folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Aynanin Gizemi - Cesareti Olan Denesin!

Aynanin Gizemi - Cesareti Olan Denesin!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    G-Turk
    G-Turk's avatar
    Erkek

şimdi yazıcaklarımı kendine çok güvenen aklını kontrol edebilecek kişiler yapsın!!!

odanıza gidin.yanınızda bi ayna olsun.eğer odanızda boy aynası warsa daha iyi ama normal boyutlu bi banyo aynasıda olur.hiç ses olmicak odada.odanın ışklarını kapatın 1 dk falan karanlıkta oturun sonra,odanızdaki aynanın önüne sandalye koyun.biraz gevşeyin.sonra arka üstünüzden gelcek şekilde loş bi ışık bulun, yakın ve aynanın önüne oturun arkanızdaki duwarda neler göreceğinizi hayal bile edemezsiniz.bişeyler görmeye başlayınca hemen kalkmaya çalışın.hemen kalkamadığınızı görüceksiniz.bunun için o aynanın başına hemen kalkıcam hemen kalkıcam diye kendinizi şartlandırarak oturunçabuk kalkamazsanız kafayı üşütme oranınız baya yüksek.aynaların gizemini kimse çözemedi...

bide herhangi bi durumda mesuliyet kabul etmiyorum...ayrıca denemenizi tavsiye etmem

Alıntıdır

# Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    kafası güzel kesin bu arkadşaın :D içtin mi hoca? sendemi askere gidiyon yoksa?

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    hiç bi bok olmadı olmazda bu aynalarada taktı millet aq şu sıralar gidin telekinezi filan yapın daa ii...hem burda anlatılmaya çalışılan şeyi kavramak önemli şartlandırma yaparak kendinize psikolojik baskı uyguluosunuz gerisini kendiniz düşünün

Living Death
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    G-Turk
    G-Turk's avatar
    Erkek

efsun bunu yazdı:
    -----------------------------
    kafası güzel kesin bu arkadşaın :D içtin mi hoca? sendemi askere gidiyon yoksa?

Yok abi icmedim askerede gitmiyorum :D
    Baska bir forumda gördüm ilgimi cekti, bizim tahribatcilar arasinda deli dolu olanlar var, onlar bi denesin bisi olmazsa bende denerim dedim :D

# Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Aynısını Daha Öncedende Duymuştum, Amma Birşey oLduğu Yok! Yada Ben YanLış UyguLamıştım.

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Konuyla alakasız olacak ama bu konu için ayrıyetten bir konu başlığı açarak formu kirletmek istemedim,bir e-posta geldi bugün bana,şu yazıyor: Eğer bir gün hırsız tarafından(ki yanlış yazmış dangalak herif hırsız değil gaspçı oluyor bu neyse) Banka hesabınızdan para çekmeye zorlanırsanız,pin kodunuzu tersinden yazdın..Tersinden yazınca ATM parayı veriyormuş ve polise haber veriyormuş...Breh Breh Breh dedim,var mı bu işin bir doğruluğu bugün öğrenicem,siz de deneyin bi

Çekil,Önümden Çekil...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scream_vasiyet
    scream_vasiyet's avatar
    Erkek
    SuNNeTcHi_eFhEnDy bunu yazdı:
    bakin ne kadar da iyi yurekli bi insan :) , ilk bizde deniyor amk :D
    -----------------------------:Dabi yarıldım gülmekten:Dvalla utanmadan bile sölüo:Dinsan çekinir amk

açım diye ağlama marketleri yağmala xP
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    arkadaşlar üç katlı bi binadan atlayıp da sakat olunmuyor. deneyin. ama mesuliyet kabul etmem. alıntıdır :D bu da aynı mantık.

///______________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek

Ulan ben kendimden geçtim aq. Sırf yazıyı okudum diye böle bi halsizlik tuhaf bir korku var üzerimde.. Ulan boşporus bi adamsın ha...

Olum bunlar büyücü müyücü s*ktir edin bu olayları aq.

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    test edildi bi boka yaramıyo :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    Thelordmax bunu yazdı:
    test edildi bi boka yaramıyo :)
     denedinmi yoksa :)))

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
Toplam Hit: 5808 Toplam Mesaj: 38