Avea Türk Telekom Oluyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Sol köşede evde ev telefonu işte iş telefonu diye reklam yapıyor, sağ köşede el altından cep telefonu hattı satıp kendi önünü kesiyor 

yada şöyle diyebiliriz sol cebinden alıp sağ cebine koyuyor 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

4G gelirse kotalar iki katına çıkar kota sonrası hızıda 256 kpbs veya 512 kbps yaparlar diye düşünüyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

gelin size telekomdan samsung j5 vereyim taksitli veya iphone 6    6s falan :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

Haberin ilk satırlarını okursanız zaten Avea Ve TTNet'in Türk Telekom Grup bünyesinde olduğunu ve Türk Telekom Grup'un tüm servislerini tek bir isim altında toplayacağını yazıyor. Yani zaten iki şirket de TT Grup şirketi.

Blue Screen of Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Avea'nın ismi yılbaşı itibariyle Türk Telekom Mobil olacak. Ayrıca 1 Aralık itibariyle 900 mhz frekansından yayına başlıyorlar. Bu şu demek kapalı mekana girince Avea'nın çekim gücünün düştüğünü görürüz. İşte bu sorun artık olmayacak. Telefon full çekecek.

Destan gibi isim nasıl telefonun operatör kısmına sığacak orası ayrı mesele.

mkyb tarafından 13/Kas/15 12:33 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Şansına tüküreyim.

İnternetten kurtulmaya çalışırken mobil hatta onlara geçiyor

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada Vodafone Türkiye'de işler iyi değil. Önümüzdeki yıllarda satıp çekilmesi konuşuluyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

aveada vodafonda hikaye isim degisselerde mahalle bakkali kafasindaki gsm operatorlari bunlar. simdilik turkcell en iyisi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

zaten ortaklardı, benim de aycell'den beri aynı hat  :D

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

evet avea türk telekom oluyor, ucuz tarifeler yalan oluyor, muhtemelen türk telekom olduktan sonra turkcell e geçiş yapacağım :( sokayım tt ye.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 7707 Toplam Mesaj: 62
avea türk telekom