folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bağımsız Bir Ülke İçin Ne Yapmalı ???

Bağımsız Bir Ülke İçin Ne Yapmalı ???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _akSi
    _akSi's avatar
    Erkek

Bugün türkiyede olan gözde partilerin tamamı manevi duuyguları öne atarak oy topluyor halbuki türkiyenin fakirlik açlık ve işsizlik gibi çığla büyüyen derin kouları ver  adamlarsa oy alabilmek için kimi islamcı kimi laiklik diye tutturmuş bu konular üğzerinden prim sağlıyorlar tamam belki bunlarda önemli ama hiçbiri 20 yaşında bir gencin işsiz olamaması  kadar  gerçek olamaz!!! bu partilerin çoğunda ekonomi modeli yok bile tamamen ımf politşkası uygulayark ülkeyi batağa sürüklediler ve sürüklüyorlarda  ben bunlara nasıl oy veririm ki!!! bu imkansız hepsi aynı çünki ama biri var medya bu insan hiç söz etmiyor adm milli ekonomi modeli diye tez yazdı en azından manevi değil matematik teoremlerle ortaya çıkıyor hayal gibi gelsede içimden bu doğru olabilir diyor ben oyumu ona vercem inşallah tezini ıspatlama fırsatı bulur bu adam kim diyorsanız  BTP prf dr HAYDAR BAŞ tır diyorum ben en azından diğerlerinden çok farlı ...

_61_
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iptal007
    iptal007's avatar
    Erkek

4 karı 28 çocuklu sahte profesör haydar baş heaa olur weririz oy

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maqara
    maqara's avatar
    Erkek
    adam desteksiz atıyo beee asgari ücret 2000 ytl olacak :)))))

Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek

18. aydan itibaren elektrik bedava olacakmışş   hahahahaah

walla innasım gelmiyorr ara sıra kendi tv kanalaına da bakıyorum  tv spikerleri A4 kagıdı yerine defterden koparılmış kağıtlardan okuyorlar. pronter bile yok.

haa çok uç bana göre.

bizim burda haydar bewyin en ama en yakınıın süneti oldu adam bi çeçek yolladı  gelmedi. ama o aile onun reklamını hergün yapıyor.ve o kadar da elektrik parası ödüyolar:)))

zorrrrr 

Alacakaranlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece ; kurşun değidiğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı ; Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    her ev kadina 1500 ytl Yemin ediyor bir de bu siyasete dini karistiranlarin Allah belasini versin daha birsey demiyorum

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    ben bildim bileli bu adam %2 de takıLıyor önünü kesmisler belli arkadan destek Lazım ;)

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bende secimlere katilacagim ,birkac vaadimde var.

-Mazot 1ytl olacak

-Emekliye 14 maas zam

-Oss Kal-ka-cak

-Asgari ucret 983ytl olacak

-Issizin sigortasi olacak

-Fındık'ın kilosu 9ytl olacak

-ADSL en dusuk 2mbit olacak ve ayligi 10ytl olacak

-Ucretsiz C# ve ASP.NET kurslari acilacak 

-Lamerlerde Hacker olabilecek

-Isko geri gelmemek uzere antartikaya gonderilecek

-Rene omur boyu muebbet hapse atilacak,adam iki dakka rahat durmazmi her yaptigi olay :)

-Yavru kopekler eve sicip isemeyecek

-Kopek mamalari %90 ucuzlayacak

-Ucretsiz veteriner hizmet yerleri acilacak

-Su ve elektrikler kesilmeyecek

-Camasirlar kirlenmeyecek

-Guneste terlemeyeceksiniz

-Iserken son damla donunuza dusmeyecek

-Liselerde 45 ,universitelerde CC den asagi not vermek yasaklanacak

-Ali ata bakmayacak ,Ömer mısır sevmeyecek ve Ufuk artik erken uyanmayacak

-Tikkycanlari dövmek serbest olacak 

-Ruhsatsız silah taşınabilecek

-Sigara ve içki insana zarar vermeyecek

-Notebooklarin pili bitmeyecek :)) 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek

- Artık kızlar teklif edecek 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _akSi
    _akSi's avatar
    Erkek

belkide gerçekten komik gelebilir ama desteksiz atmıyo desteksiz atsa önümüze bir belge koymaksızın yapıcam derdi e biz nasıul yapıcaksın diye sorduğumuzda hele bir seçin bak nasıl oluyo derdi demi:))) ama öle diil adam 2 adet kitap yaazdı biri tez hakkında biride uygulanabilirliği hakkında  şahsen bu teorilere göre yapılmaması mümkün diil  ha ama  dış güçler bunu uygulamana müsade edermi bana göre onlar karışamaz kardeşim  madem bağımsızlık için uğraş veriyoruz herşeyi göze almalıyız dimi?

_61_
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _akSi
    _akSi's avatar
    Erkek
    İPTAL  sende amma attın he  4  karısı ve 28 çocuğu yok valla bence destekli atan o diilk sensin iptal :)))) araştırmadan başkalarından görüğün şeylerle fikir öne sürüyosun bi araştır belge koy ondan sonra ben sana tamam derim önyargıyla diyosun galba ben  yanlısı diilim ama şu var birini yargılamak için bazı şeylerini bilmek lazım bilmeden söleniyosa biz buna atmak deriz  iptal kardeşim haksızsam söle :)

_61_
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaan185
    kaan185's avatar
    Erkek

yanlış bilmiyorsam milli ekonomi modeli suriye msır ve cezayirde üniversitelerde ders olarak okutuluyo ama yanlışlık payı olabilir

olur böle fireler

-->TÜRKİYE TÜRKlerindir... VaR mI İtİrAzı OLAn <--
Toplam Hit: 4411 Toplam Mesaj: 32