Bahşiş Teröristleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek
    dertli bunu yazdı

arkadaş bunlarda hiç gidilmeyecek yerlere gitmişler. senin ne işin var ara sokaklar :)

usta numara mı yapıyorsun sen ya hahaha

adamlar haberci, haber çıkarabilmek için. bilerek yani.

Fdumanli tarafından 15/Eyl/14 10:42 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    KILICH bunu yazdı

Teleskopik jop satan var mı içimizde?

Acilen alacağım.

bana bayıltıcı sprey lazım amk. bir türlü bulamadım. köpeğe sıktığımda bayıltacak bir şey arıyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek
    Tengri bunu yazdı

şimdi bişey dicem konuyu ırkçılığa çekiyosun diye ban atcaklar neyse...

şifreli söyle hacı bizim burada onlara ingiliz diyorlar :)) harbiden batının insanı o tür davranışlar yapmıyor en azından benim çevremdekiler yapmıyor yapanlar ya ingilizler yada çingeneler topunun amk bu insan azmanlarını hadım edecen çoğalmasın .bneler

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    dertli bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı
    dertli bunu yazdı

arkadaş bunlarda hiç gidilmeyecek yerlere gitmişler. senin ne işin var ara sokaklar :)

Ara sokaklar dediğin yerler Tarlabaşı değil. Kadıköy evlendirme dairesinin üst tarafı. 

pardon otobandı o kısım dimi. 

Yav he he. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı
    dertli bunu yazdı

Ara sokaklar dediğin yerler Tarlabaşı değil. Kadıköy evlendirme dairesinin üst tarafı. 

Hocam orası tünel değilmi yaw , yoksa benmi karıştırıyorum  , tramvay son durağının şişhane metrosuna inen kısım değilmi ? yaşadığım yeri şaşırttın :D

Ignorance is bliss.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bütün şoparlar ölsün amk

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

yaw zaten gelinle damat gedicekleri yere kadar yanlız bırakılmaz Türkiye de, düğün konvoyu diye bişe var , balayı yapcez der konvoydan ayrılırsan kurt kapar

Konya da dünğün konvoyunun önünde eskort eden akrabalar olur o çocukları uzaklaştırmaya çalışan kel arkadaşın yaptığı şeyi yaparlar

yanlız darbukacı tam tırsak yemin ediyom bi gircen buna suyu altı ay pamıkla vercekler aağzına 

..Morali hep bozuk olan insan..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

ben bahsis canavarlarini destekliyordum yazik oldu. davar gibi kornalarla konvoy yapan krolara mustehakti.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı
    Tengri bunu yazdı

şimdi bişey dicem konuyu ırkçılığa çekiyosun diye ban atcaklar neyse...

aşağı yukarı katılıyorum diyemediğin şeye.

Bir dal da ben alırım.

Özü gülmeyenin yüzü güler mi ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

faşistler dolmuş yine. sanki adamlar doğuştan öyle yahu, onları bu hale getiren sisteme bok atın biraz da. dünyadaki tüm sorunların kaynağı onlar amk :D

=)
Toplam Hit: 7334 Toplam Mesaj: 54