Bahşiş Teröristleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    angelofhope bunu yazdı

işte bu yüzden teleskobik jop diyorum.

nedense ne zaman böyle olaylar başımıza gelse polisler ortalıkta görünmezler. kendin başının çaresine bakıcaksın.

angelofhope bunu yazdı

nedense ne zaman böyle olaylar başımıza gelse polisler ortalıkta görünmezler. kendin başının çaresine bakıcaksın.

Her kosenin basinda bi polis var zaten, polis arabasida isinlanabilen bi alet oldugundan haklisin polis gelmemis koca istanbulda da zaten bunların olayi var bitek. Mantiksiz mantiksiz konusma ya, ortada polis olur mudahale etmez anlarimda ara sokagin birinde nere belli degil polis niye yokmus-mus. Zaten bunlarda polisten korkan tipler polisi gordumu cil yavrusu oluyolar hemen. "Sat komandosunu" taksimin ortasında tinerci kalbinden bıçaklayıp öldürmemişti zaten.

Mevzu polislik silahlık askerlik degil, bunların ana-babalarinda. Bunlarin ana/babası vatandas degil bu pic kurularıda bu milletin evladı degil.

Bunlar gelecegin kapkaçcısı gelecegin gaspçısı katili. Devletin acil onlem alması lazım sokak cocukları icin suriyelisinden bilmem nerelisinden ote once bu amın feryatlarını disipline etmesi gerek. Meslek kursları psikolojik destek servisleri aileler icin aile politikası ne geliyosa akla insana dair onlar yapilmalı. Yoksa bu gorunuler ne ilk olur nede son.

hoca ben birşey yaşamışım ki polislere bok atıyorum burda.

ben hayatımda 2 kere polise ihtiyaç duydum. iki kere çağırdım ikisinde de gelmediler. kendi başımın çaresine bakmak zorunda kaldım iki kere.

polislik olayım o benim. hadi polis geldi bunları aldı... bunlara ne olucak sanıyorsun sen ? içerde yatsalar karınları doyucak beleşten, rahat uyuyacak yerleri var. nezarete atılsalar çay içip ertesi gün çıkacaklar.

o yorumda benim belirtmek istediğim teleskobik jopun bu gibi durumlarda nasıl hayat kurtarabileceği.

ben bilirim polislerin ne gibi durumlara kafa çevirdiklerini.

benimle aynı masaya oturan polis esrar çeken gençlere kafa çevirdiğini anlatıyorken sen bana burda polis mağdur edebiyatı yapma..

ayrıca polis niye yokmuş muş değil. çağır bakayım polisi oraya ne yapıcak ?

öyle bir an gelir ki adamın götünü keserler polis yine birşey yapamaz.

üstüne alınmazsın umarım

angelofhope tarafından 14/Eyl/14 12:22 tarihinde düzenlenmiştir

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

harbi harbi terörist lan bunlar ilginç.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Hollanda'da yaşayan Türk bir çift düğünü için Türkiye'ye geldiğinde bu orospu çocukları düğün arabasını ters çevirmişlerdi de kadın "Ben burda yaşamak istemiyorum, Hollanda'ya dönelim" diye ağlıyordu.

Şurda "doğuş"a bağlayıp 7 sülalesine sövsem o da çare değil ki.. Gene de bu tarz konularda dinleyince biraz da olsa rahatlıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=hlEjq9QBIBY

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    angelofhope bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    angelofhope bunu yazdı

angelofhope bunu yazdı

Her kosenin basinda bi polis var zaten, polis arabasida isinlanabilen bi alet oldugundan haklisin polis gelmemis koca istanbulda da zaten bunların olayi var bitek. Mantiksiz mantiksiz konusma ya, ortada polis olur mudahale etmez anlarimda ara sokagin birinde nere belli degil polis niye yokmus-mus. Zaten bunlarda polisten korkan tipler polisi gordumu cil yavrusu oluyolar hemen. "Sat komandosunu" taksimin ortasında tinerci kalbinden bıçaklayıp öldürmemişti zaten.

Mevzu polislik silahlık askerlik degil, bunların ana-babalarinda. Bunlarin ana/babası vatandas degil bu pic kurularıda bu milletin evladı degil.

Bunlar gelecegin kapkaçcısı gelecegin gaspçısı katili. Devletin acil onlem alması lazım sokak cocukları icin suriyelisinden bilmem nerelisinden ote once bu amın feryatlarını disipline etmesi gerek. Meslek kursları psikolojik destek servisleri aileler icin aile politikası ne geliyosa akla insana dair onlar yapilmalı. Yoksa bu gorunuler ne ilk olur nede son.

hoca ben birşey yaşamışım ki polislere bok atıyorum burda.

ben hayatımda 2 kere polise ihtiyaç duydum. iki kere çağırdım ikisinde de gelmediler. kendi başımın çaresine bakmak zorunda kaldım iki kere.

polislik olayım o benim. hadi polis geldi bunları aldı... bunlara ne olucak sanıyorsun sen ? içerde yatsalar karınları doyucak beleşten, rahat uyuyacak yerleri var. nezarete atılsalar çay içip ertesi gün çıkacaklar.

o yorumda benim belirtmek istediğim teleskobik jopun bu gibi durumlarda nasıl hayat kurtarabileceği.

ben bilirim polislerin ne gibi durumlara kafa çevirdiklerini.

benimle aynı masaya oturan polis esrar çeken gençlere kafa çevirdiğini anlatıyorken sen bana burda polis mağdur edebiyatı yapma..

ayrıca polis niye yokmuş muş değil. çağır bakayım polisi oraya ne yapıcak ?

öyle bir an gelir ki adamın götünü keserler polis yine birşey yapamaz.

üstüne alınmazsın umarım

hocam bu mevzunun bende işte polislik olmadığını, devlet politikası şeklinde ele alınması gerek ciddi bi mevzu olduğunu söylüyorum. Polis zaten alsa bunları hakim-savcı ikilisinden birisi bırakacak yani aynı gün. Ertesi gün bu orospu evlatları yine aynı yerde aynı derebeyi tavırlarına devam edecekler hemde daha azılı bi şekilde.

Ya yapacaksın ıslah evi dağa bayıra çok büyük bi yer, toplayıp bu it sürülerini alıp atacaksın günde 2-3 dilim ekmek enerji verecek biraz yemek su bu kadar. Besili dana yapmayacaksın içerde. Ömürlerinin sonuna kadar sokacaksın o deliğe. Caydırıcılık olacak yani. Biri eline bıçak alıp başkasının karşısına dikilmeden önce düşünecek sikerler beni ben bu bıçağı saplarsam diyebilecek. 

Ayrıca bu bali tiner vs satışı harbi harbi tek elden satışa sunulup inşaat şirketlerine belge karşılığında verilecek. Amk adamlar ekmek su gibi bali çekiyo tiner kokluyo. Ankara bunlardan dolu, gelin çıkın kızılaya gece 12'den sonra bunlar gibi dolu.

Mevzu büyük velhasıl, yasada kökten değişiklik, vatanın evladını bu milleti koruyacak bu şerefsizlerin kemik gibi karşısında durabilecek şekilde düzenlenmeli, gerekirse polise vur emri verilmeli. Bunlar gerçkten insan değil. Sen ben traş olurken yüzüne ufak bi kesik atsan akşama kadar yanıp dönüyosun acıdan, bunlar jileti alıp etini kopartıp atabiliyo. Enseye faça atıyo var mı böyle bişey :S

Yani bunları dayakla yola getirmekte çözüm değil, bunlar artık kaşarlanmış eşşek derisi olmuş semeri yiye yiye işlemiyo. Yani cidden olayın içinde olup bire bir muhattap olabilseniz bi polis yada güvenlik görevlisi bekçi olup o zaman hea diyeceksiniz. Savcı polisi çekip sen buna kelepçe takarken neden zor kullandın bileklerine zarar verdin diyo, daha alın siz düşünün mevzuyu. Ben sanki bebeyi lunaparktan elma şekeri alırken aldım gel lan buraya diye..

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

dün ben de izledim bunu ne olmuş böyle yaa şaştım kaldım.. pire gibi çocuklar ya.. hepsi tinerci, balici.. bu adamların kafa kıyakken zaten yapamayacakları şey yok.. şerefsiz devletin de eli kolu bağlı, ancak hakkını arayanları joplarlar, gaz atarlar, bu şerefsizlere bir şey yapmazlar.. 

bu olay yeni bir şey dğeil, bunlar yıllardır var, sadece düğün şeysi yeni çıktı.. ama diğer türlü öyle ön kesmeler tehditler v.s. çok var.. 

çözüm çok da zor değil, öncelikle bu tarz dilenen insanların o sebeplerini ortadan kaldıracaksın. maddi sebepler yüzünden olduğu için bunlara "iş" vereceksin, avrupadaki gibi işsizlik parası verirsen çek cumhuriyetin'deki çingenelere döner bunların durumu.. adam gibi istihdam sağlayacaksın, uyuşturucu ve bilimum maddelere bulaşmış gençler için ücretsiz ve ciddi bir tedavi merkezi kurup uzun bir süre karantinaya alacaksın. zorla, tehditle dilendirme işi yaptıranları bulup müebbet vereceksin ya da gizli bir tim kurup hepsini sessiz sedasız geberteceksin..

sokaklar yavaş yavaş temizlenecek bu insanlardan ve ondan sonra hala teşebbüs eden varsa, hapise atmak yerine özel yerler kuracaksın, madenleri bunlar çıkartacak, taş ocaklarında çalıştıracaksın ve sadece karın tokluğuna.. geberene kadar böyle kullanacaksın. eskiden sovyet rusya da böyle çok soğuk yerlere esirleri götürüp zorla çalıştırıyorlardı. 

bunu bir çok ağır suçluya da yapacaksın.. kemiğne kadar sömüreceksin, çalışmayana elektrik vereceksin acı çektireceksin ama öldürmeyeceksin, süründüre süründüre yapacaksın bu işi..

bu suçlar nelerdir? tecavüz, gasp, sebepsi adam öldürme , mafyacılık, tefecilik, dolandırıcılık yapanlara v.s. 

cezalar caydırıcı değil, suçları azaltmak için iki yol vardır hep

1- suç işlemesine sebep olan (çoğunluğu ekonomik problemler/bunalımlardır) şeyleri ortadan kaldıracaksın

2- cezaları caydırıcı yapacaksın.. 

bak bakalım ne oluyor sonra.. eğitim de önemli tabi ama bu eğitim için bilinç gerekiyor, ilk eğitim ailede başlıyor ama aile cahilse bir şey yapamazlar.. o yüzden bu iş devlete düşüyor.. Eğitmek için de en iyi şey pratik hayattır. Sorumluluk vermektir, işi ciddiye almak ve aldırmaktır. Yoksa okuldaki eğitimden bahsetmiyorum..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtst
    mtst's avatar
    Erkek

yaşadığımız sistem bu insanları öyle olmaya zorluyor. sonuçta onlar bu hayatı kendisi seçmedi ki tinerci olarak mı doğuyor hepsi.

bunun sebepleri ekonomiktir devlet zaten devlet olsaydı böyle sorunlarla karşılaşmazdık eminim. devlet baskı yapar ve baskı mekanizmasını hak arayanlar üzerinde uygular geçmişte de böyle oldu günümüzde de. lümpen kalan insanların tek çözümü sistemin doğru ekonomik atılımlar yapmasıyla düzelebilir atılımlar yapılabilir, yapılmayacak birşey değil önemli olan sadece devletin başındakilerinin yapmasıyla kalmayıp bütün vatandaşların düzelmeyi istemesiyle düzelebilir tabi büyük bir hamle ile.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Zamanında güneydoğusundan adanasından hatayından suriyesinden ırakından gelip 5erli 10arlı çocuk fışkırtıp hamam böceği gibi türeyen asalak virüslerdendir çoğu,

yazık la istanbulada istanbulluyada acıyorum amk, bunlar gibi yaşam formlarının görüldüğü yerde tenha bi yere çekilip çivili sopalarla dövülmesi gerek,

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

söylenecek çok şey var da yapacak ne var onu bulmak lazım. İşte bu yüzden evlenmiyorum ben (=

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

şimdi bişey dicem konuyu ırkçılığa çekiyosun diye ban atcaklar neyse...

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

benim karşıma çıksın ezmezsem namertim 

Toplam Hit: 7315 Toplam Mesaj: 54