folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Bakın Ccleaner"De Ne Gördüm..Belkide Aradığınız Şey Bu.

Bakın Ccleaner"De Ne Gördüm..Belkide Aradığınız Şey Bu.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Selam Hocalar..Kurcalarken Tesadüfen Gördüm..Yaww Zaten Bunu Biliyorduk Ne Gereği Vardı şimdi Demeyelim Bilmeyen Arkadaslarda Olabilir..

Şimdi Konuya giriyorum Yanlız Konunun en sonunda Sizlere Bir soru Soracağım..

Bu Mustafa Balbay Olayından Sonra Yaww bu CCleaner Nasıl iyi siliyormu Cerezleri Tam siliyormu Acaba Dedim Ve Birazda ayarlarını Kurcalayayım dedim Ve alttaki Resimde Görüleni Gördüm..

Şimdi Oradaki İki Silme Yöntemini Malum Arama Motorundan Öğrendiğim kadarı ile  şöyle özetliyor..

Gutmann (35-Pas): eter Gutmann algoritmasını kullanarak sabit disk üzerine 35 kez üst üste veri yazılımı işlemidir. Bu işlem en güvenilir wipe yöntemidir. Ancak silme işlemi çok uzun sürer.

Dod-7 (7-Pass): Bu metot ABD Savunma Bakanlığı dosya silme sistemi Dod 5220.22-M ECE'dir. Bir dosyayı 7 kez üst üste yazarak wipelar.

İŞTE SORUM: Evet Arkadaslar Şimdi Sorum şu..Silmek istediğim Bir dosyayı Geridönüşüm Kutusuna Atsam Ve bunu CCleaner ile Silsem Tabi Bu Esanada Mesala  Dod-7 Yöntemini Kullanarak silsem  Silinen Dosya Tekrar Geri Getirilebilirmi..

Şimdi Cevapları Görelim.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    pc üzerinde hiçbir şey yoktur ki "var" dan "yok", "yok" tan "var" edilemez, herşey oradadır...(root: uid/31)

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    geri getirilir ama kullanılamaz..doc okunmaz .jpeg görünmez.mpeg izlenmez

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

c0der bunu yazdı:
    -----------------------------
    istediğin programla sil.

hdd'nin üzerine bir kere veri işlendiğinde iz bırakır.

geri getirilir.

Peki. Benim takildigim bir sual var: Hard-disk sinirsiz alan mi taniyor'ki her islediginiz veri geri getiribiliniyor? Bir sure zarfindan sonra Hard-disk'te ki alan tamamen dolmaz mi? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

Cia bunu yazdı:
    geri getirilir ama kullanılamaz..doc okunmaz .jpeg görünmez.mpeg izlenmez

wipe olayına inanmıyorum, bence hepsi düzgün bir şekilde geri getirilir :Q

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trk
    trk's avatar
    Erkek
    CCleaner ile hic birsey olmaz. Sadece gereksiz dosyalari siler, hard disk yok etme araci degil bu.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    wipe kazımasa bile dosyaların biçimini bozuyor başıma gelen .jpeg için çizim yapılamadı .mp3 için bilinmeyen uygulama .doc için yazılar şekil degiştirmiş kodlama gibiydi .mpeg içinse desteklenmeyen içerik demişti

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

Cia bunu yazdı:
    wipe kazımasa bile dosyaların biçimini bozuyor başıma gelen .jpeg için çizim yapılamadı .mp3 için bilinmeyen uygulama .doc için yazılar şekil degiştirmiş kodlama gibiydi .mpeg içinse desteklenmeyen içerik demişti

sonuçta ne mühendisler var adam programla açar mpg yi frekanslarını düşürür arttırrı birbirine bağlar eder adama "daha dün annemiz" i versen  adam "Die motherfuck Die" çıkarır :D:D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    peki bunu üretici bilerek mi yapıyor yoksa diskin yapısı mı öyle olmak zorunda ya da olması gerekli olmazsa HDD olmaz mı?

Toplam Hit: 5053 Toplam Mesaj: 24