folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bayanlar Neden Sokakta Sigara İçmez

Bayanlar Neden Sokakta Sigara İçmez

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnt
    cnt's avatar
    Erkek

DarkPrice bunu yazdı:
    -----------------------------

haci bende sevmem öle kiz öptümü bilrğimni ğrenç zaten sigarada sevmem içenide sevmem sevenide sevmem

al benden de o kadar

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

Herkesin aksine elinde sigara tutan ve dumanını şuuh bi şekilde yukarıya doğru üfleyen kızları çok çekici bulurum nedense.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

amk bu soruyu hangi kıza sorduysam işte diye cevap aldım :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Bal gibide içiyorlar.

İçmeyenlerinde çekinceleri , yurdum ergen hormonlarına sahip erkeklerinin çogunlugunda , elinde sigara içen kadın profili ; hayat kadını ve hafif meşrep çagrışımlar yapıyor bu tarz bünyelerde.. Yine maalesef kadını yürüyen  vajina olarak benimseyen bu canlılar erkek muhabbeti ortamında  kemiği olmayan  dilleriyle bahsi geçen  kızı bu şekilde  hayal ettiklerinden ,

-Oglum o kız kaşar salla onu sen boşver

- Niye nerden biliyosun sen

-Biz anlarız oğlum hareketlerinden belli

-Imms peki o zaman.

Kızımızın  adı çıkmıştır  hadi hayırlı olsun.  Şimdi temizle temizleyebilirsen .  Bu boş bogaz yaratıklarının çevresinde oldugunun farkında olan kadın da tütün mamüllerini evinde , işinde tanıdığı bildiği insanların arasında tüketiyor. İyi de yapıyor .

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

insaların bir çoğu sigara içen kadına hemen o... gözüyle baktığı için ama bana sorarsanız ben bir bayanın narin ellerine o melun mereti yakıştıramıyorum hoş bir görüntü olmuyor yakışmıyor bayanlara sigara

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

benim goruslerim  sole  bu konuda evde her hangi bi eglencede  beni  cok rahatsiz  etmiyor yanliz  sokakta ictilermi  hele  basimdan  gecen  bir  olay  var

kadinin  biri (tanimiyorum) yine sigara  tuturyor  bu dedigim kadin  turk  yaninda  cocuk arabasi  cocuk zirzir zirliyor markete  girdim ciktim hala  ayni durum :))

benden cikan kelimeler  su  oldu (at elinden lan siigarayi kotu kadinlar gibi yine eline  dudaklarina almissin  :))) )  kadin  saga  ben  sola  :)  allahtan  herifi  yoktu  vay  halime  hahahah.  sanirim filmlerden  kalma  bir  piskolosi  baska  bisi  degil :))))))

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

içen içiyor gayet :) bu tip düşünceler bi önceki jenerasyonun alışkanlıkları genç kızlar püfür püfür içiyor vallahi

yakışıyor mu ? hayır.

http://kocaer.me
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

hangi kadınlar yada hangi sokak ora? pc başında fazla takılma çık dolaş bi hava al etrafa bak kuşları izle balıklara yem at

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

kivanchh bunu yazdı:

Analitik bunu yazdı:

bence bi bayanın eline sigara hiç yakışmıyo, içmesinler daha iyi böyle hem sağlığa da zararlı :)

istisnalar da var tabii :f

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

ahhh marla'm kalbimden vurdun beni HighNitro

http://kocaer.me
Toplam Hit: 7052 Toplam Mesaj: 50