Ayri Sehirlerde İliski

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  shizzle
  shizzle's avatar
  Kayıt Tarihi: 07/Kasım/2003
  Erkek

  belkide en sik buraa konu aciorm ama muritler murideler sizlere yine onemli bisi sormaliim hepiniz uzun sure birlikte olduunz 1 yildanda fazla ciktiinz sevgilinzden bunca sene ayni sehirdeyken birden gerek universte yuzunden yada baska seler yuzunden ayrildinzmi ? Ayrildiysanz iliskilerinz yurudumu yada yurumedimi yuruduse nasi yurudu ? yada kisaca uzakta bi iliski yurr mu?

   


 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  yns_berk
  yns_berk's avatar
  Kayıt Tarihi: 29/Temmuz/2005
  Erkek
  siz birbirinize güvendikten ve sevdikten sonra sorun olmaz, ki bende öyle olmuştu. biraz da para tabiki kontöre para yetişmiyor

  ...
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  aspirin
  aspirin's avatar
  Kayıt Tarihi: 22/Nisan/2007
  Dişi

  bi angut kadar ! akıllı olup ! sadık olabılmektır onemlı olan...

   

   


  mimi " yim ben ...
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  UmutxTR
  UmutxTR's avatar
  Kayıt Tarihi: 29/Mayıs/2007
  Erkek

  Ben osmaniyenin kadirli ilçesindeydim, Ayşe diye bi kızla çıkıyorduk uzun zamandır. sonra babam rahmetli olunca kudurdum biraz arkadaş ortamı filan, kendimden büyüklerle takılmaya başlayıp iyice azdığımı görünce aile büyüklerim beni ankaraya yolladılar. Liseye ankarada devm ettim. Ben ankaraya geldikten 3-4 ay sonrasına kadar telefonla görüştük o da az az.. nerde o zaman 5 dakkası 1 kontörlük hatlar :)

  işte 4. ayın sonunda da bir telefon! artık görüşmeyelim şeklinde, yıkılmıştım resmen.. ve benden sonra birçok kişiyle çıktığını öğrendim. sonunda biriyle kaçmış şırfıntı! kaçtığı çocukta hergün dövüyormuş, en sonunda kızı babasının evine geri postalamış çocuk.. şimdi evde öyle duruyormuş.. artık kimsede almaz ayşemi.. :S

  bense ondan hemen sonra tanıştığım prensesimle gayet mutluyum 5. yılımızın içine girdik.. 2 seneye evlenmeyi düşünüyorumhayırlısı bakalım

   

  SONUÇ :  Ayrı şehirlerde aşk ayrı bir olaydır, herkes bunu taşıyamaz.. Çook zor...


  Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  shizzle
  shizzle's avatar
  Kayıt Tarihi: 07/Kasım/2003
  Erkek

  cevaplarinz icin cok sagolun ama ne biliyim insanin icinde bir kurt oluyor ya birini bulursa oralarda diye ve diycekseniz ya sen bulursan birilerini onu unutursan diye ama hani imkansiz gelio bana benm acimdan ama onun oyle bisi yapmayacagindan emin olamiyorum insan bi yerde vaktinin cogunu benle gecirmicek ya ole bisi olrsa ne yapmaliim yurumesi icin artik her hafta sonu gitmeyi goze aldim tabi oda gelmeyi galiba bilmiyorum cok karisti kafam :S:S:S:S

   


 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  mAdmAn
  mAdmAn's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 22/Nisan/2007
  Erkek
  ben daha kendi işimi elime alacak kadar buyumedim yane ailem nerde ben orda (profildeki yaşıma bakmayın onu bir murit dalga geçti die değiştirdim)

  neyse işte 3 sene once bursada bir kızı deliler gibi seviodum oda beni karşılıksız tabi ama açıklayamıoduk birbirimize surekli gezioduk onun yanındayken keyif alıodum zamandan babam devlet memuru olduğu için yalova ya tayini çıktı bende hiç gelmek istemiodum butun akrabalar ve çevre orda tabi aq ama mecburen gelicez bende bir yolunu bulup gitmemize 1-2 saat kala buldum kızı ve ona gozlerini kapatmasını soyledim kız gozlerini kapattı bir yere oturup tabi neyse bende yanına oturdum ve hiç konuşmadan beni dinlemesini istedim

  ona:

  sana ne kadar açıklayamasamda ben seninle zaman geçirmekten çok keyif alıyorum seninde oyle olduğunu duşunuyorum, bugun gidiyoruz artık sık sık gelemem buraya ama gitmeden once sana birşey itiraf etmek istiyorum, ben aslında seni bir dost olarak değil sevgilim olarak seviyorum sana deliler gibi aşı...

  dedim o anda kız gozlerini açtı birden boynuma sarıldı ve bana mukemmel bir opucuk verdi bu opucuk yaklaşık 1-2 dakika surdu sonra biz yalovaya geldik tabi ama tlf irtibatını kesmedik msnden konuşuyorduk kızın orda ne yaptığını bilemezdim tabi ama ben burda hiçbirşey yapmyordum çok sadıktım ve bu beni şupheye duşuruyodu.

  neyse 2-3 hatta daha fazla bir sure(ay olarak 2-3) goruşmedik sadece tlf ve msn

  ben 3 ay sonra okulun bir hafta sonu tatilinde kaçtım gittim ve bu bizim sevgili olarak ilk defa çıkmamızdı.

  meğer kızda beni seviomuş orda yaşadığım 5 sene boyunca ikimizde itiraf edemedik.

  şimdi hala çıkıyoruz ve artık 3 ayda bir değil haftada bir bursadayım.

  tabi bizim mekanlar yakın herkese boyle duşmez:D

  barnak bassam?
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  avast
  avast's avatar
  Kayıt Tarihi: 28/Haziran/2007
  Erkek

  karsındaki gerz*k biri degilse hiçbir b*k sorun olmaz

  amma gerz*kse zekiyim diye gecinip önüne gelen herkesten akıl almaya kalkarsa yürümez !!!


  !.ne oldu zorunamı gitti.!
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  iSTaN_BuLL
  iSTaN_BuLL's avatar
  Kayıt Tarihi: 21/Eylül/2005
  Erkek
  gözden uzak olan gönüldende ırak olurmus arkaadaslar.eğr çok uzun ayrılıklar yasanmayacaksa neysede uzarsa kötü. bana kalırsa aşk birazda mantık işidir.

  savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  american
  mizahi
  mizahi's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Haziran/2007
  Erkek

  yürümez amcoğlu.Boşa direnme.insan zaaf yığınıdır.Denk gelir kara kaşlı kara gözlü biri verir orda.Senin haberin bile olmaz.İnsanoğluna güven olmaz.


  All I need is a possibility.
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  capuntra
  capuntra's avatar
  Kayıt Tarihi: 22/Haziran/2007
  Dişi
  benim kuzenim almanya da. sevgilisi turkiye de. iki sene oldu hala beraberler. gayet de yuruyor istenirse...

  bir yedi iki nin ki...
 11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  american
  mizahi
  mizahi's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Haziran/2007
  Erkek
  capuntra bunu yazdı:
  -----------------------------
  benim kuzenim almanya da. sevgilisi turkiye de. iki sene oldu hala beraberler. gayet de yuruyor istenirse...
  -----------------------------
  hangisinin her zaman yanındasın da böle kesin konuşabiliyosun ki.ikisi de birbirinden haberdar değilse sadece YÜRÜDÜĞÜNÜ ZANNEDERLER.

  All I need is a possibility.
Toplam Hit: 4028 Toplam Mesaj: 25