Bedava 500 Mb Alan 5GB Trafik Cpanel Fantastico!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    güzel bence

bassinyourface
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyote
    coyote's avatar
    Erkek

yaw ben üye oldum cp girdim ama şöle bi sorunum war ftp yi açarken  ftp://siteadı.er1.be yazıyom kullanıcı adımı ve şifremi yazıyom girimiyo

osman bi yardım et be yaptın bi hayır tut bacağından ayır

şu ftp işini bi türlü halledemedim

azimle sıçan duvarı delermiş.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BY-PCkopat
    BY-PCkopat's avatar
    Erkek
    Hojam Dns >Yönelendirme falan yokmu kendi domainimizi koysak..

Demirden Korksak Kemer Takmazdık.. :))) www.askerialan.net
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizmatrixxx
    karizmatrixxx's avatar
    Erkek

bi şeye yaramıyo aga bu site

<header> ===> </header>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Kardeş paylaştığın için sağolasın...

İşe yaramıyo diyenler için;

İşe yarıyor ftp ile hesabınıza bağlandıktan sonra index dosyanızı "www" klasörüne atın...

http://www.luboym.itsmyland.com/

(Ben beğendim reklam filanda yok 500mb vs.. vs.. daha ne istiyosunuz)

Not late for nothing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    eet güsel bişi bnde bitane free hosting weriim  http://www.t35.com/ özellikle  kontrol paneli hosuma gidiorr pratik,basit bide 'skin'ler güzel siyah skin cok jan janlı oluo nese paylaşım için saol....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Punisher
    Punisher's avatar
    Erkek

linux bölümü ile uraşırken sizi görmedim arkadaşlarpardon şimdi tek tek açıklayayım öncelikle cpanel linux da çalışır sakın asp mi atcaz falan demeyin kendimi kötü hissediorum gerçekden sizin için 2.olarak ftp ye sadece cuteftp benzeri şeylerle baglanıyor diğer yöntem ve en hızlı upload sistemi şi dosyalarınızın hepsini alın zipleyin cpanelden file manager den upload edin sonrada zipi açın 2 sn de dogal hali 10 mb olan bişyei siz 1 mb olarak upload edip kullanmaya başlayacaksınız php de birçok kısıtlama var ama yinede idare eder bir başka konuda sistemde 5 addon ve 5 park domain var yine bedavaya aldıgınız be uzantılı domainlerinizi cpanel park domaine dnsleri ayarladıkdan sonra ekleyebilirsiniz yada artık 9 ytl verip bi domain alın onu ekleyin posta çeki hesabı açtıracam 18 yaş altı için daha rahat domain falan alanilcekler benden arkadaşın biri ısrarla index attım görünmüyor yazmış diğer arkadaşlarda file manager kullanırken

açıldıgında dizinlerin içine girmek için klasör simgelerine tıklamanız lazım örnek

() bu klasör resmi olsun

() public_html

mesela tepedekini düşünün gider public htlm ye tıklarsan olmaz yada direk sayfa açılınca upload yaparsan olmaz klasöre tıklayacan public_html içine girecen sonrada tepeden upload yapacan

bir diyeride bedava veya paralı domainlerinizin dns lerini yönlendirmek için direk size verilen subdomaine whois çekip onun dnslerini alabilirsiniz

.be falan nerden alıyorsunuz bilmiyorum dns olarak kullanılıyor bir diğerde uni.cc buda ns olarak domain isim.uni.cc olarakda bedava domain alabilir bunları mail adresi falan olarak kullanabilirsiniz..

sorunlarınız oldumu ben linux bölümündeyim buraları fazla gezmiyorum neden derseniz reklam yasak ondan ilgimi çekmio :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Punisher
    Punisher's avatar
    Erkek
    cpanel kullanmakda sıkıntı çekebilirsiniz gerçi herkez bildiyini sanır tek yapdıgı cpanelden mail açmak olur bunların kullanım klavuzları var ama kitap halinde bizim firmadan server falan aldıklarında adreslerine yollanır onları ben bulayım web de yayınlarım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Punisher
    Punisher's avatar
    Erkek
    karizmatrixxx bunu yazdı:

bi şeye yaramıyo aga bu site

ya bakın şuda en gıcık oldugum şey bişeyi sizle paylaşıyorsan ve beceremiyorsanız bok atmayın gelin bana sorun kime bugüne kadar cevap vermedim bilmediyim bişeyi yazmam ben yada bi forumda falan bişey alıp kopyala yapıştırda yapmam sonra insanlar o konu hakkında bişey sordumu rezil olursun buyüzden her dökümanı kendi bilgilerimle yazarım bunu en iyi bilen nickimyok dur
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Punisher
    Punisher's avatar
    Erkek
    eee deneyen kullanabilen yokmu
Toplam Hit: 7114 Toplam Mesaj: 25