folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Az Önce Burda Bi Kaza Oldu..

Az Önce Burda Bi Kaza Oldu..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaşlar az önce burda bi kaza oldu kazaların başrolündeki taraflardan biri arabasınım yolun ortasında bıraktı iki taraf ne ploisi arıyo ne bişi yapıo

taraflardan biri arabayı uygun bi yere çekti diğeri ise yoq ben   arabanın yerini oynatmam dedi kenara çekildi altılı ganyan hazırlmaya başladı sonra adama paso küfür ettim

sonra bişi öğrendim meğer adam haklı olduğu için bunu polise kanıtlamak için olaymahallinin delillerini bozmamak için yerini değiştirmemiş meğer

trafik kanun u böle mi yani bu konuda bilgisi olanlar aydınlatırsa sevinirim

ebedi devlet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek
    artik o devir kalkti kaza yapanlar dilekce gibi dolduyor kroki fln ciziyor polis gelsede aynı muhabbet olcak sadece raporu doldurmaya yardımcı olur

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Gzx bunu yazdı:
    -----------------------------
    artik o devir kalkti kaza yapanlar dilekce gibi dolduyor kroki fln ciziyor polis gelsede aynı muhabbet olcak sadece raporu doldurmaya yardımcı olur
    -----------------------------
    bizim burda çok kaza oluyo hala odediğin uygulamayı yapasn hiç bi sürücü görmedim aksine az önce burdaki adam forumu değ altılı ganyan dolduruyodu :D:D:DD::Dzuhhahah

cidden altılı ganyan dolduruyodu

ebedi devlet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek
    millet hergün kaza yapmiyor ya öğrenicek iste yavaş yavaş millet

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    en azn o uygulama bence bi 5 yılda anca oturur

ebedi devlet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

edit : yanlis okumusum...polisi bekliyodur dedigin gibi

All I need is a possibility.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek
    fenamı memleketın nüfusu azalıcak :) anlayan anladı ;) bızım ınsanımız anlaşmaya uzlaşmaya yanaşık model bır ınsan deıl o yuzden ne ıyı oldu ned ekötu salla gıtsın amk :D  

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

saçmalığa bak yeni kanunda kaza anını fotoraflamak gerekiyor kanıtlamak için. herkesin ceptelefonu kameralı olsun onun için :) bide kaç arabada kaza formu var söyleyin ?

+ polis efendilerden bazıları güzel bayanlar kaza yapınca o formu kendileri temin edip doldururken yurdum krolarına o şekilde yardımcı olmuyor niye?

///______________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Cumartesi günü trafik kazası yaptım. Karşı taraf %100 suçluydu, kendisi de bu durumu kabullendiği için ilk önce araçları yoldan kaldırdık, daha sonra söz konusu kağıtları doldurup, ehliyet ve sigorta poliçesinin fotokopilerini aldık.

Eğer iki taraf da anlaşamassa polis çağırılır.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baddboyy
    baddboyy's avatar
    Erkek
    Eğer sende azda olsa suçluysan karşındakiyle anlaşmaya çalış ama yok eğer karşı tarafınsa suç bırak araban olay mahalinde kalsın polisi ara xD

düş peşindeyim, düş peşime...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zuraka
    zuraka's avatar
    Erkek
    bir kaza yaptığında araçların yerlerini oynatmamanız gerekirdi bir zamanalr polis gelince olayı o hali ile görmesi gerekirdi. ama suanki sistemde her araca bir kaç adet kağıt verildi bu kağıtlar tam olarak bir dilekçe tarzı birşey.taraflar aralarına anlasıp bu kağıtları dolduruorlar ve polis cağırmaya ihtiyaç kalmıyor.
Toplam Hit: 2168 Toplam Mesaj: 12