folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Avni Yıldırım Vs Canelo Maçı (Dünyanın En İyi Boksörü)

Avni Yıldırım Vs Canelo Maçı (Dünyanın En İyi Boksörü)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    CiRKiN bunu yazdı

Canelo kolay kolay tahttan indirilecek bi boksör değil hele avni hiç değil

3 yada 5 raund veriyorum ko canelo alır

Ben saksı değilim 😂

beni dinleyeceksiniz beni ben konuşacağım

Canelo 35 m avni 1 m dolar aldı yine de sevinmek lazım ülkeye para girişi oldu bi şekilde 😀

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek

Canello yaradana sığınıp bi vurdu, Avninin g*t kasları gevşedi :-) , dikkat ederseniz vururken ; Yaaa Hakk diye bir ses geliyor arş'dan

https://youtu.be/p_KUfM83cZs?t=895

kUz3y tarafından 28/Şub/21 16:26 tarihinde düzenlenmiştir

Arayan yok, Soranı skim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Spiker dedi ki Canela'nın bu tarz sporcularla dövüşmemesi lazım :)

Sonuna kadar haklı bir yorum. Ben olsam yerin dibine girip sporu bırakmıştım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Spiker dedi ki Canela'nın bu tarz sporcularla dövüşmemesi lazım :)

Sonuna kadar haklı bir yorum. Ben olsam yerin dibine girip sporu bırakmıştım.

Böyle aralarında çok fark olan boksörlerin dövüşü sık sık olan bişeyde arada ne kadar fark olursa olsun kendini bu kadar ezdirmemen lazım.

Gardı full yukarda sürekli yumruk yedi. Hadi tamam karşındaki adam Canelo ama maça çıkarne  "lan zaten bu adam Canelo. Kimse benden bişey beklemiyor" mantığıyla çıkmamak lazım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

maç olmuş bitmiş bende saf saf maç kaçta diyom grupdakilere :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Ben spikerin sesi kapalı izlemiştim. Spikerler Türk kurduymuş falan diyip dalga geçmişler Avniyle.

Var mı öyle birşey 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

videodan çok az baktımi bizim eleman çok korkak davranmış. maçı zaten ringe çıkmadan kafasında kaybetmiş. mesele kazanması da değil zaten kimse kazanmasını beklemiyordu anladığım kadarıyla. ama çok iyi mücadele ettiğini, kendini gösterdiğini falan konuşabilirdi insanlar. çok az izleyip dayanamayıp kapattım. kazanan eleman için sanki antrenman maçı gibi. bizimki kapanmış vursun diye bekliyor. kazanan eleman ayıp olmasın diye olacak, ya da çok erken bitmesin diye, anlayış göstermiş fazla abanmamış bile. bizimki biraz cesaretini toplasa, saldırsa en azından şovunu yapar kendini kanıtlar. iki kere kaybetmiş maalesef.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

7-8 dk izledim , boks seven takip eden biti olsam şu maçı beklediğime üzülürüm :) 
    avni zaten vurmayı denerken bile vuruyomuş gibi yapmış resmen, olacağına inanmazsınız ya da kardeşnizi şakadan dövüyor gibi yaparsınız ya o misal. 
    Karşıdaki adamın zaten son 10 yıldır en ekren KO'su 3.raoundmuş bir raound daha erken gideydi de adamın kendi rekoru ilerleseymiş bari. 
    boks konusunda zaten çok bilgim yok da, karşıdaki abi madem dünyanın en iyisi şu dönemde bu ayarda 2 boksör nasıl ringe çıkabiliyor? Mantığı sürekli en iyiler kendi arasında dövüşmesin, biraz daha karma olsun gibi bir şey mi? 
    Maçın özeti ; Canelo 3.round sonunda içeride duş alıp nargile içmeye gidecek gibi rahatken Avni oturduğu köşede "iyi değilsen bitircem olm bak" diyen elemanı anlamaya çalışıyor :)

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

boks  sever  ve  takip eden biri olarak   zaten biliyorduk  böyle olacağını da bu kadar bariz Hollandalı  boksörün   Aksaray esnafına  daldığı   gibi dalacak sandım Avniyi  :=) 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=aNx_hmVaHjo

avni kum torbası gibi antrenman yaptırıyor caneloya, seyir keyfi düşük

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
Toplam Hit: 5599 Toplam Mesaj: 41
avni vs canelo