folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bağımsız Bir Ülke İçin Ne Yapmalı ???

Bağımsız Bir Ülke İçin Ne Yapmalı ???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    iktidara gelceğini bilsem oyumu veririm.. ama gelemiceini bildiğim için ziyan etmek istemem..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Mazot 1ytl vaadine vs. gülenlere..

Mazotu bütçe açığını kapatmak için bu kadar şişirenlere niye birşey demiyorsunuz..(AKP) Mazot 1,2 ytl oluo Ötv kalktığı zaman vergi açığıda toplam 2milyon dolar oluo hesaplanmış.. Başbakanın oğlunun aldığı gemi 3milyon dolar? Yapılan özelleştirmeler uçurum.. Üstelik bu mazot 20milyon insanı etkilicek en önemlisi çökmüş,bitmiş çiftciyi hareketlendirecek...

İyi düşünün bence gayet mantıklı bir yol.. Baykalın dediği gibi Tayyip erdoğan amerikalı adamlara,şeyhlere 50milyon doları nerden buluyorsa bu 2 milyon dolarlık açıkta bal gibi bulunur... İnsanların özellikle çiftcilerin verim gücüde artar..  

----------------------

Gelelim öss kalkacağa gülen arkadaşlara soruyorum Öss kalkacaktan kastınız sınav kalkacak herkes diploma notuyla ünv. girecek filan mı sanıyorsunuz?? Olay şudur ve de hiç atılıp tutulan vaat değildir..

Lise1,lise2,lise3,lise4 te ve öss ayarında 1sınav.. Öğrenciinin okul puanları kıyaslanarak ünv. yerleşmesi.. Öss kaldırılacak derken burda amaç Öğrencinin bütün hayatını 1sınava bağlamamak bunu parçlayarak kolaşlaştırmak.. Üstelik 1yılda pat diye ünv. haızrlanıp beleşten kazanmayı engellemek.. Liseyi bitirince ünv. okuyamıcaklara önceden yol çizmek..

-------------------------

Dokunulmazlığı kaldırmak Bütün yolsuzluklarıda ortadan kaldırmak olucak..  

-------------------------

işsizlere para,emekliye 14 maas filan bunlar tabi hikaye..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek
    Onu bunu bilmem oyum compi hacınındır. ama biraz kararsızım abdurrahman boztaşamı versem computerwolfamı versem :))

TBT ordusundan TSK ordusuna transfer olan mürit
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

Bu adam sayesinde memleketin nufusunda ciddi patlama olucak çocuk maaşı ve hamilelik ikramiyesi vericekmiş... 

a4tech bunu yazdı:
    -----------------------------

- Artık kızlar teklif edecek

En baba vaad işte bu benim oyum sana :)

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _akSi
    _akSi's avatar
    Erkek

arkadaşlar şöle düşünmeliyiz şahsen ben öle düşünüyorum  hani kazanamaz diye oy vermeme olayı varya bana göre kazanması yada kazanamaması pek önemli diil önemli olan  adam doğrumu sölüyor bu doğruysa vicdanen ona veririmz aten yani biz şun u yapmamalıyız yanlışın doğrusu  yani hepsi yanlış ama bu daha az yanlış bu kazanır diye kazanana diil  doğru olaan vermeliyiz  ben öle düşünüyorum düşün mi mi:)))  ya bence  adam doğrsu sölüyor bakın ben milli okonomi modelini kitabını okudum bence çok mantıklı bize şu yutturuluyor acaba yapılabilirmi izin verirler mi kardeşim ne izni?? madem biz bağımsız olucaz izin alcak mevki varmı sizce? bence yok... yani karışamıycaklar ki biz kötü bişiey yapmıyoruz ki adamlara biryılda borcumuzun tamamını ödüyoruz  madem  borçluyuz istedikleri alacak  diilmi ? madem alacaklılar vercez işte neden karışsınlart haa ama karışıyolar  büyümeyelim diye  yok öle yağma ozman bağımszlığını kullanacaksın Atatirk ne diyor BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR .. madem bu söz güzel uygulamasınıda yapalım dimi  onun için  ben Haydar Baş diyorum hala bana bu tezin olamıycağını ıspatlayın helal olsun diycem ...

_61_
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

su butun yorumlara baktıgımda bigun kendinize guluceksiniz arkadaslar az dusunceli genclik olun arastırın bakalım kimmis bu adam neciymis nie butun bilim adamları bu adamın pesinde rusya neden bu adamın cıkardıgı kitaplara gore ekonomisinidegistiriyor  bu adamın miting lerindek vaad lerinin nasıl gerceklesiceginide dinleyin  yada siz bos verin tayip in chp pesnden kosun yada bıraz onceki arkadasın yazdıgı gibi 2020 yılındaki turkiyeye merhaba diyin

hepimiz zehirgibi gencleriz vatanınıza ufacık bir deger veriyorsanız az arastırma yapın
    he arastırma derken satılık turk basınını fazla kale almayın sonucta hepsi abd sponsorlu
    abd destekleyen parti veya haber kaynagı hic birine guvenmeyin
    nerden arastırma yapıcaz derseniz yaban cı basını takip edin askeriyenin acıkllamalarını goz onunde bulundurun
    emeklialbay genaral tanıdıgnız varsa sohbetler edin
    bıraz dusunceli olun zararlı cıkmazsınız en azından uyuyan tayipci ch cigibi toplumda yer almaktan iyidir..

onekine?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

ha evet haydar baş :)

o adamın ne bok olduğunu içişleri( eski ) bakanımız bile biliyordu.

hani iki çeşit makalat vardır biri divan yada halka girer diğeriyse haydar baş ın çapı icmal dergisine yazdığı "hoş"yazılar :)

1991 yılında yazdığı yazılarda prof. faktörü yokken 95 den sonra birden prof. haydar baş olan amcacm vede bi genel başkan buna inanmak yazık :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e-toLqa
    e-toLqa's avatar
    Erkek
    tüm siyasetçiler ve politikacılar piçdir

Böyle bir imza yok yada siz görüntüleyene kadar adminler tarafindan silindi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

e-toLqa bunu yazdı:
    tüm siyasetçiler ve politikacılar piçdir
    katılıyorum ama ecevit hariç çok büyük adammış hoca zaten milletimiz değeri kaybettikden sonra anlıyo adam italya da balayında kendi alyanslarını satarak alışveriş yapmış ki bu adam kaçkere başbakanlık yapmış kaçkere milletvekilliği yapmış dünya ya kafa tutarak ayşe tatile çıkabilir politikasıyla o büyük harekatı yapmış azılı ibne öcalan ı taşlamış :)

"gölge etme başka ihsan eylemez"  bu söz açıklıyo zaten adamı abd nin kıbrıs a çıkarma yapma konusunda bize yapmayın şeklinde yaptığı baskılara verdiği cevap hani süper güç nerede?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hbgrstyle
    hbgrstyle's avatar
    Erkek

şuan piyasadaki bağımsızlara ve partilere güvenmeyin bakın

adam eğer milletini düşünseydi o bayrak ( chp kap parti bayrağı ) yaptırcak parayı yoksula fakire verirdi ( yada ülkesine)

Atatürk devletine yardımcı olabilmek ( para yardımı) için kanun çıkarmış bu adamlar devleti kazıklamak için kanun çıkarıo

:D işte bne bunları düşünüom itirazı olan söylesin o bayrakları en az 500 milyon dolar gidiodur bea her taraf bayrak 

iTiNayLa c/p YaPıLıR
Toplam Hit: 4412 Toplam Mesaj: 32