folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Aynanin Gizemi - Cesareti Olan Denesin!

Aynanin Gizemi - Cesareti Olan Denesin!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    olm psikopatmısınız lan :D altı üstü ayna işte ne kadar korkutabilir a.q ayna benden korksun :D bırakın bunları olm gelin biz beyine elektro çipler yerleştirerek beyin hackleyelim bırakın böle şeyleri :D güneşe falan gidip su falan arayalım olm :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ayananın sırrı nedir ki
    Kırıldığında Beni bile göstermediği zaman

Can Yücel

:D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek

bu aynalardan bi bok almassss

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    G-Turk
    G-Turk's avatar
    Erkek
    Olay tahribat tarafindan denenmistir. Etki yapmiyor. Belkide tek tahribatcilara etki yapmiyor :P

# Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Hocam siz işi bilmiyonuz ben size bi tarif vereyim ama başınıza çok acayip olaylar gelir benden söylemesi.Onun için yapmayın.Çarpılmak isteyen yapsın.

1-Evde kimse olmayacak

2-Gece hava karardıktan sonra olacak.

3- Odaya girin sırtınız kapıya dönük olacak.Kapı açık olacak.O şekilde bir sandalyeye oturun.Önünüzde tam yüzünüzün izasında bir ayna olacak.Önünde bir mum yanacak.Lambalarda kapalı tabi.

4-Odada tütsü yanacak.Ve bu işi yapmadan önce baya bi sarımsak soğan yemiş olmanız lazım.

5-Daha sonra elinize bi tesbih alacaksınız.Aynaya gözlerinizi dikeceksiniz.Başka bi yere bakmayacaksınız gözlerinize odaklanacaksınız.1000 kere ***********diyeceksiniz.eğer 1000 yapabilirseniz ve bişey görmediyseniz.Yatın emin olun gece bişeyler göreceksiniz.

6-2.gün yine aynı şekilde yapın bu sefer yukarıdaki sözleri 2000 kere söyleyin.OLmazsa bırakın.

Bu *************bi varlığın davetidir.Büyük ihtimalle kötü bir cin falan.Manevi bir korumanız olmadığı için çoğunuz çarpılacaksınız.BAzılarınız aynada karşısındaki elemanın güldüğünü görecek.BAzıları işi dalgaya aldıkları için bişi görmeyecek.ARanızdan belki bir kişi çağrıyı doğru dürüst yapacak fakat gerekli olan diğer sözler olmadığı için oda gelen varlık tarafından obsede edilecek.Sakın yapmayın.:D:D:D yaparsanız günah benden gider.OLuşacak her türlü hasar uygulayanın yüzündendir.Beni alakadar etmez.

Son olarak bir kere tespihi elinize alıp ****** derseniz 1000'i tamamlamak zorundasınız yoksa işiniz nanay.Bu uygulamayı yapan EULAnın şartlarını kabul etmiş sayılır :D:D:D

HAdi size iyi çarpılmalar

bu yazı içerdiği zararlı içerik nedeniyle editlenmiştir.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    madem yapma diyonuz nie yaziyonuz kndimi zor tutuyom yapmamak icin amk. ondan sora kac gece uyku yok:D:D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    ne  gizemi abicim ya   boş işler bunlar gidin işinize gücünüze bakın   bu gizem olayı hani  sazan arkadaslar  e-mail atarlar işte  bu yazıyı   10 kişiye  gönder istediğin olsun gibi bir şey olmuş bu boş iş...

Nev-i Şahsına Münhasır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam siz işi bilmiyonuz ben size bi tarif vereyim ama başınıza çok acayip olaylar gelir benden söylemesi.Onun için yapmayın.Çarpılmak isteyen yapsın.

1-Evde kimse olmayacak

2-Gece hava karardıktan sonra olacak.

3- Odaya girin sırtınız kapıya dönük olacak.Kapı açık olacak.O şekilde bir sandalyeye oturun.Önünüzde tam yüzünüzün izasında bir ayna olacak.Önünde bir mum yanacak.Lambalarda kapalı tabi.

4-Odada tütsü yanacak.Ve bu işi yapmadan önce baya bi sarımsak soğan yemiş olmanız lazım.

5-Daha sonra elinize bi tesbih alacaksınız.Aynaya gözlerinizi dikeceksiniz.Başka bi yere bakmayacaksınız gözlerinize odaklanacaksınız.1000 kere ***********diyeceksiniz.eğer 1000 yapabilirseniz ve bişey görmediyseniz.Yatın emin olun gece bişeyler göreceksiniz.

6-2.gün yine aynı şekilde yapın bu sefer yukarıdaki sözleri 2000 kere söyleyin.OLmazsa bırakın.

Bu *************bi varlığın davetidir.Büyük ihtimalle kötü bir cin falan.Manevi bir korumanız olmadığı için çoğunuz çarpılacaksınız.BAzılarınız aynada karşısındaki elemanın güldüğünü görecek.BAzıları işi dalgaya aldıkları için bişi görmeyecek.ARanızdan belki bir kişi çağrıyı doğru dürüst yapacak fakat gerekli olan diğer sözler olmadığı için oda gelen varlık tarafından obsede edilecek.Sakın yapmayın.:D:D:D yaparsanız günah benden gider.OLuşacak her türlü hasar uygulayanın yüzündendir.Beni alakadar etmez.

Son olarak bir kere tespihi elinize alıp ****** derseniz 1000'i tamamlamak zorundasınız yoksa işiniz nanay.Bu uygulamayı yapan EULAnın şartlarını kabul etmiş sayılır :D:D:D

HAdi size iyi çarpılmalar

bu yazı içerdiği zararlı içerik nedeniyle editlenmiştir.

hacı şu yıldızlı yerleri bana bi yaz yollasana :D deneyim a.q hiç denememektense çarpılmayı yeğlerim bide msn ekle beni

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zuibatsu
    Zuibatsu's avatar
    Erkek
    gaza geldim yapayım dedim.tam transa geçecem peder bey çıktı geldi arkadan :)

Tecavüzden Kaçış Yoksa Tadını Çıkar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek

Zuibatsu bunu yazdı:
    gaza geldim yapayım dedim.tam transa geçecem peder bey çıktı geldi arkadan :)

sende işe yaramış ozaman (: 

Abra Kadabra
Toplam Hit: 5850 Toplam Mesaj: 38