folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Battlefield 2042 - 22 Ekim

Battlefield 2042 - 22 Ekim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=ASzOzrB-a9E

Battlefield serisinin hikaye kısmı tırttır fakat online kısmında eğer kolsuz değilseniz iyi eğleniyorsunuz. Benim favorim BF 1.

Cem Karaca'nın dediği gibi. İşçisin sen işçi kal :

Oyun cracklenip torrente düşünce sike sike alınabilir seviyeye düşürmek zorunda kalacaklar fiyatı. 

mkyb tarafından 09/Haz/21 18:52 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Goruntuler cok neredeyse gordugum en iyi insan hareketleri verilmis cgi grafikler. yani 3d de olsa insansi ve goze cok batmayan hareketleri var begendim ama para verip alir miyim sanmam. crack cikarsa tadina bakarim o ayri :)

İmzalamazsam ne olcak?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Battlefield 4'ü ilk aldığımda (oyun çıktıktan epey sonra almıştım) kendime çok küfür etmiştim. Neden şimdiye kadar almamışım diye. 5+1 ses sistemiyle zevkine antreman modunu açıp boş haritada sağa sola sıkıp sesleri dinliyordum :) Battlefield 1 ve 5'i de aldım. Battlefield 2042'nin fiyatı da bu şartlarda çok iyi. Diğer oyunlara da aynı paraları vermiştim. Aradan yıllar geçti kurlar çok yükseldi ama hala 400 TL civarına alabiliyoruz. Steam gibi Türkiye'ye özel fiyat yapmışlar galiba. Oyun çıkmadan almak lazım çıktığı zaman standart sürüm 500-600 TL olur diye düşünüyorum. Bu arada hiçbir oyunun tek kişilik modunu bitirmedim. Bf 4'ü 1-2 saat falan, Bf 1'i yarım saat oynamışımdır. Bf 5'in tek kişilik moduna hiç girmedim bile :)

Battlefield oynayan varsa originden ekleyebilir. Bilgisayarda şu anda sadece 5 yüklü. 6 çıkana kadar 5 oynuyorum.

Origin id: Darrrknesss

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

harika bişey

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Battlefield 4'ü ilk aldığımda (oyun çıktıktan epey sonra almıştım) kendime çok küfür etmiştim. Neden şimdiye kadar almamışım diye. 5+1 ses sistemiyle zevkine antreman modunu açıp, boş haritada sağa sola sıkıp sesleri dinliyordum :) Battlefield 1 ve 5'i de aldım. Battlefield 2042'nin

...

Origin id: Darrrknesss

âlem'sin sen ya ^^D`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

BF 5'teki SS subayı olup Tiger 2 tank kullandığımız bölüm çok iyiydi. Özellikle ses efektleriyle resmen 2. Dünya savaşı Berlin sokaklarına ışınladı.

https://www.youtube.com/watch?v=3ciwjf6u-1g

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Çok güzel olmuş. Sadece jetten atlayıp roketle diğer uçağı vurduktan sonra tekrar kendi jetini yakaladığı sahne yoh amuna dedirtti gerisi çok iyi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Pilotken uçaktan atlayıp arkadaki uçağı vurup tekrar binme zaten Battlefield'in olaylarından birisi. Herkes yapamıyor yapıncada karşı tarafta Half Life'ta levye ile öldürülmüş gibi bir izlenim bırakıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=DzfErvendNA

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bf 4-5 crackli olan varmı elinde temiz şöyle  

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

bf 4-5 crackli olan varmı elinde temiz şöyle  

https://zamunda.net/banan?id=503342&hit=1&t=game

https://zamunda.net/banan?id=377670&hit=1&t=game

https://zamunda.net/banan?id=552258&hit=1&t=game

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada oyunun hikaye modu olmayacakmış. Fiyatın bu kadar yüksek olması bu yüzden sanırım. Neyse EA Play'e gelir umarım.

Toplam Hit: 5494 Toplam Mesaj: 47
battlefield