folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bana Dokunmayan Yılan Bin Yaşasın

Bana Dokunmayan Yılan Bin Yaşasın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

en iyi askere gidelim bak :D

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Ülke gündemini ilgilendiren konulardan olan zamları, insanları uyutmayı planlayan, yurtdışında toplumsal ahlakı bozuyor diye yasaklanan saçma sapan türk dizileriyle bir tutuyorsun. Muhteşem yüzyıl ne alaka, zamlar ne alaka? Örneklendirme konusunda haklı olabilirsin, zamların neticesinde asalak bir topluma dönüştük. Herşeye tepkisiz kalıyoruz fakat bunları açıklarken halkın en büyük yarası olan türk dizilerinide doğal bir ihtiyaç gibi yansıtmamalısın. En azından bu bilinçte olan bireyler tahribatta sayıca fazla. 'Zamlardan ve dizilerin sansürlenmesinden bıktım' dersen pek de yararlı bir işe el atmamış olursun. Başlık eleştri babında haklılık gösterebilir ama içeriğine katılmıyorum. Ben bir dizi yasaklanıyor diye asla tepki göstermem. Yılan hikayesine de dönerse beni pek alakadar etmez. Geriye kalan tepkine anlam verebiliyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

252028_10152388237605364_591950109_n.jpg%20%28341×960%29

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    Thelordmax bunu yazdı

Ülke gündemini ilgilendiren konulardan olan zamları, insanları uyutmayı planlayan, yurtdışında toplumsal ahlakı bozuyor diye yasaklanan saçma sapan türk dizileriyle bir tutuyorsun. Muhteşem yüzyıl ne alaka, zamlar ne alaka? Örneklendirme konusunda haklı olabilirsin, zamların neticesinde asalak bir topluma dönüştük. Herşeye tepkisiz kalıyoruz fakat bunları açıklarken halkın en büyük yarası olan türk dizilerinide doğal bir ihtiyaç gibi yansıtmamalısın. En azından bu bilinçte olan bireyler tahribatta sayıca fazla. 'Zamlardan ve dizilerin sansürlenmesinden bıktım' dersen pek de yararlı bir işe el atmamış olursun. Başlık eleştri babında haklılık gösterebilir ama içeriğine katılmıyorum. Ben bir dizi yasaklanıyor diye asla tepki göstermem. Yılan hikayesine de dönerse beni pek alakadar etmez. Geriye kalan tepkine anlam verebiliyorum.

Yapma hocam sanat niye yasaklansın?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RunAway bunu yazdı

Benzine zam gelcek arabaya binme. Ete zam gelcek et yeme. 

suya zam gelecek diye götlerinide yıkamasın bunlar

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

Valla siyaset konuşmaya girecek ama olsun . O millet adam olsa 60 bin şehit ana-babasının ayağa kalkması lazımdı ... geçtim sigara zamlarını herifler satılmadık fabrika, liman , köprü koymadı, şimdi de göstee göstere bölüyor... kimsenin de gıkı çıkmıyor !!! bir kaç tane  Adam haricinde...

Ne Mutlu Türk Doğana..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

Önce halka; "Devlet millet için vardır, millet devlet için değil" i öğretmek gerek !

der die das
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Zamanında kuyruğa girip zeytinyağı alan,karneyle ekmek alan,koskoca istanbulda su yok diye belediyenin bahçesindeki havuzda yıkanan,semtlere tankerle haftada 1 su götürülen adamlar o zaman alkışlıyorlardı.

Şimdi sigaraya,benzine zam geliyor diye isyan edecek ha?

Ben memnunum,isyanı olan varsa tutan yok buyrun,maalesef bordo klavyelilikle bu iş olmuyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

Zamanında kuyruğa girip zeytinyağı alan,karneyle ekmek alan,koskoca istanbulda su yok diye belediyenin bahçesindeki havuzda yıkanan,semtlere tankerle haftada 1 su götürülen adamlar o zaman alkışlıyorlardı.

Şimdi sigaraya,benzine zam geliyor diye isyan edecek ha?

Ben memnunum,isyanı olan varsa tutan yok buyrun,maalesef bordo klavyelilikle bu iş olmuyor.

Aynn

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

zararlı şeylerin yasaklanması, bunlardan insanların uzak tutulmaya çalışılması kadar doğal bişey yok bence.

WALLACEs tarafından 06/Oca/13 23:17 tarihinde düzenlenmiştir

TBT'ye Mescit istiyoruz.
Toplam Hit: 2768 Toplam Mesaj: 22