Avukat Olanlar Bakabilir Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

millet adam bıçaklıyor serbest kalıyor tutuksuz yargılanıyor sen dövmüşsün bir şey olmaz hocam kaç defa bizim burda mahkemeye gittiler bi cacık olmadı sadece 400 tl gibi bi rakam ödediler

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek
    İnşalah .. böle selr cok duyyorum adam bıcaklıyor içeri girmiyor felan bizimki hafif darp gene bişi olmıcak inş napalım.. keskin sirke kupune zaarar edıyor :) :D

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

guantanomoya yollayacaklar seni mahkemeden sonra

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

hangi savcılık bu kadar kısa sürede dava açıp sana mahkeme günü verebildi anlamış değilim :-) senin anlatmana göre olay 2-3 günlük bi süre önce olmuş gibi sanki :-)

bunun uzlaştırması cartı curtu var evrakn karakoldan savcılığa gitmesi kayda girmesi incelenmesi war :-) hiç bişey olmaz mağdursun ;-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı:
    -----------------------------

hangi savcılık bu kadar kısa sürede dava açıp sana mahkeme günü verebildi anlamış değilim :-) senin anlatmana göre olay 2-3 günlük bi süre önce olmuş gibi sanki :-)

bunun uzlaştırması cartı curtu var evrakn karakoldan savcılığa gitmesi kayda girmesi incelenmesi war :-) hiç bişey olmaz mağdursun ;-)

olay olalı 2 ay oldu valla :)karakolda uzlastırma olmadı cagırmadılar .. ifadeler verildi gelindi okadar işte dahada ne cagıran var ne eden :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

savcı böyle durumlarda konu şikayete bağlı olduğu için taraflar arasında uzlaşma yaptırabilir.kavga yanlış anlaşılmadan dolayı olduğu için.uzlaşma özür şeklinde de olabilir para ödeme şeklinde de olabilir taraflar arasındaki isteğe bağlı bir durumdur buu. sen karakolun bağlı olduğu savcılığa bi git öğren dosyan ne durumda tam olarak ;-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı:

savcı böyle durumlarda konu şikayete bağlı olduğu için taraflar arasında uzlaşma yaptırabilir.kavga yanlış anlaşılmadan dolayı olduğu için.uzlaşma özür şeklinde de olabilir para ödeme şeklinde de olabilir taraflar arasındaki isteğe bağlı bir durumdur buu. sen karakolun bağlı olduğu savcılığa bi git öğren dosyan ne durumda tam olarak ;-)

tamam hocam teşekkür ederim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

La vermeyin herife gazı ne hapisi :D kovuşturmaya yer olmadığından diyecek hakim sonra yallah evine :D bundan adam mı alınır içeri hiç. En fazla para cezası yada cezan ertelenir. Benim bi konum var 2010 yıllarından mahkeme olayları filan, sen ona gir bak da gör çükün bi uçuklasın benim olay ne diecen sonra emin ol :|

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı:

La vermeyin herife gazı ne hapisi :D kovuşturmaya yer olmadığından diyecek hakim sonra yallah evine :D bundan adam mı alınır içeri hiç. En fazla para cezası yada cezan ertelenir. Benim bi konum var 2010 yıllarından mahkeme olayları filan, sen ona gir bak da gör çükün bi uçuklasın benim olay ne diecen sonra emin ol :|

tmama hocam bakacam :D allah beladan sakınsın :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

kasma hiç birşey çıkmaz satır ile bir elemanı kovalamıştık 1 2 sene önce hiç bir cacık çıkmadı 1 gecem nezarethanede geçtı gerisi boş

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
Toplam Hit: 5194 Toplam Mesaj: 32