Ayri Sehirlerde İliski

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı:
    -----------------------------

yürümez amcoğlu.Boşa direnme.insan zaaf yığınıdır.Denk gelir kara kaşlı kara gözlü biri verir amk orda.Senin haberin bile olmaz.İnsanoğluna güven olmaz.benden

bende aynen parmağımı bastım. nerden bilecen orda birisine vermişse ahaha çok güzel) 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    mayrip bunu yazdı:
    mizahi bunu yazdı:

yürümez amcoğlu.Boşa direnme.insan zaaf yığınıdır.Denk gelir kara kaşlı kara gözlü biri verir amk orda.Senin haberin bile olmaz.İnsanoğluna güven olmaz.benden

bende aynen parmağımı bastım. nerden bilecen orda birisine vermişse ahaha çok güzel) 

e yane.kimse gizlemesin.kimse kendini kandırmasın.olacağı o :)

All I need is a possibility.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi

bu insanın kendi dogasında bitiyor yani birisine guvenmiyorsan neden birliktesin guveniyorsanda böyle seyleri dusunmemek gerekir tabiki zordur uzakta bir ilişki daha guclu bir karaktere sahip olmayı gerektirir belki ama bu demek degilki imkansız birini ozleyip ona sadık kalamıcaksan ve o kişide bunları yapamayacaksa zaten birbirnize gore degilsiniz demektir

ote yandan aldatılma konusuna gelince aynı sehirde oluncada aldatacak olan aldatır 24 saat birliktemi duruosunuz sanki bunun sehirle mesafeyle ilgisi yok kendi karakteriyle ilgili bişi

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

ben ayrı şehirlerde yaşayıp da birbirine sadık kalan pek görmedim.biçok kız ark.larım var,birçok da erkek.binde bir rastlarsın.

şayet mantıklı biriyse zaten bu tür bir ilişkinin normal olmadığını bilir.mantıklı değilse hissidir.hissi olan biri de birsinden çabucak hoşlanabilir.dayanıksız olur.

zaten aldatma olmaması ihtimali ilk etapta %50 ye iniyor bile.birinden birisi ya duygularına yenik düşerse.

kimseye güvenmem.niye birlikteyim.çünkü ihtiyaç.fıtri bir ihtiyaç.insan bazı zaman ilgi istiyor.bunu da itiraf etmek gerek.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

dostum kendini o düşüncelerden kurtar.o düşünceler içerisinde bende boğuldum gittim ayrıldım yürümez dedim SALAKLIĞIN en büyüğünü yaptım.sonradan defalarca özür diledim ama nafile..güvensizlik ilişkiyi bitirir ardından ne kadarda ağlasan olay bitmiştir.şimdi "seni hala seviyorum" desede son cümlesi "ama güven bittiyse herşey bitti" lafı oluyor.bir kez özleştik ve beni ankaraya çağırdı.3-4 saatlik yol "buluşunca ne yapacaz?" hayalleriyle göz açıp kapayıncaya kadar geçti.

tren fiyatları 4 saatlik yollarda 7ytl ile 13ytl arasında değişiyor.sen düşün.. bence her özleştiğinizde kavuşabilirsiniz..Sakın bir hata yapma..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

dostum kendini o düşüncelerden kurtar.o düşünceler içerisinde bende boğuldum gittim ayrıldım yürümez dedim SALAKLIĞIN en büyüğünü yaptım.sonradan defalarca özür diledim ama nafile..güvensizlik ilişkiyi bitirir ardından ne kadarda ağlasan olay bitmiştir.şimdi "seni hala seviyorum" desede son cümlesi "ama güven bittiyse herşey bitti" lafı oluyor.bir kez özleştik ve beni ankaraya çağırdı.3-4 saatlik yol "buluşunca ne yapacaz?" hayalleriyle göz açıp kapayıncaya kadar geçti.

tren fiyatları 4 saatlik yollarda 7ytl ile 13ytl arasında değişiyor.sen düşün.. bence her özleştiğinizde kavuşabilirsiniz..Sakın bir hata yapma..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

valla hacı 2 değil 22 sefer de sölesen ben bunu bilir bunu sölerim.senn yaşadığına da bişey diyemiyeceğim.ben olsam öyle yapmazdım heralde.hislerime yenik düşüp de özür dilemezdim en azından.ya da hiç bırakmazdım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    öyle olmuyor işte hocam.her allahın günü sen içiyorsun oda içiyor konuşuyorsunuz.o kendine lanet ediyor sen kendine lanet ediyorsun.niye böyle oldu diyorsunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

abi ne alakası var anlamadım.arada güven yoksa,saygı yoksa sevginin ne anlamı varki...

Bence birbirnizi kandırmaktan başka bişey yapmıyosunuz.öle surette bi acı çekmek istiyosunuz o kadar.bu dramatik atmosfer ikinizinde ilginç bi şekilde hoşunuza gidiyor :P

kendimize gelelim.lüzumsuz ızdırablarla zamanı boşa geçirmemek gerek :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxDreameR
    MaxDreameR's avatar
    Erkek
    walla arkdşlarn dedii gibi karakterlerde biitio olay aranızdaki bağda gücünde.. ben 1 seneyi geçik o şekilde çıktm gayette güzeldi ayrıldk ama neden mesafe değildi.. gayet güzeldi genel olarak bakınca çokda güzeldi zor ama çok güzel:) her bulduum fırsaatta yanında olmak için kıçımı yırtıodum fln nese yaw güzeldi bitti gitit... sonc olarak kendine güveniosan gayet olur güveniosanız birbinize=) lafı amma uzattm:S

" ' "
Toplam Hit: 4621 Toplam Mesaj: 25