folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Barışarock 2007

Barışarock 2007

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    dai kaozer e sms attım :D az önce ama daalmıssınız galiba :P üee :S yine satı$cı damgası yedik :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek

bende cumartesi saat 2 gibi cıktım ortamdan...

perşembe günü toplu halde gittik cadırları kurduk standlar kuruldu masalar taşındı pankartlar asıldı,sol taraftaki durde,keg,barışapedal vb koalisyonların standlarının kurulmasında bulunduk vs
    orda olanlar buraya yazsalardı bir görüşme imkanımız olurdu keşke...süperdi gercekten festival sevimli bir durum üstelik beleş olması da ayrı güzel:)ögrenci adamın hali farklı abi:Dancak iyi bir beyin yıkama olayıda dönüor atlamadan gecemiyecegim...koalisyon üyesi deilim ama cogu davasını haklı bulurumve yardımcı olmak icin gittim zaten...cuma gecesi vicdani redciler adında bir film gösterimi izledim askere karşı olanların kurdugu bir topluluk ve askere gitmeyin diolar...benim görüşüme ters geldi birigelipte acıklarsa ne ala tabi...nse ben cok begendim genede ortalık silme cadır 15-20 kişi uzun eşşek mi oynayan istersin darbukayla milleti coşturan mı istersin heryerde gitar tınılarımı istersin yok böyle bir güzellik...üstelik uzak muzak demeyin hic zahmetli bir iş deil cadır olayları seneye daha cok kişi katılır bizden umarım da bir tahri zirvesi gercekleşir...nse ben yorgunlukta ölüorumsaten gidip uzanıcam biras...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    o 15 20 kişi uzun eşşek oynayanlar bizdik işte : )

dont think twice its all right
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

gece darbuka çalanlara sataşanda bizdik :D:D sorda sabahın köründa gitar çalanların karşısına boxerle çıkıp yeter a.q beynimi s....diyende bizdik 

hatta obamızın adı  karıncalar osurmaz osursada duyulmaz obasıydı :):)

birara bi eleman kız arkadaşını satmaya kalktı :D:D ama sabahın köründe saat 5 gibi çadırdan çadıra kimsen birbirini görmüyo muhabbet felan çok manyaktı 5 şişe şarabı içeri sokarken güvenlik aldı ama ben gece 5 şişe daha içer soktum  muratın a.q o anlar nedenini ::DD: fistan çapkın erkek.... 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    pit10din warsa bende gelirim ;)

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    laaa az once haber izledim barisarock gösterdiler orda uzun esek yapan kisiler vardi sizmiydiniz puahahah
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

beyler mükemmeldi, daha önce bir festivalde bu kadar eğlenmemiştim.

chaoser bir sarhoş oldu görmeniz lazımdı.. kamera olsaydı fotoğraflar ve videolar çeker gösterirdik size.. Kaptanda deli sarhoş oldu. Durqrimast'ın saçlar gidecek iddia kaybetti :D seneye daha kalabalık ve organize gidip Tahribat standı açalım bence :)

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

la insan video falan ceker beyninize balıklama dalam sizin

bu arada su uzun eşşek olayını izliyebilcmiz bi yer var :D haber sitelerinde falan =)

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

olm orda bi dolu adam uzun eşek oynuyordu tek bizimkiler değildi

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Satı$aRock 2008 de görü$mek üzere (:
Toplam Hit: 8489 Toplam Mesaj: 62