folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Başakşehir UKİM'de Takılan Eşya

Başakşehir UKİM'de Takılan Eşya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

hocalar çinden 9 dolara CSGO Karambit siparişi verdim. 4 5 gündür başakşehir ukimde görünüyo

Aradım sordum. Telefondaki kadın ne var bunun içinde dedi bende "oyuncak yolladı arkadaşım. Hediye olarak " dedim.

"Gelip Alman lazım " dedi bana ve bende " ücret verecekmiyim gümrük masrafı filan " dedim. Kadında " Onu oradaki memur söyleyecek" dedi.

Şimdi ben bıçak siparişi verdim. Sanırım gümrüğe takıldı. Oraya gittiğimde bana sorucaklar yeniden " paketin içinde ne var " diyerekten.

Eğer " bıçak var abi " dersem elim boş dönerim. "Oyuncak var " dersem açar bakar bıçak olduğunu görür.

Ayrıca benim ödemem gereken bir ücret var mı ?

VE Ben bu bıçağı almak için ne yapabilirim. Daha önce hiç başıma gelmediğinden tecrübem yok :(

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hayırdır mevzu falan mı var :D

Hocam bildiğim kadarıyla öyle yada böyle bi şekilde açıyorlar onu . Oyuncak dersen inanmaz Teeee çinden oyuncak mı gelecek. Bıçak var de hediye de o o anki memura kalır . Ya inanır yada inanmaz. Gümrük için de bazen ücret ödemiyorsun. değişiyor o işler. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

ya korkutma beni :D :D

3 Mayıstan beri bekliyorum şu bıçağı. 

Paketi açıcak. içinden beyaz bi kutu cıkacak. Kutuyu açtığında jelatin içinde bıçak çıkacak. Oyuncak kesmiyo diyipte kandırırım belki :D

Yada düzgün bi şekilde giyinir giderim. Belki bu adam efendi kimseyi yaralamaz. Alsın gitsin der. KAFAYI YİYCEM !

Şu pıçah neden takıldı ki !!

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

hocam elma bıçağı köylerde kullanılıyo de 

http://mcdn01.gittigidiyor.net/21764/217649465_0.jpg

ArduouS tarafından 30/May/16 14:20 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Gitsen bile vermezler. Kesici, delici, parfüm, oyun-film dvd(Aral sağolsun), cep telefonu, sim kart girişi olan her şey yasak gümrükte. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

kamp ve avcılık malzemesi, halat kesmek için kullanıyoruz bitti.

neden buradan alıyorsun derse de türkiyede bu kalitede ürün getirilmiyor diyeceksin.

katanayı duvar süsü diye aldım la ben :D

RETRET tarafından 30/May/16 14:24 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

hahah bende duvar süsü diye afrika palası almıştım ama elin ayağın düzgün olsun tabi meczup gibi gidersen babayı alır dönersin :) Biraz memurun gözüne hoş görün değeri 9-10 $ isterseniz gümrüğünü de karşılarım ama buna ihtiyacımız var kampta kullanıyoruz istediğimiz bu bıçağı türkiye de kimse getirmiyor getirdiklerinde de 250-300 TL fiyat istiyorlar diye ağla :) 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Kurban bayramı geliyor onun için aldım de.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Tamamdır çok çok teşekkür ediyorum. Zaten kamp botum var. Askeri desenli bi pantolon giyer giderim. Hocam kampçıyım ben. Bu aleti kamplarda kullanıyoruz. Doğa işleri zımbırtısı filan :D

tekrardan teşekkürler :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

filipin boksu, escrima, ya da martial arts denen mevzuları bilmiyorsan, senin için normal bir bıçak olacaktır o..

biliyorsan, böyle bişi olursun: https://www.youtube.com/watch?v=vi7TPa1eQ8w

he olursun da ne işe yarar onu bilemeyeceğim, özgür hayatında bi kere kullanabilirsin (:

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Keskin değilse sıkıntı yok. Arkadaşım çinde 3d yazıcı denemeleri yapıyor rica ettim dersin olur biter.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
Toplam Hit: 3347 Toplam Mesaj: 29
gümrük bıçak başakşehir ukim