Ayyıldızcılar Ne İçmiş?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

kendi forumlarını kurmaktan aciz, senelerdir yapım aşamasında amk :S

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek

Silent_King bunu yazdı:
    -----------------------------

kendi forumlarını kurmaktan aciz, senelerdir yapım aşamasında amk :S

öyle deme hacı, 4 5 sene önceleri mybb kurmuşlardı, logları mevcut halen archive 'da .

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Daniel-Koo bunu yazdı:

VBDream bunu yazdı:

abicim adamları eleştireceksek analizle bilgiyle eleştirelim böyle boşa küfür sallayınca onlardan farkımız kalmıyorki amk.

Hocam adamlar baştan aşağı ofsayt. Araba hacklemek falan nedir yahu? Sistemi tamamen yok etmekte ne demek?

Datacenterın elektiriğini kesicek bi virüs mü yazmışlar :D ? Kısa devre falan :D Belki bunlar arabaların altlarına çip yapıp koyuyorlardır :| GPS ile takip ediyolardır :F Direksiyon kontrolü vardır ne bileyim kaza yaptırırlar. :F 

Şunu biliyorum ama onlar yapabilirmi onu bilmiyorum :D

Yeni arabaların navigasyon sistemi var navigasyonlar uydu ile çalışıyor ve uydudan sürekli veri çekiyorlar eyer bir arayabı yaklaşık 1 2 ay takip edip kullandığı uydunun sinyalini yakalarsa uydudan navigasyone veri gönderip oradan aracın bilgisayar aksamı ile oynayıp örnek direksiyonu kitlye bilir.

Bkz : Yeni Ford Otomatik park sistemi :) bilgisayar alt yapısı ile çalışan herşey hacklenebilir ancak bunu yapacak adamı türkiyede bulmak çok zor

Ayrıca notebook cep bilgisayarı pda masaüstü bilgisayar v.s sadece bunlar bilgisayar değil yollardaki kırmızı ışık sistemlerinden tutun o köprüde janjanlı tabelalara kadar :D herşeyin içinde artık bilgisayar var bu konuda gerçekten uzman olan biri öyle fena zaralar verebilirki sadece hayal gücüne bağlı.

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    grup hakkında bilgim yok hackten felanda anlamam lakin çok şişirilen balon patlar demiş bir irlandalı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oRaCLe
    oRaCLe's avatar
    Erkek

ayyildiz.org'u hacklemişler ((:

Saldırı sonrasında hacklenen intenret sitesine ise ilgin sözlerin yer aldığı index bırakıldı, 

" eskiden botnet çektiğiniz siteyi hekledik diye haber yaptırıyodunuz.
    şimdi botnet bile çekmeden haber yaptırıyosunuz. ne zaman hek öğrenmeyi düşünüyosunuz? 
    en çok şu pentagon bize saldırmak için kapanıyo lafına yarıldık. o kullandığın maddeden bize de versene

bizim haberler, satılık türk medyasında değil dünya basınında çıkar, ordan takip edersiniz. öptük panpişler. 

"Turkguvenligi: Biz varken hekin tadı yok" 

bs'ye selam heke devam

Ferman Padişahınsa Dağlar Bizimdir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

valla ben hackten filan anlamam ama burada bu adamlara karşı aşırı bir tepki var herkes birşey söylüyor. bi laf var demek ki zamanında iyi koymuş diye aklıma o söz geliyor bizene arkadaş adam napmış netmiş hangi tvye çıkmış vesaire.

resmen adamları forumda küçük düşürmek için konu açılıyor şeytan taşlama gibi herkes ağzına geleni yazıyor Anlamıyorum yani..

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _CD_
    _CD_'s avatar
    Erkek

Turania bunu yazdı:

valla ben hackten filan anlamam ama burada bu adamlara karşı aşırı bir tepki var herkes birşey söylüyor. bi laf var demek ki zamanında iyi koymuş diye aklıma o söz geliyor bizene arkadaş adam napmış netmiş hangi tvye çıkmış vesaire.

resmen adamları forumda küçük düşürmek için konu açılıyor şeytan taşlama gibi herkes ağzına geleni yazıyor Anlamıyorum yani..

ortada birşey olur özenirsin yaparsın bunlar yaptı biz yapamadık dersin çamur atarsın ama karşı taraf birşeyleri yapmış olmalı şimdi soruyorum bu adamlar bugüne kadar ne yaptı 2004 yılından belli hack sitelerini çok yakından takip ettim ayyıldız hakkında hiçbirşey yok (sözde timinde olan elemanlarla tanıştım beraber çay filan içtik konuştuk) zamanında yapılan 3 5 domain hack var ki o zamanlar çok kolaydı site hacklemesi (gerçi şuan da fazla zor değil) işte bu yüzden tepki vatan millet diyorlar türk sitelerine saldırı yapmak yasak diyorlar eee sonra savunduğunuz kişilere dikkat edin.

Algoritması yok bu aşkın; 8 Harf 3 Hece.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

zıhahah. bisey demeye bile gerek yok, koptuğum yer de "Analarını ağlatıyoz, sabaha kadar bekledik hadi saldırsınlar :))))))"

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Abi adamlar pentagona saldırmışlar gece yatarken odamın kapısını kitledim evi basarlar diye .Bu yorumdan sonra başıma gelicek herşey ayyıldızteam sorumludur .

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

_CD_ bunu yazdı:

Turania bunu yazdı:

ortada birşey olur özenirsin yaparsın bunlar yaptı biz yapamadık dersin çamur atarsın ama karşı taraf birşeyleri yapmış olmalı şimdi soruyorum bu adamlar bugüne kadar ne yaptı 2004 yılından belli hack sitelerini çok yakından takip ettim ayyıldız hakkında hiçbirşey yok (sözde timinde olan elemanlarla tanıştım beraber çay filan içtik konuştuk) zamanında yapılan 3 5 domain hack var ki o zamanlar çok kolaydı site hacklemesi (gerçi şuan da fazla zor değil) işte bu yüzden tepki vatan millet diyorlar türk sitelerine saldırı yapmak yasak diyorlar eee sonra savunduğunuz kişilere dikkat edin.

kardeşim ben savunmuyorum zaten kimseyi söyledim yukarda anlamam da bu işlerden.. ama madem böyleler kendiniz adamların reklamını primini yapıyorsunuz gündeme getirmeyin konuşmayın silinir giderler. siz burdan 100 sayfa post yazsanızda değişen birşey var mı ? 

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
Toplam Hit: 16364 Toplam Mesaj: 106