yükseği yok. Video izlerken 50 kere düşünüyorum .

Şu 4g ye geçişten sonra eğer baz istasyonlarının limitlerini iyice arttırırlarsa belki kotaları daha yüksek tarifeler çıkar umarım.

DrKill tarafından 12/Kas/15 01:26 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

büyük kotalı paket vermeye devlet izin vermiyor ülkedeki kablolu fiber ve adsl yatırımının zarar etmesine karşı.

insanlar 15 15 15 paket almaktan kafyı yiyor özellike yazın zengin müşterilerimiz geliyor adam diyorki yatta film izliycem sınırsız istersen 100 dolar istersen 1000 dolar neyse parası vereyim ama beni uğraştırma 3 ay rahat edeyim diyor fakat öyle bir paket yok

maksimum 15 gb lık paketi de ayda 3 defa alabiliyorsunuz.

şöyle hesap edelim bok gibi para var  15 gb aldınız Hd flim izliycekiniz 4 gb diyelim tanesine ayda 11 hd film yapar en fazla 

4g bunları bitirse de rahatlasak yoksa 4 gb lık paket ile 375 mbps görmenin çok bi matrak tarafı olmayacak gibi. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Sol köşede evde ev telefonu işte iş telefonu diye reklam yapıyor, sağ köşede el altından cep telefonu hattı satıp kendi önünü kesiyor 

...said addicted.
Toplam Hit: 7738 Toplam Mesaj: 62
avea türk telekom