folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Barış AKARSU Hayata Gözlerini Yumdu :((

Barış AKARSU Hayata Gözlerini Yumdu :((

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin  çok üzüldüm valalh ne diyeim ..

mekanı cennet olur inş.

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek

ya şimdi bişey diyecem beni kınayabilirsiniz ama yeri geldi artık

bu memlekette ne zman 1 ünlü ölse öylesine yaygara yapıyorlarki sanarsın dünyanın en önemli insanı ölmüş.ama bunu böyle yapan en önemli unsur medya . amk medyası her şeyi dallandırıp budaklandırıyorlar. ulan 1 asker şehit olsa 5 bilemedin 10 dk haberini anca yapıyorlar . ha allah rahmet eylesin o ayrı ama sırası gelmişti bunu söylemenin

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    LeonidaS bunu yazdı:
    -----------------------------

bu memlekette ne zman 1 ünlü ölse öylesine yaygara yapıyorlarki sanarsın dünyanın en önemli insanı ölmüş.ama bunu böyle yapan en önemli unsur medya . amk medyası her şeyi dallandırıp budaklandırıyorlar. ulan 1 asker şehit olsa 5 bilemedin 10 dk haberini anca yapıyorlar . ha allah rahmet eylesin o ayrı ama sırası gelmişti bunu söylemenin

valla ben biraz dokundurmak ıstedım hanı konu acılsında senın bahsettıgın konulara gırelım dıye lakın sen kafadan söyledin yerden göğe kadar haklısın ama insan oğlu birini sevdinmi böyle oluyor işte birde bence şu ölen ıkı hatundan neden bahsedılmıyor kaza anında ne olmuş kımmmış orobumuybus bunlar barış kardes araba surerken tacızmı ettılerde adamın dıkkatı dagıldı felan fılan bunun konuyla ne alakası var bılmıyorum ama aklıma geldı ıste

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek
    fmk bunu yazdı:
    LeonidaS bunu yazdı:

valla ben biraz dokundurmak ıstedım hanı konu acılsında senın bahsettıgın konulara gırelım dıye lakın sen kafadan söyledin yerden göğe kadar haklısın ama insan oğlu birini sevdinmi böyle oluyor işte birde bence şu ölen ıkı hatundan neden bahsedılmıyor kaza anında ne olmuş kımmmış orobumuybus bunlar barış kardes araba surerken tacızmı ettılerde adamın dıkkatı dagıldı felan fılan bunun konuyla ne alakası var bılmıyorum ama aklıma geldı ıste

sanırsam kızlardan 1 i sevgilisiymiş zaten kamyon çarpmış kamyoncu selektör falan yakmış korna çalmış bunlar arabayla süratle geliolarmış e karşısındada kamyon var öle abs falan yok frene asıldınmı dururmu hemen öle . küt diye bindirmiş

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek
    gebersin a.k

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gencprens
    gencprens's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin çok gencti daha :S

mekanı cennet olsun inşAllah.

Dünya hayatı kırlmaya mahkum şişeler hükmündedir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek
    Allah rahmet eylesin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

öncelikle allah rahmet eylesin... mekanı cennet olsun..

LeonidaS kardesim sonuna kadar hakılısın.. bence cok fazla abartıldı.. sevmediğimden deil.. sarkılarını dinlerdim severdim kendisini...medyanın yaptıgına baq yaws.. sinir oldum walla..

star tv gece 3'e kadar canlı yayındaydı.. hiç bir şehidimiz için gece 3 kadar yayında olan tv'i gördünüz mü ? sinir olup tv'i kapattım. ewdekilerinde izlmesine izin wermedim.. vatanımızı koruyan insanlardan bahsedilmiyo.. barıs akarsu kadar..  

tekrar allah rahmet eylesin.. mekanı cennet olsun insallah..  

Yetim düşler bekçisi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

insanlar merak ediyor, medya insanlara istediklerini veriyor. onların iişi bu, reytingleri tavan yapmıştır. hergün birbuçuk saat canlı yayın boşuna mı yaptılar. o hastanede çektikleri fotoları ne kadara sattılar acaba? kaseti posteri tükenmiş, plak şirketi ne kadar kar etti acaba; yalancı yarim'in sitesinde küçük bi haber yayınlamışlar barışı kaybettik diye yan tarafında dizinin son bölümü, barış akarsunun yeni albümünün reklamı var :S 

ALLAH RAHMET EYLESİN severdim, iyi birine benziyordu. mekanı cennet olsun. ALLAH ailesine ve yakınlarına sabır versin.

artık bazıları da ibret alsın, içkili ve süratli araba kullanmamayı öğrensinler. 

///______________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geniuss
    geniuss's avatar
    Erkek

icki kulanmiyormus arabayi bile o surmuyormus ..

Allah rahmet eylesin uzuldum :(

su an sarkilarini dinliyorum :(

Toplam Hit: 27006 Toplam Mesaj: 104