folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Battlefield 2042 - 22 Ekim

Battlefield 2042 - 22 Ekim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

teşekkürler çekmeye başladım 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

yeni pc aldıracak nalet olası oyun:D

imza
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ugur0 bunu yazdı

yeni pc aldıracak nalet olası oyun:D

gece gece ne güldürdün bre. ^^D`

~@~

bir'de, @CyberMole'un açtığı konuda,  @muaythaist, @biri, @MiqRoP ile iyi güldüm. T.Şeee'en âlem'sin.

^^D` bence, 2021'in en güzel konuları arasına girmeli. niye kitlediniz bre.,

RitmFarbRacourci tarafından 10/Haz/21 01:37 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu arada oyunun hikaye modu olmayacakmış. Fiyatın bu kadar yüksek olması bu yüzden sanırım. Neyse EA Play'e gelir umarım.

Dediğim gibi fiyat yüksek değil. Bf 5 çıktığında 60 euro civarı olması lazım. Şimdiki kurla 630 TL falan yapıyor. Bf 2042 420 TL. 40 euro yani. EA Play'e en erken 1 sene sonra falan gelir. EA Play'e yeni aaa oyunu koymazlar. EA Play Pro'ya gelir. Oyun çıktığı zaman büyük ihtimalle fiyat 60 euro olur. O da o zamanki kurla 650 TL'yi geçer bence. Büyük ihtimal 649.99 TL yaparlar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

bf4 amazon primeda ücretsiz. amazon da ilk ay ücretsiz sonraki ay 8 lira.

https://gaming.amazon.com/ adresinden girip oyunlar ve ganimet sekmesinden keyinizi alıp origins hesabınıza girebilirsiniz.

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    PersonalJesus bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

bf4 amazon primeda ücretsiz. amazon da ilk ay ücretsiz sonraki ay 8 lira.

https://gaming.amazon.com/ adresinden girip oyunlar ve ganimet sekmesinden keyinizi alıp origins hesabınıza girebilirsiniz.

tşk

bf5 i çekiyorum bakam nasıl oyunmuş bf5 de online mod filan varmı?

KaptaN tarafından 10/Haz/21 08:31 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

battlefield crackli istenmişte ben şimdiye kadar hiç bf yi hikaye modu için oynamadım.

multiplayeri için oynuyoruz bu oyunu. bf 3 ardından bf4 (hatta ben premium paket almıştım tüm dlc ler) multiplayer da hiç bir oyunun vermediği keyfi verdi bana.

64 kişi kapış şimdiki oyun 128 kişi destekleyecekmiş.

inş ekim de çıkana kadar yeni pc toplayabilirim :) 

en kötü parça parça alacam artık.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Ekran kartları çok pahalı nasıl alıyonuz .d

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı

Ekran kartları çok pahalı nasıl alıyonuz .d

2 sene önce 1500 TL'ye ikinci el asus 1070 almıştım. İyi ki almışım şu anda 4000 TL. 2k bf 5 oynuyorum çoğu oyunda yetiyor. Red dead redemption 2 hariç çoğu oyunu yüksek ayarlarda oynuyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

işte Hikâye Mod'unda oynamak isteyenler de var @PanXer. örn, @YolBulucu. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 5543 Toplam Mesaj: 47
battlefield