Avukattan Dosya Alma.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

arkdalar istanbulda meşhur bir avukata ailem dosya vermiş. adam kazanacağız dediği davayı kaybetti.  burada bir sorun yok fakat iletişim için telefonları açmamakta. istanbula teee yanına çağırdığı zaman bizimkiler gitti ofisine gelmedi ,   en son güzel güzel bir mesaj atıyor bizimkiler. belki biz size göre küçük müşteriyiz siz o zaman dosyayı verin bizde başka avukat bulalım filan gibisine. aylardır telefonlara çıkmayan cevap vermeyen adam arayıp küfür kıyamet bana böyle yazamazsınız bir daha aramayacaksınız beni gibi ileri geri konuşuyor.

şimdi bu işlerden anlamıyorum, fakat dosyayı adamdan almanın yolu adamdan dosyayı istemekmiş :)

e adam vermiyor telefonlara çıkmıyor.  başka yolu nedir?

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Baroya şikayet edecem de sonraki görüşmene.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

eğer daha fazla sizin adınıza görev yapmasını istemiyorsanız noter kanalıyla kendisini görevden aldığınıza dair azilname göndereceksiniz.

evrakları geri almak için de ihtarname göndererek masrafı tarafınızca karşılanmak üzere belirli bir adrese gönderilmesini ya da size elden teslimini isteyebilirsiniz. 

zaten avukatın elinde ki evraklar mahkemede de mevcuttur o yüzden avukattan alamıyorsanız mahkeme dosyasının örneğini alabilirsiniz kalemden. 

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Noterden avukati azledin. Daha sonra dosyaniz hangi birimdeyse oraya dilekce vererek dosyadan ornek alabilirsiniz. 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

başka bir avukata  gidin dava açın . Küfür kıyamaet size sövüyorsa annesini üzsünler :)

dcpromo tarafından 17/Mar/18 16:49 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

gidip ağzını yüzünü sikeceksin, iki tane sıkacaksın dizlerine. max 3/5 sene yatıp çıkacaksın, ömrü boyunca sakat kalacak.

bu avukatlar niye hep götü kalkık, kendini allah sanan tipler ? bitane düzgün insan modunda avukat görmedim

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

hangi avukata gidecekseniz ona vekalet vermeye giderken önce eskisine azil çektireceksin (azilname) sonra ilgili adliyeye gidip tc ve dilekçe ibraz ederek dava dosyasına erişebilirsiniz. hali hazırda avukatınız belli ise o en doğru yönlendirmeyi yapar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek
    nevorapat bunu yazdı

gidip ağzını yüzünü sikeceksin, iki tane sıkacaksın dizlerine. max 3/5 sene yatıp çıkacaksın, ömrü boyunca sakat kalacak.

bu avukatlar niye hep götü kalkık, kendini allah sanan tipler ? bitane düzgün insan modunda avukat görmedim

senin görmemiş olman genelinin böyle olduğunu anlamına gelmez. kelime ve ifadelerine dikkat et. hakaret etmeden haddini bilerek yorum yapmayı öğrenmelisin bence.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

işini düzgün yapmadığı için hem baroya hem de savcılığa şikayet edin.

hakaret için de ayrıca yine savcılığa şikayette bulunun.

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Türkiye'de bir doktorlar, iki avukatlar kendini harbiden bok saniyor ve %95i herkesin o mesleklere sahip olmaya çalıştığını ve olamadığını düşünüyor. Garip.

Yeni bir avukata git yönlendirirler hocam, geçmiş olsun. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

100 bin tane avukat var, yeni avukata vekalet vereceğiz diyorsun, yenisine git gerekeni yasal yollardan yapsın. diğerinin hakkınızı yediğini düşünüyorsan da, ispatlayabilecekseniz baroya şikayet etmeniz gerekir. 

///______________
Toplam Hit: 2504 Toplam Mesaj: 12
avukat