folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Balkonda Oturmak Ne Zamandan Beri Yasak?

Balkonda Oturmak Ne Zamandan Beri Yasak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı

polisi siz çağırın abi böyle böyle diyin babam böyle ben böyleyim karı bizi rahatsız ediyor diyin. Beklemediği yerden yesin darbeyi

Tam bunu diyecektim ki yazmış the_cure

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

dal daşşak gez kanka. karı belki böylesini istiyordur :F zarf atıyordur :F

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

:D :D Ben olsam yarı çıplak donla dururum balkonda. :D

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

seks hikayesi introsu gibi lan.

"babamla yazlıkta her gece balkonda oturuyoduk.karşı komşumuz nurdanelli teyze beni arayıp bundan rahatsız olduğunu söyledi.telefonda tartıştık "bekle geliyorum" diyip kapattım evine gittim kapıyı çaldım "içeri buyurmazmısın delikanlı?" dedi. nurdanelli teyze 45 yaşında 180 boyunda hafif balık etli ............"

black implies white, self implies other, life implies death.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Senin icin yazmiyorum ama bende 3 yil duzce akcakoca da oturdum malum yazlik bir yer bir suru de yazlikci oluyor gidip yazlikci sitelerden almamis aidati cok oluyor veya fiyati aparman dairesine gore cok oluyor diye apartman dairesinden almis gencler geliyor balkonda iciyor siciyor sonra basliyorlar *ikinden *otunden konusmaya, gelde *ikme boylelerini. Yani bazi arkadaslar yazmis ya balkon benim donumla otururum afedersiniz ama bok oturursunuz sen gozum kasim diyene kadar gotundeki donu basina gecirirler hic anlamazsin.  yazlikci siteleri haric oyle siradan mahallede aparman dairesini yazlik olarak kullanacaksan o bolgeye gore davranacaksin yoksa asarim keserimle o is olmuyor sen senede 1 ay geliyorsun adam oranin yerlisi derdini anlatana kadar kafan gozun dagilir hic anlamazsin ne oldu bana dersin :) tabi adamina denk gelmezsin arada bir  istisnalar olur :)

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı

Senin icin yazmiyorum ama bende 3 yil duzce akcakoca da oturdum malum yazlik bir yer bir suru de yazlikci oluyor gidip yazlikci sitelerden almamis aidati cok oluyor veya fiyati aparman dairesine gore cok oluyor diye apartman dairesinden almis gencler geliyor balkonda iciyor siciyor sonra basliyorlar *ikinden *otunden konusmaya, gelde *ikme boylelerini. Yani bazi arkadaslar yazmis ya balkon benim donumla otururum afedersiniz ama bok oturursunuz sen gozum kasim diyene kadar gotundeki donu basina gecirirler hic anlamazsin.  yazlikci siteleri haric oyle siradan mahallede aparman dairesini yazlik olarak kullanacaksan o bolgeye gore davranacaksin yoksa asarim keserimle o is olmuyor sen senede 1 ay geliyorsun adam oranin yerlisi derdini anlatana kadar kafan gozun dagilir hic anlamazsin ne oldu bana dersin :) tabi adamina denk gelmezsin arada bir  istisnalar olur :)

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

sevişmek istiyor

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Bu olayın bı benzerı İzmir de üst komşumuzun başına gelmişti adam 55 60 yaşlarında şişe dibi gözlük takıyo karşı blokta ki kadın iftira attı adama

perdeyi aralayıp kızımın odasına bakıyo felan demiş bi de apt toplantısında :D hareketleriniz nolmalse bağrış çağrış konuşmuyorsanız bak keyfine affdrsin ama sikine bilen takma o mk dmun kokoşunu ..

..Morali hep bozuk olan insan..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

@oliWeR hacı ben yazlıkçı değilim zaten 4 sene oldu yerleşeli. 4 senede hiç bir şey olmamış da bi kaç günde mi bu karıya basmış sıkıntı onu çözemiyoruz. Hemen karşıda bize daha yakın bir apartman var kimsenin sıkıntısı yok da daha uzakta sadece balkonu bir kısmını görebilen karının sıkıntısı var yani. 

Yarın gidip branda alıcam branda çekicem balkonun köşesine onun görüş alanına göre mature sevmiyorum uğraşamam karıyla. Rüzgarda sıkıntı çıkmasın diye balık gözü açtırcam umarım bu sefer de deliklerden gözetliyorsunuz demez karı :| 

:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Hacı sen de illa şirinlik yapacağım diye uğraşıyorsun kadına ha.

Senin de gönlün var besbelli :) :P :P :P

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 4001 Toplam Mesaj: 46