Bedava Host - "Gizligezegen"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar siteyi yeni açtım. Amacım download, mp3, adult, bilgisayar&donanım&yazılım vb. bölümler olmadan da bir forum sitesinin olabileceğini göstermek, Benim ve siteye üye olanların yaratıcılığı ile çeşitli bölümler koymak, değişik konular tartışmak .

Sitenin tasarımını kendim yaptım. Siteyi daha da geliştirmek istiyorum kod ve tasarım bakımından.

Bir de şöyle bir düşüncem var. İsteyen 3-4 tane üyeye host vermeyi planlıyorum. Ama onların da görevi siteye üye bulmak, yeni konular açmak vb. olacak. Daha doğrusu mesela 5 kişi istiyorsa host bu kişilerden en çok üye bulun vb. 3-4 kişiye host vericem. Hostun özelliklerine gelince 150 mb alan, 3 gb bant genişliği, turkçe cpanel, fantastico . (alan ve bandwidth sınırları esnek tutulacaktır)
    Not: eğer host için üye oluyorsanız site içerinden bana (HaloweN) yada diğer ortağıma (arno) bunu belirten bir özel mesaj atınız.

Yorumlarınızı bekliyorum .

Site linki: www.gizligezegen.com

Not : Reklam olarak yapmıyoum bedava host arayanlar için buraya koydum.Kategori girişinde "*reklam yasaktır" yazıyor gördüm.Eğer reklam olarak algılarsanız özür dilerim ama lütfen banlamayın :) .Dediğim gibi ihtiyacı olan gelsin.Konuyu açacak başka yerde bulamadım zaten..

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Baştan Skin, Script, ve konulardan kaybetmişsin :'(

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    fena değil ^^

bassinyourface
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    DrKill nasıl yani?
    Tasarım güzel değilmi ;)

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th3Abdo
    th3Abdo's avatar
    Erkek
    banner in bg rengini düzenle bide bu siteye bu theme gitmemiş daha cool daha beyaz tarzda renkler kullan ...

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByOzaN
    ByOzaN's avatar
    Erkek
    Forumlarda sıktı artık millet ordan kopyalıyo burdan kopyalı hep aynı hep ay sıkıldım forumlara üye olmaktan ! lafım sana deil tüm forum açanlara falan aman ne bilim işte

Yok imzam falan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Forumlarda sıktı artık millet ordan kopyalıyo burdan kopyalı hep aynı hep ay sıkıldım forumlara üye olmaktan ! lafım sana deil tüm forum açanlara falan aman ne bilim işte
    -------
    aynı zamanda tbtye de yani :)

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlmorA
    AlmorA's avatar
    Erkek
    dostum direk host veriyorsun sandım, şimdi illa üye olcan sonra bi de alternatif foruma üye olcan alternatif dediğim forumdan copy sonra host için senin foruma yapıştır. ben 50mb kayyoyla idare ederim. (şahsi görüşüm)
    Hayırlı olsun

mat2yi 25 tane yapmadan HUKUK FAKÜLTESİ"ni KAZANAMAZSIN. Çalıııış.. mat1"i full yapsan nolacak git türev integral çöz. mına godumun
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    G-Turk
    G-Turk's avatar
    Erkek
    Bir Üyeyi Siteye nasil cekersin onu bir düsün istersen.

Illaki birseyler sunmalisinki Üye gelsinde Kayit olsun.

1. Sitenin renkleri
    Cok karanlik, eger güzel olmasini istiyorsan acik tonlu renklerde tasarim yap.

2. Tek Forum Upload edip kuruyorsun birde Tema birkacda Script. Bunlari artik sanirim herkez yapabiliyor. Böyle Portal tarzinda birseyler yapmaya calis.
    HTML ve biraz PHP biliyorsan yaparsin.

Sen simdi Sitene nasil Üye cekmeye calisacaksin?

Sana bu konuda yardimci olabilirim, bana PM ile ulas.
    yada ekle beni mpxcode@gmx.net (MSN)

# Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hayatımda bu kadar uyumsuz bir renkler görmedim .. bu forumdan çacık olmaz kusura bakma ama kardeşim :) sen bu siteyi tamamen değiştir konuları değiştir. hayatı değiştir kendini değiştir :) ondan sonra gel ..

Bi hayır yapmak istiyorsan da çıkar için yapma ..
    Host vericeksen adam gibi ver . tahribat a dağıtıcam de .

Neyse Üzülmeyin lan Remot abiniz yakında hepinize host vericek sevap işleyelim biraz :) hehehe

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlmorA
    AlmorA's avatar
    Erkek
    remote usta ciddi misin?. Yoksa asıl işi öğrencilik olup da öğrenciliğin yanı sıra öğrendiği şeyleri deneyen ve bu zamana kadar free hostlarda sürünen kardeşlerine beleş hos vericem deyip de eğleniyon mu :] (sanki kendimi anlattım be) :)

mat2yi 25 tane yapmadan HUKUK FAKÜLTESİ"ni KAZANAMAZSIN. Çalıııış.. mat1"i full yapsan nolacak git türev integral çöz. mına godumun
Toplam Hit: 3824 Toplam Mesaj: 12