Bankamatikler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    hacı bankamatikle falan uraşmaya gerek yok, bak ben planı yaptım :D izmirden botla yunanistana kaçak giriş yapçaz,orda basçaz bi bankayı vurcaz hepsini alcaz paraları sora doru türkiyeye :D yok lan fazla barbarca oldu, bana plan yap demeyin aq kimseyi sağ bırakmam :p
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    keyx
    keyx's avatar
    Erkek
    leyn bosuna bankamatikleri uçurmanın planlarını yapmayın eskisi gibi içine 25 milyar koymuolar sık para koyuolar azar azar 5 milyarı geçmio şimdi siz kamyon falan tutup bi ton masraf edersiniz bide borçlu olmayın kamyoncuya falan :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    MitNickKevin hoca haklı,bankamatiklere ( ATM lere ) para sürgülü kasaların içinde beşlik,onluk,yirmilik,ellilik şeklinde üstüste konulur,arka taraftan yüklenir,bu bölümde de çarklı tabir edilen el ile uygun numaraların sırası ile çevrilerek girildiği şifreli bir sistem bulunur,bu kapak epey dayanıklı bir malzemeden yapılmıştır genelde.Kısaca ATM yi söktüğünüzde arkadaki kasayı açmak için de bir uğraşmak durumunda kalacaksınız,bir miktar patlayıcı ya da oksihidrojen hamlacı işinizi görecektir.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hsbc bombalandığında nerdeydınız la çükünüzlemi oynuodunuz?

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    sadece bankamatikler değil çoğu bankomat türü makinada bildiğiniz normal win işletim sistemleri mevcut ( akbil bankomatları farzı misal, yalnız onların sistem çok eski :D ) garanti bankasında bazen mallık oluyo başlat felan çıkıyo ortaya oda güzel :D
    Bu arada paranın bire bir aynısı yapılabiliyor evet ama yapmak suçmuş bende birinden duydum o yüzden ufakta olsa bir hata bir fark oluyo normal parayla arasında.Tamam sahtesini basmak zaten suçta birebir basmak eskiden idam cezasıymış şimdi idam kalktığı için ağırlaştırılmış müebbetmiş.Ben nerden duydum arkadaşın ablası iş bankasında şefte o demiş bende onun yalancısıyım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swats
    swats's avatar
    Erkek
    lan bu aklı bilime versek şimdi marsa ışınlanıyoduk!

Yazı Yazma Hela ya Başın girer Belaya!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Centinex
    Centinex
    Centinex's avatar
    Erkek
    vakıf ta kartı sok içine tam alırken verme o çekecek inatlkaşın ortalama 60 sn sonra 7/24 servis dışı olacak.bişey sorcam çorabınızı soyun belki bankada soyarsınız :D

Gül filizlendiği andan itibaren. Güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş ayın çekimine kapılıp gülü unutsa da. Gül asla yıldızlara kanıp guneşi unutmaz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    Neden bu kadar uğraşıyorsunuzki bankaları soymak için 100 dolarlık alet lazım. Akbankın yaptırdığı cardrocklarda kalan parayı eylül sonuna kadar alabliyorsunuz bankalardan. Bu kartların çipine yazıldığı için silinme veya kopya edip değiştirilebiliyor. Bankamatikten almak zor. Ama daha içinden almak daha kolay =)

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Hehehehe Alemsiniz valla allah iyiliğinizi versin. Kredi kart işi bu dediklerinizden daha kolay be. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Olmaz,biz illa fantazi yapacaz : )

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
Toplam Hit: 4123 Toplam Mesaj: 32