folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Barışarock 2007

Barışarock 2007

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek
    we son nokta..

Nerede o eski günler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Hayırlısı olsun :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek

renegadealien : "siyasi içerik taşıyan post atanlar cezalandırılacak"

mesele burda zaten rene, bizim ülkemizde milliyetçilik bi siyasettir, terör örgütünü lanetlemek siyasettir, vatanını sevmek siyasettir,sevmeyenlerin başını ezmeyi istemek siyasettir, insanları bu konuda uyarmak bile siyasettir. Merak ediyorum gerçekten heryerde mi böyle. İspanyada mesela ETA örgütünün sanatçıları böyle organizasyonlara katılır mı?, oldu hadi katılabildi diyelim, oraya hiç bi insan gider mi? Bizde nasıl peki " ben oraya eğlence için gidiyorum" ya eğlenmek oraya gidip o heriflerin yüzünü görmeye, onları desteklemeye değecek bişey mi, bu kadar yozlaştık mı? neyse madem konu kapanmış ben daha fazla germiyeyim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    belli saten amk beleş olduğu doru dürüst grup bile yok. hee bu arada biri bana bulutsuzluk özlemini anlatsın bi amk ben bu heriflere hiç ısınamadım müzik mi yapıo olnlar şimdi :S

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    TrKomando89 bunu yazdı:
    -----------------------------

renegadealien : "siyasi içerik taşıyan post atanlar cezalandırılacak"

mesele burda zaten rene, bizim ülkemizde milliyetçilik bi siyasettir, terör örgütünü lanetlemek siyasettir, vatanını sevmek siyasettir,sevmeyenlerin başını ezmeyi istemek siyasettir, insanları bu konuda uyarmak bile siyasettir. Merak ediyorum gerçekten heryerde mi böyle. İspanyada mesela ETA örgütünün sanatçıları böyle organizasyonlara katılır mı?, oldu hadi katılabildi diyelim, oraya hiç bi insan gider mi? Bizde nasıl peki " ben oraya eğlence için gidiyorum" ya eğlenmek oraya gidip o heriflerin yüzünü görmeye, onları desteklemeye değecek bişey mi, bu kadar yozlaştık mı? neyse madem konu kapanmış ben daha fazla germiyeyim.

etayla pkkyı bir mi tutuyosun ya da irayı hiç biri pkk gibi değildir adamlar sadece eylem yaparlar bomba koyarlar sonrada bomba koyduk diye ihbar ederler masumları öldürmezler.

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek
    o daha kötü ya kardeş.etayı destekleyen bi grubun konserine bile kimse gitmicekken, masum insanları öldürenin konserlerine gitmek daha mı iyi?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    Etanın düzenliği konsere gider herkes merak etme trevinian çok sevdiğimden mi ne basklara karşı bir sevgi oluştu bende. Neyse bak kardeşim biz onları desteklemeye gitmiyoruz sonuçta orda 60 küsür grup war 1 grup için gitmemezlik saçmalıktır ki pkk yandaşlığı şeklinde bir propanda olursa gerekli tepkiyi veririz forumda gelenler kim olduğunu bilirler ve durumlarda en kötü tepkiyi vercek insanlar olduğumuzu bilirler. Onun için sen dert etme bunu konuyu da bitirelim burda

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek
    eywallah bakalım. 17 ohm un gitaristide benim lise sınıf arkadaşım ama gitmiceğimi söyledim kusura bakma dedim. Umarım bi sorun çıkmaz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thonguch371
    thonguch371's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kaos çadır warmı lan? karfur'da 20 milyona satıolarmış ilgisi olanlara duyrulur =))

Karizmatik metin editörünü kullanmak istemiyorum, ben zaten yeterince karizmatiğim ;))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    thonguch371 bunu yazdı:

kaos çadır warmı lan? karfur'da 20 milyona satıolarmış ilgisi olanlara duyrulur =))

Abi yok valla da ayarlamaya çalışcam zaten dead bodieste 4 kişilk varmış 

Toplam Hit: 8436 Toplam Mesaj: 62