folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bana Acil Sahte Dayı Lazım

Bana Acil Sahte Dayı Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    arkadaşlar mersindeyim okul müdür yardımcısına raporu götürdüm baban geteirsin dedi bugün veremessem 20,5 gün olur yarın verim kalmam ama bzim evi ararlar hiç kurtuluşum yok bugün bu raporu vermem lazım rene lütfen okulsorunlarını çözeceğin yer bura değil diyip konuyu kapama çünkü 1 saat içnde kendime bir dayı buldum buldum yoksa boku yedim adam babamı bilio soyadı farkıda olunca aklıma bir tek sahte dayı geldi Allah için yardım edin

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Valla hemşerim okulunu söyle de bakmaya çalışalım çaresine.

Benim yaş dayın olmaya  müsait değil belki ama bakarsın buluruz sana bitane...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Hoca devamsizlik 20,5 gunse okulla bi alakan yok demektir zaten. Neden sahte dayi isleri icin ugrasiyosun zaten senden hayir yok...

Her Hakkım Saklıdır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    he sen kaç kaç sonra sahte dayı ara oh ne güzel :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    ya okulu sev, yada terket :C

///______________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek
    okullar açılalı 2 ay oldu.toplasan okula gidilen gün sayısı 30. ama sen 20.5 gün devamsızlık yapmışsın. boşver et hacı kasma kendini. git sanaiye kaportacıya çalışmaya başla bence.

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR_ip
    TR_ip's avatar
    Erkek

Beyler adam yapilabilcek fikir yada akıl istememiş konu içerisinde git sanayide çalış,senden bi * olmaz , 7günver gibi konudan alakasiz cevaplar vermek yerinde konuya uygun olabilcek bişi varsa onu yazarsanız daha iyi olur sanırım..Adamın zaten bir sorunu var üzerine moral bozukluğu ile gitmek iyi olmaz sanırım..

Kontakt : TR_ip@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    TR_ip bunu yazdı:
    -----------------------------

Beyler adam yapilabilcek fikir yada akıl istememiş konu içerisinde git sanayide çalış,senden bi * olmaz , 7günver gibi konudan alakasiz cevaplar vermek yerinde konuya uygun olabilcek bişi varsa onu yazarsanız daha iyi olur sanırım..Adamın zaten bir sorunu var üzerine moral bozukluğu ile gitmek iyi olmaz sanırım..

tamamda hocam onu yazanlarda haksız değil.ne ekersen onu biçersin.okul açıldığından beri geçen gün sayısının %70 inde okula gitmemiş.demekki istemiyor o zaman git çalışmaya başla meslek edin diyorlar kötü bişey yok.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    HolyReform bunu yazdı:
    TR_ip bunu yazdı:

tamamda hocam onu yazanlarda haksız değil.ne ekersen onu biçersin.okul açıldığından beri geçen gün sayısının %70 inde okula gitmemiş.demekki istemiyor o zaman git çalışmaya başla meslek edin diyorlar kötü bişey yok.

bilader eywallahta adamı bi dinleyin belki harbiden bi sorun bi dedi vardır bişiler vardır bunu tartışmanın zamanı değil varmı aramızda sahte dayı olabilecek birileri yokmu önemli olan bu şimdi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek
    mersinde olsa yapardım sorun değil ama. bunu burada araması ilginç. git bi tanıdığın yokmu. arkadaşının abisi falan mahalleden kahvedeki veya bakkaldaki dayı. takıldığın int.kafedekilerden birinide ayarlayabilirsin.

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 2204 Toplam Mesaj: 16