Batarya Ömrü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

selam müridler telefonum (sony xperıa z5 premıum) sarj olmuyor farklı sarj ılede denedım fakat ara sıra sarj gostergesı gelıp tel sıyah ekran oluyor tamırcılere goturdum bırısı ekran fılmı yanmıs dedı bırısı anakart arızalı dedı bunun bataryadan olma ıhtımalı varmıdır zaten telın sarjı 20de sabıt kamıstı oyle kullanıyordum bataryayı degıstırmelımıyım 

blackhorror tarafından 01/Ara/20 15:21 tarihinde düzenlenmiştir

salla gitsin ölecez zaten :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    blackhorror bunu yazdı

selam müridler telefonum (sony xperıa z5 premıum) sarj olmuyor farklı sarj ılede denedım fakat ara sıra sarj gostergesı gelıp tel sıyah ekran oluyor tamırcılere goturdum bırısı ekran fılmı yanmıs dedı bırısı anakart arızalı dedı bunun bataryadan olma ıhtımalı varmıdır zaten telın sarjı 20de sabıt kamıstı oyle kullanıyordum bataryayı degıstırmelımıyım 

Orijinal değil, değiş hocam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

duzelme sansı varmdıır pekı hocam bataryadanmı kaynaklıdır ? zaten degıstırmeyı dusunuyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    blackhorror bunu yazdı

duzelme sansı varmdıır pekı hocam bataryadanmı kaynaklıdır ? zaten degıstırmeyı dusunuyorum

Gösterdiklerin parçalara hasar vermediyse %95 düzelecektir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

cok saol hocam 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Üstündeki batarya zaten noname denen markasız bataryalardan. Ekran filmi yanmış nedir amk kızaklı Samsung E-250 mi bu ekran filmi olsun ? Ekran ile anakart arasındaki bağlantıya flex denir oda eğer öküz gibi asılmazsan kendi kendine bozulacak bir zımbırtı değil.

90 liraya setle birlikte al taktıktan sonra arka kapağı yapıştırmadan bir kaç gün kılıf takarak bataryayı test et. Baktın güzel değil iade edersin. Baktın güzel arka kapağı yapıştırıp kullanırsın.

https://urun.n11.com/batarya/sony-xperia-z5-premium-batarya-pil-lis1605erpc-P425130703

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

uzun süre şarjda brak az da olsa açılıyorsa batarya bitiktir.

şarj göstergesi geliyorsa ekran sağlamdır zaten.

kıyıda köşede bir s3 mini vardı.

uğraştım uğraştım açılmadı.

şarjda braktım ertesi günü baktım şarj oluyor gösteriyor.

açtım açıldı yüke binince kapandı . gm telefonun bataryasını lehimledim çalışıyordu sorunsuz

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    blackhorror bunu yazdı

cok saol hocam 

Rica ederim, mutlaka durumu yaz hocam; yapabileceğimiz bir şey olursa da buradayız hocam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Üstündeki batarya zaten noname denen markasız bataryalardan. Ekran filmi yanmış nedir amk kızaklı Samsung E-250 mi bu ekran filmi olsun ? Ekran ile anakart arasındaki bağlantıya flex denir oda eğer öküz gibi asılmazsan kendi kendine bozulacak bir zımbırtı değil.

90 liraya setle birlikte al taktıktan sonra arka kapağı yapıştırmadan bir kaç gün kılıf takarak bataryayı test et. Baktın güzel değil iade edersin. Baktın güzel arka kapağı yapıştırıp kullanırsın.

https://urun.n11.com/batarya/sony-xperia-z5-premium-batarya-pil-lis1605erpc-P425130703

cok saol hocam alıp deneyecegım ınsallah dedıgın gıbı batarya sıkıntılıdır masraf cıkarmaz 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    blackhorror bunu yazdı

cok saol hocam 

Rica ederim, mutlaka durumu yaz hocam; yapabileceğimiz bir şey olursa da buradayız hocam.

mutlaka yazacagım hocam saolun yardımlarınız ıcın :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

uzun süre şarjda brak az da olsa açılıyorsa batarya bitiktir.

şarj göstergesi geliyorsa ekran sağlamdır zaten.

kıyıda köşede bir s3 mini vardı.

uğraştım uğraştım açılmadı.

şarjda braktım ertesi günü baktım şarj oluyor gösteriyor.

açtım açıldı yüke binince kapandı . gm telefonun bataryasını lehimledim çalışıyordu sorunsuz

hocam zaten 1 2 gun sarja takmıyorum taktıgımda sarj gostergesı gelıyor gıdıyor beyaz ekran gelıyor sonra kapanıyor bencede bataryam rahmetlı olmus 

Toplam Hit: 2107 Toplam Mesaj: 26
telefon telefon